Zdravie a wellness

7 úžasné použitie semien jablkového krmiva

7 úžasné použitie semien jablkového krmiva

Už ste niekedy vedieť o výhodách puding jabĺk semien? Uvažoval, čo by mohlo byť? Väčšina z nás si myslia, že semená ovocia sú zbytočné, ale aj oni majú veľa úžasné využitie.

Takže ak ste premýšľal, ako sa semená, ktorá vždy hodil do popolnice, môže mať akékoľvek použitie, tento príspevok, že ste pod! Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o jablko pudingu a neuveriteľné využitie jej semien!

10 Amazing Zdravie Výhody pudingu Jablká

Custard Apple (Sitaphal Ku Beej) - Krátky:

Annona squamosa, známa ako jablko pudingu, je jedným z bežne dostupných druhov ovocia na svete. Nakrivo alebo niekedy v tvare srdca, ovocie je sladkej chuti a ide rôznymi miestnymi menami. Tenký ale tvrdá šupka z ovocia ustupuje sladké a šťavnaté dužiny obsahujúce tmavo sfarbené semená.

load...

Pokorný ovocie má rôzne liečivé a nutričné ​​vlastnosti, ktoré nie sú dobre známe. Všetko, čo ponúka kríky tohto ovocia, priamo z kôry na koreňoch a semenách, má svoje vlastné jedinečné výhody, aby zvážila. Kým kôra odvar sa používa na zastavenie hnačka, koreň je populárno použitý v niektorých krajinách na kontrolu dysenterický bolesti brucha. Listy tohto kríka sú zmiešané, aby čarovný lektvar, ktorý pomáha pri liečbe kašľa a chladu. Ovocie samo o sebe je veľmi efektívny pre anemických pacientov. Ale prekvapenie prvkom tohto ovocia je jej semená.

Semená puding jablká sú tmavo hnedú farbu a sú nájdené vo vnútri dužiny plodu. V každej ovocie existuje viac semien.

Výhody Custard Apple Semená

Tu sú niektoré z použitia puding jabĺk semien! Pripravte sa sa diviť!

1. Odstraňuje vši:

Vy ste chorí z poškriabaniu vašej hlave kvôli vší a niť? Má všetko zlyhalo, vrátane šampónov? Skúste puding jablko semien. Len sa trochu, brúsiť do práškovej forme a mieša s malým množstvom vody za vzniku pasty. Naneste na hlave a nechajte 10 minút odpočinúť. Umyť čistou studenou vodou. Tento proces, ak by sa opakovali dvakrát týždenne po dobu jedného mesiaca poskytne skvelé výsledky a nechať svoju hlavu úplne vši zadarmo.

load...

2. Repelent:

Máte už dosť s napadnutím hmyzu a mravcov vo vašom dome? Opäť platí, že puding jablko semená môže prísť na pomoc. Mix niektoré práškové semená vo vode a nechajte ju na pár dní. Vaše osobné domáce repelent je teraz pripravený. Zmes posypeme všade okolo domu, a to najmä v zamorených oblastiach. Výsledky budú okamžitá a vynikajúce.

3. Pesticide A Weedicide:

Rovnaká zmes môže byť tiež použitý ako pesticíd pre vašu domáce záhrady. Posypeme niektoré zamorené rastliny pravidelne po dobu 10 až 15 dní pre úplné odstránenie listov stravovacích hmyzu.

4. Farmaceutické Použitie:

Semená tohto ovocia sú široko používané farmaceutickými spoločnosťami vďaka svojim medicínsky overené abortifacient vlastnosťami. Používa sa na výrobu liečiv určených na vyvolanie potratu.

5. Komerčné poľnohospodárstvo Pesticídy:

Semená jablko pudingu sú tiež zmesi s neem semien, aby sa ďalšie silné toxické pesticíd používaný v komerčnom chove. Pesticíd teda z týchto semien je prirodzené a neškodné pre ekológiu. Používanie pesticídov vyrobené z puding jabĺk semien je veľmi prospešné pre zdravie ľudstva.

6. Gas Production Bio:

Krajiny ako Nemecko a niektorých ďalších európskych krajinách používať tieto malé zázraky pre komerčné účely výroby bioplynu. Semená z tohto ovocia obsahujú pasce mastné kyseliny bohaté na metyl-ester, ktorý spúšťa produkciu plynu.

7. Ostatné Unikátny Využitie:

Semená jablko pudingu sa tiež používajú ako rybie návnady v niektorých krajinách kvôli jeho toxickú povahu.

Výstraha:

Puding jablko je skvelý, ale semená sú veľmi jedovaté v prírode a náhodné konzumácia môže spôsobiť potrat, pretože sú mierne jedovaté. Insekticídy pripravené z týchto semien by mali byť držané v dostatočnej vzdialenosti od očí, pretože majú potenciu aj oslepenie osoby dočasne. Takže zatiaľ čo si môžete vychutnať tanier plný tohto zdravého ovocia ako večerné snack, najprv sa uistite, opatrne odstrániť všetky semená.

Viete akýchkoľvek iných výhod puding jabĺk semien? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...