Zdravie a wellness

10 úžasných výhod vody Orange Blossom

10 úžasných výhod vody Orange Blossom

Chcete poznať tajomstvo krásnu pleť? Pomarančový kvet voda! Môžete si myslieť, že tento priaznivý voda pochádza z krásnych kvetov pomarančovníka, ale to nie je tento prípad. Oranžový kvet voda je vedľajším produktom procesu destilácie, ktorý sa používa na získanie esenciálneho oleja zo semien, kôry, listov, kôry a buničiny.

Najdôležitejšou časťou - existuje celý rad zdravotných výhod pomarančového kvetu vody. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Orange Blossom Oil - Krátky:

Pomarančových kvetov olej je tiež známy ako esenciálny olej neroli. Oranžový kvet voda alebo pomarančový kvet vode, sa získa tým, že využíva niektoré frakcie hydrofilných vlastností oleja v. Rovnako ako ružovou vodou a iných kvetinových vôd, to je široko používaný v kozmetike, aromaterapia, rovnako ako pri varení.

load...

Výhody Orange Blossom Water

Tu sú vo vode výhody Orange Blossom a použitia:

1. Tóny Up kožu:

Pomarančový kvet voda je známa svojimi nádhernými účinkami na kožu (1). Je to skvelý toner pre mastnú pleť. Tento kvet voda je tak jemný, že je dokonca použitý ako prísada do výrobkov pre deti. Vymeňte toner s týmto all-prirodzený, ale uistite sa, že si kúpite z pomarančových kvetov vodu z prírodných a čistých destiláciou.

2. Upokojuje a uvoľňuje nervy:

Jedným z dôvodov, oranžové kvety voda je tak široko používané v aromaterapii je upokojujúci účinok, že má na nervy. Pridaním do vašej kúpeľa zmierni napätie a dokonca aj liečiť bolesti hlavy. To tiež pomáha zmierniť stres a úzkosť.

load...

3. Robí pleť jemnú a hebkú:

Ďalšou výhodou pridanie pomarančových kvetov vody do kúpeľa vody je jeho schopnosť, aby vaša pleť jemnú a žiariace. To pomôže hydratujú pleť a je to pocit, ako satén po celý deň. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať ¼ šálky tohto úžasného kvet vody, 3 lyžice medu a 2 až 3 šálky teplého mlieka vašej kúpeľa, aby si krásnu, jemnú pokožku.

4. Urovná rozrušený tummies:

Na Strednom východe, pomarančový kvet voda sa používa v mnohých rôznymi spôsobmi. Deti sú uvedené tento priaznivý kvetinová vody ako prírodná liečba žalúdočná nevoľnosť, poruchy trávenia a plyn. Je známe, že divy, čo je skvelý prírodný a bezpečný liek.

5. Upokojuje začervenanie a podrázdenie:

Ako už bolo spomenuté, pomarančový kvet voda má vynikajúce účinky na pokožku. To je obzvlášť vhodný pre citlivé a olejové typy pleti. Pomáha pri ukľudňujúce podráždenie kože a znižuje začervenanie, ktorá prichádza s podráždenú pokožku. Ak je vaša pokožka je náchylná k problémom, použite vodu z pomarančových kvetov ako účinný liek.

6. Lieči Pet Wounds:

Ako ste si prečítať, pomarančový kvet voda je tak jemný, že je dokonca používa pri výrobe detské produkty starostlivosti o pleť vo Francúzsku. Je to kvôli tomuto jemnosťou, že môže byť použitý na zvieratách. Ak váš maznáčik má ranu, môžete použiť túto vodu, aby sa mohla hojiť rýchlejšie.

7. Upokojuje Úpal:

Pomarančový kvet vody, a ďalšie kvety hydrosols, možno nájsť v širokom spektre pleťových vôd a krémov z dôvodu ich schopnosť pomáhať vzhľad pokožky a pocit jemné a krásne. Vaša pokožka môže ťažiť z tohto kvetín vody, keď sa dostane opálené rovnako. Jeho mierne efekt pomôže upokojujúce horieť a zníženie začervenanie na koži.

8. Podmienky Vlasy:

Pomarančový kvet voda je tiež používaný v mnohých výrobkov starostlivosti o vlasy. Nielen, že vonia úplne úžasné, že poskytuje pomerne málo výhod rovnako. Pomáha pri stabilizuje vlasy tak, že je lesklé a silné. Pomarančový kvet voda tiež robí vaše vlasy lesklé.

9. Osviežuje vzduch:

Jedna z najlepších vecí, o oranžové kvety vody je jeho krásna vôňa. Keď to máte doma, nemusíte komerčné osviežovač vzduchu. Len naliať pár lyžičiek tejto kvetu hydrosol do misky s vodou a nechajte jeho prirodzená vôňa vyplniť každej miestnosti vo vašej domácnosti.

10. Podporuje spánok:

Už ste sa dozvedel, že vôňa pomarančových kvetov vody má upokojujúci účinok. To je skvelé pre ľudí, ktorí trpia nespavosťou. Všetko, čo musíte urobiť, je upustiť malé množstvo na prestieradlo, aby sa zmena prejavila a pomôže vám zaspať na sladké, pokojný spánok. Len nezabudnite, aby ju posypeme na malom rohu liste ako pomarančových kvetov voda môže znečistiť niektoré tkanín.

Oranžové užívanie vody a výhody kvety sú veľa. Vzhľadom k tomu, že je prirodzené a bezpečné, môžete ho použiť na osviežiť vašu pokožku alebo zmierniť bolesti hlavy alebo úzkosť kedykoľvek.

Ako sa vám páčil tento príspevok o výhodách oranžové kvety vody? Povedzte nám to tým, že komentuje v poli nižšie!

load...