Zdravie a wellness

10 úžasných výhod Alpha Hydroxy Acid pre vašu pokožku

10 úžasných výhod Alpha Hydroxy Acid pre vašu pokožku

Sme neustále obávajú našej koži. Je to koniec koncov najviditeľnejšou časťou tela. Akné, vrásky, škvrny-všetci sú bežné problémy, ktorým čelíme každý deň. Okrem dobré rutiny pre starostlivosť o pleť, niektorí z nás vyhľadávajú ošetrenie pre starostlivosť o pleť, aby pleť našich snov.

Alpha hydroxykyseliny (AHA) je populárny voľba pre starostlivosť o pleť liečba, ktorá je široko používaný kožných špecialistov. Tieto kyseliny sú tiež nájdené v rôznych produktov, ktoré sa používajú na minimalizáciu vrásky a ďalšie známky starnutia. Tieto kyseliny perforovať cez kožu ľahšie a aby sa starostlivosť o pleť ľahké.

Výhody alphahydroxy kyselina pre pleť:

Existuje niekoľko výhod AHA pre vašu pokožku. Poďme sa pozrieť:

1. Odstraňuje odumreté bunky:

Alfa hydroxy kyseliny pre kožu pôsobí ako exfoliačný činidlo a odstraňuje odumreté bunky z kože a pomôže vám zbaviť sa tmavých buniek z horných vrstiev kože.

load...

2. Znižuje Cell Upevnenie:

Je zistené, že kyselina minimalizuje adhéziu buniek alebo lepenie na hornom povrchu kože. Môžete použiť alfa produkty hydroxykyselina pre vrások-free a mladší vzhľad.

3. Chráni pokožku pred slnkom Poškodenie:

Vaša pokožka môže byť obeťou poškodenie slnkom, vada a ďalších otázkach, čo vedie k hyperpigmentácia a škvrny na koži. Aj keď, z mäsa tónovaný kozmetickej palicu môže zamaskovať náplasť značku na svojej koži, ale pre dlhodobú liečbu, môžete použiť ošetrenie AHA.

4. Asistencie Asimilácia:

Vonkajšie vrstvy nudný a odumretých kožných buniek obmedziť schopnosť pokožky absorbovať dôležité komponenty ako sér a krémov. Tieto vrstvy AHA odpojiť odhaliť primárnej bunky, pomáha vaše pokožka vstrebať dobrotu svojej kráse režimu lepšie.

load...

5. Redukuje vrásky:

Podľa University of Maryland Medical Center, alfahydroxykyselín pomáhajú minimalizovať vznik vrások v kratšom časovom úseku. Nájdete AHA v rôznych kozmetických produktov, ako ochranu proti slnečnému žiareniu, anti-aging produkty a akné krémov, šampónov a pod

6. Zabraňuje poškodeniu pokožky:

AHA pomáhajú liečiť poškodený povrch kože a pomáhajú rast nových buniek. AHA tiež pomôcť zvýšiť produkciu kolagénu v tele a zabraňuje poškodeniu pokožky.

7. Zvyšuje prítok krvi do kože:

Podľa Harvard Medical School, pomocou AHA zvyšujú prietok krvi do vašej pokožky a pomôže zbaviť sa vrások a zrúti. Výsledkom prírodné a svetlej pleti!

8. Dáva svieži vzhľad:

Svieža nie je len o spať dobre! Tupá pleť nikdy nemôže vyzerať svieža. Jedným z najvýznamnejších prínosov AHA je jeho schopnosť redukovať tmavé škvrny na koži, minimalizovať čierne bodky a akné. S týmito preč, vaša pleť bude automaticky hľadať čerstvejšie!

9. Zbavuje vaša pokožka Sun Tan:

Ako už bolo spomenuté predtým, AHA pracovať ako exfoliačný agentov. Táto vlastnosť mu umožňuje odstrániť tmavé vrstvy pokožky a opálenie ľahko. Ale pamätajte, že ochrana je vždy lepšia ako liečba! Používajte opaľovací krém, kedykoľvek vystúpiť zo svojho domova, aby sa zabránilo poškodeniu slnkom.

10. Práca Ako činidlo proti starnutiu:

Ako AHA práce redukovať vrásky a zabraňuje poškodeniu pokožky, ktoré sú známe ako anti-aging látok. Pravidelné užívanie môže priniesť veľmi dobré výsledky v priebehu jedného mesiaca.

Ak uvažujete o aktualizáciu pre starostlivosť o pleť mačička, ísť na produkty s AHA a uistite sa, že kúpiť ďalšie opaľovací krém. A ak ste hľadali spôsoby, ako liečiť kožu, potom dokonca môžete ísť na AHA tváre. Stačí ísť na dobrú starostlivosť o pleť kliniku a získať schôdzku! Niekedy potrebujeme, aby odborníci robiť svoju prácu!

Si krásna aj bez škvŕn. Ale ak krásnu pleť vám dáva pridanú dôveru, tak prečo nie? Tie sú povolené k starostlivosti o seba!

Má vaša starostlivosť o pleť výrobok obsahuje AHA? Majú vám, že ďalšie výhody? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...