Zdravie a wellness

12 úžasných prínosov kráľovnej kvety pre vaše zdravie

12 úžasných prínosov kráľovnej kvety pre vaše zdravie

Kráľovnej kvetín, známy viac populárno ako obrie krep Myrtle a Banaba, je opadavý strom, ktorý nájdete v Indii a na Srí Lanke. Známy v hindčine ako Jarul, jedná sa o veľmi populárny bylina používa v ľudových liečiv. Hneď od obmedzovania točiacim sa hladiny cukru v krvi na reguláciu hladiny krvného tlaku, táto rastlina je celý rad zdravotných výhod ponúknuť. Bohaté na tanín, ellagitannin Lagerstroemin, kyselina corosolic a gallotaninů, táto rastlina je zásobárňou zdravotných výhod, ktoré by ste mali určite využijú.

Top 12 Zdravie Výhody Banaba:

Poďme sa pozrieť na rôzne zdravotné výhody tejto byliny udržať sami zdravé:

1. Liek na žalúdočné Ochorenie:

Korene týchto rastlín boli použité v ľudovej lieky ako liek na rôzne žalúdočných podmienok. Odvar z kôry Banaba je známe, že poskytujú úľavu od hnačky a zmierniť kŕče spojené.

load...

2. Prírodný liek na zápchu:

Banaba je tiež bohatá na vlákniny. Z tohto dôvodu, ľudia trpiaci zápchou alebo tvrdé stolice možno použiť listy, kôra, a kvety z Jarul zmierniť stoličky a uhladenie pohyby čriev. Toto, podľa poradia, poskytuje úľavu od zápchy. Odvar vykonáva pomocou listov bol celkom populárne ako preháňadlo.

3. Liek na aftózna stomatitis:

Známy viac obyčajne ako sneti boláky, jedná sa o bolestivé pľuzgieriky, ktoré sa objavujú na okrajoch jazyka a lícnych stien. Sú červenkasté zafarbenie a majú drobné zápaly. Skúste kloktadlo pripravené pomocou korene alebo plody Banaba. Kloktadlo trikrát denne pre rýchlejšie zotavenie.

4. Prírodné diuretikum:

Diuretické povaha kvety a listy tejto byliny umožňuje, aby bol použitý ako silný protijed na vysokou horúčkou. Piť odvar vyrobený pomocou korene a kvety trikrát denne, aby sa špirálovitý teplotu.

load...

5. Cure močových podmienky:

Infúzia alebo odvar pripraví za použitia Banaba listy je známe, že má pozitívny vplyv na rôzne močových ciest, vrátane dyzúria a renálnej zápalov. Vyplýva to zo štúdie, vrátane vodných extraktov z Banaba listov vo vašej strave by mohli brániť a liečiť hyperurikémiu.

6. Antidote na vysoký krvný tlak Úroveň:

Štúdie sú vykonávané na pozitívny vplyv tejto byliny pri potláčaní nadol úrovne hladiny krvného tlaku, čo so sebou prinesie mimo hypertenzie a ďalšie súvisiace zdravotné podmienky. Len 2 šálky tohto čaju vyrobené zo sušených listov tejto rastliny môžu pomôcť zmierniť hypertenziu. To v konečnom dôsledku zabraňuje nežiaduce zdravotné podmienky.

7. Silný antidotum Diabetes:

Táto bylina môže byť použitý ako silný zbraň pre kontrolu hladiny cukru v krvi v tele. To pomáha v poškodí sacharidy a cukor, a zároveň uľahčiť ich vylučovanie z tela. Ellagitannin, ktorý je obsiahnutý v listoch kráľovnej kvetín, je známe, že vlastniť silné vlastnosti, ktoré umožňujú, aby bol použitý proti cukrovke. To má silu podobný inzulínu, ktorý reguluje vstrebávanie glukózy. V rovnakej dobe, tieto chemikálie tiež predviesť schopnosť brániť diferenciácii adipocytov. Plus, môžu v skutočnosti brániť transport glukózy do celého tela.

Rozhodnúť sa pre staršie listy a zrelými plodmi, pretože je známe, že majú lepšie diabetes kontrolu vlastností. Jeden 20 g sušeného ovocia v 100 ml vody, je známe, že má vplyv 7,5 jednotiek inzulínu. Nie je to úžasné?

8. Anti-rakovinové vlastnosti:

Kyselina prítomná corsolic v listoch kráľovnej kvetín umožňuje, aby bol použitý ako možnosť prírodnú liečbu pre rôzne typy rakoviny, vrátane pečene, prsníka, krčka maternice a rakoviny krvi.

9. Zemný antidotum metabolického syndrómu:

Metabolický syndróm je zhluk zdravotných problémov, ktoré nie je postarané v čase by mohli vystupňovať kardiovaskulárne podmienky, ako sú mŕtvica a aterosklerózy. Štúdie naznačujú, že Banaba listov extrakty mohol skutočne pomôcť pri potieraní rôznych zdravotných stavov. Niektoré z týchto podmienok sú obezita, hypertenzia a diabetes, ktoré spadajú pod metabolického syndrómu.

10. Udržuje vášho srdca v bezpečí:

Kráľovné kvetín má silný vplyv na znižovanie hladiny cholesterolu, rovnako ako hladiny triglyceridov, čo zase pomôcť pri tienenie svoje srdce z podmienok, ako je arterioskleróza a infarktu myokardu.

11. Vrodené protizápalové vlastnosti:

Voľné radikály, ak opustil divoký, môže vyvolať bolestivé zápalové stavy, ako je artritída. Listy Jarul je známe, že majú potenciál upratovať voľné radikály. Obsahuje tiež mnoho protizápalové lieky na liečbu rôznych ochorení.

12. AIDS v chudnutí:

Listy tejto rastliny, spolu s niektorými ďalšími prírodnými doplnkami, sú známe na podporu chudnutia. Môžete použiť zmes kofeínu a zeleného čaju s týmito listami dať váš metabolizmus rýchle oživenie a udržať si úroveň chuť k jedlu pod kontrolou.

Ostatné zdravotné prínosy kráľovnej kvetín

Nižšie uvedené výhody sú ešte byť preukázaná a založená, ale štúdie tiež poukazujú na týchto potenciálnych výhod, ktoré Banaba:

  • Sadivové extrakty predviesť antibakteriálne vlastnosti
  • Extrakty kyseliny Ellagic vám môžu chrániť pred infekciou HIV
  • Vodný extrakt z listov predviesť xantín inhibičné vlastnosti oxidáza

Veľmi málo výskum bol vykonávaný na dlhodobé užívanie kráľovnej kvetín. Kým výhody sú naozaj lákavé, uistite sa, že by ste sa poradiť so svojím lekárom skôr, než začnete tento, aby sa zabránilo nežiaducim negatívnym vplyvom.

Používate bylinky všetkého druhu? Myslíte si, že bylinky pracovať v tak vám zdravšie telo? Poďme rozhovor začal! Stačí zadať svoje názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...