Zdravie a wellness

17 najlepších výhod Moringa Powder

17 najlepších výhod Moringa Powder

Čo je Moringou Powder?

Moringou oleifera strom je považovaný za jeden z najviac výživných rastlín vôbec objavených sa väčšinou z jeho výhod sústredených vo svojich malých zelených listov. Ako vyplýva z jeho názvu, moringa prášok sa vyrába z čerstvo zozbieraných listov moringa oleifera stromu. Čerstvý Moringou list prášok je tmavo zelenej farby a má bohatú orechovou vôňu. Tento prášok sa pripravuje sušením Moringou listy pri nízkej teplote tak, že rastlinná tkanivo dosiahne jemnej práškovej konzistencii. Prášok sa potom testujú, aby sa odstránili nečistoty, a potom sa do kapsúl a utesnený vo vreciach. Najúžasnejšie na tom je, že akonáhle zabalené tento prášok zostáva čerstvý po dobu niekoľkých mesiacov, držať jeho nutričnú hodnotu vitamínov, minerálov, antioxidantov, chlorofylu a kompletné aminokyselín.

Dôvodom, prečo sa suší list prášok prednostné cez čerstvých listov je, že je výživnejšie a v niektorých prípadoch obsahuje aj desaťkrát viac špecifických živín v porovnaní s čerstvými moringy listami. Okrem toho, že je porovnateľný so všetkými bežnými druhmi ovocia a zeleniny, pokiaľ ide o jeho výživnú hodnotu. Byť čistý a organické, tento mäkký a nadýchaný prášok nemá žiadne vedľajšie účinky a možno ho ľahko skladovať a používať. Je ľahko rozpustná vo vode a môže byť použitý ako prísada do rôznych receptúr.

Zdravie Výhody Moringou Prášok:

Kým hovorí o zdravotných prínosoch tejto univerzálnej doplnok, zoznam je proste nekonečná. Obsahuje asi 20 druhov aminokyselín, 46 antioxidanty, 36 protizápalových zlúčenín a viac ako 90 živín, ktoré sa jeden z najlepších potravinových doplnkov robia. Je vynikajúcim zdrojom minerálov, ako je železo, vápnik a vitamíny A, B, B1, B2, B3, B6, C, E, ako aj makro minerálov, stopových prvkov a fytoživin. Okrem toho, že je dobrým zdrojom kvalitných bielkovín a vlákniny.

load...

Moringou listy Powder RDA

Živina % rda v 25 g prášku pre deti % rda v 50 g prášku pre tehotné ženy
Proteín 42%21%
Vápnik 125%84%
Horčík 61%54%
Draslík 41%22%
Železo 71%94%
Vitamín a 310%162%
Vitamín c 22%9%

Niektoré z mnohých zdravotných výhod Moringou prášku sú nasledovné.

1. Zvyšuje výdrž:

Byť kompletný balíček vitamínov, minerálov, antioxidantov a fytonutrienty, tento doplnok je ideálny pre zvýšenie vašej energie a vytrvalosť, rovnako ako zvyšujúce sa koncentráciou. Študenti môžu použiť na zlepšenie koncentrácie, zatiaľ čo športovci môžu ťažiť vo forme zvýšenej odolnosti v priebehu cvičenia. Okrem toho napomáha pri chudnutí, pretože poskytuje dostatok energie a vitality znížiť potrebu pre stravovanie na zvýšenie energetickej hladiny (1).

load...

2. Ovládacie prvky Diabetes:

Je veľmi prospešné pre diabetikov. Moringou Oliefera kapsúl alebo nápoj vyrobený z moringa prášku môžu byť konzumované pre udržanie hladiny cukru normálne. Tak, to je nákladovo efektívny domáci liek pre diabetikov (2).

3. Antioxidant:

Moringou prášok je bohatý na katechín polyfenoly, najmä epigallocatechin gallát (EGCG), čo je silný antioxidant pre inhibíciu rastu rakovinových buniek, (3).

4. Znižuje hladinu cholesterolu:

To je tiež účinný pri znižovaní hladiny LDL-cholesterolu (4) a inhibíciu abnormálneho tvorbe krvných zrazenín.

5. Ovládacie prvky krvný tlak:

Ďalšou výhodou Moringou prášku je jeho upokojujúce schopnosť, ktorá mu umožňuje znižovať krvný tlak a podporuje dobrý spánok. Je to prírodný liek na nespavosť, ako to má určité vlastnosti, ktoré možno liečiť poruchy spanie (5).

6. Detoxikuje:

Často sa používa na čistenie vody kvôli jeho detoxikačné účinky. Byť koagulačné činidlo, môže sa pripájať k nebezpečnými baktériami a inými látkami. Podobným spôsobom, ak sú konzumované, pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela (6).

7. Zachádza Depresia:

Moringou list prášok je účinná pri liečbe depresie a úzkosti, ako (7). Môžete robiť to súčasťou vášho jedálnička a vidieť výsledky v priebehu niekoľkých dní.

8. Organického pôvodu:

Ako to je 100 percent organické bez vedľajších účinkov, je bezpečný pre ľudí všetkých vekových kategórií. V Afrike je často podávaná deťom prekonať podvýživu (8).

9. Dobré pre tehotné a dojčiace matky:

Je to výhodné najmä pre tehotné a dojčiace ženy, ktorí sú vystavení riziku trpia nutričné ​​nedostatky. Asi 6 lyžica moringy prášku uspokojiť takmer všetky dennej potreby železa a vápnika ženy počas tehotenstva a dojčenia (9).

10. Považuje Menšie Infekcie:

Vzhľadom k svojej liečivé hodnotu, tento doplnok je určený pre ošetrenie drobných bakteriálnych a plesňových infekcií (10), zníženie hladiny cukru v krvi, anémia a chudnutie.

11. Zlepšuje imunitu:

Okrem výhod uvedených vyššie, zlepšuje imunitu (11), poskytuje výživu očí a mozgu, podporuje metabolizmus a bunkovú štruktúru; a podporuje normálnu činnosť pečene a obličiek.

Kožné Výhody Moringou Prášok:

Moringou prášok hrá dôležitú úlohu v starostlivosti o pleť, ako. Jeho obrovské množstvo živín robí to veľmi prínosné pre vašu pokožku.

11. Pre Glowing Skin:

Moringou prášok môže byť použitý priamo ako pleťová maska, alebo môže byť zmiešaný s Fullerová hlinky alebo santal pasty a aplikuje na tvár pre hladké, žiariace a vady voľnej kože.

12. Oneskorenie starnutia:

Je výborným zdrojom antioxidantov s vysokým obsahom vitamínu A, vitamín C, vitamín E a bioflavonoidy. Aktívne kyslíkové radikály spôsobiť kožné ochorenie od krádeže elektróny z normálnych zdravých biologických molekúl. Tieto živiny pomáhajú blokovať oxidácii zdravé tkanivá aktívnym kyslíkom, čím sa odďaľuje proces starnutia a znižuje výskyt jemných rýh a vrások.

13. Lieči rany:

Tento prášok môže byť tiež aplikovaná na kusy a rán. Je lieči rany a rany rýchlo a ponúka čistú pleť nemajú rany známok (12).

Vlasy Výhody Moringou Prášok:

Mať zdravé telo je nevyhnutnou podmienkou pre zdravé vlasy. Zdravotné problémy alebo nutričné ​​nedostatky môžu brániť rastu vlasov a spôsobiť niekoľko problémov vlasy, aby vaše vlasy poškodené a krehké. Ako bolo uvedené vyššie, moringa prášok obsahuje všetky dôležité živiny, vitamíny a minerály prospešné pre zdravé vlasy.

14. AIDS v keratín formácie:

Niektoré vitamíny, minerály, aminokyseliny obsiahnuté v moringy prášku podporu metabolických dráh zapojených do tvorby keratínu proteín, ktorý je zásadný pre zdravé vlasy. Ďalej obsahuje metionín aminokyselín, ktorá dodáva síru do vlasov, čím sa zabráni vypadávaniu vlasov.

15. Pomôcky Vylepšená Rast vlasov:

Optimálny prísun kyslíka a živín z krvného obehu do vlasových folikulov je životne dôležité pre rast vlasov. Byť s vysokým obsahom vitamínu A, moringa prášok podporuje rast a udržiavanie vlasov. To tiež pracuje s oxidom kremičitým a zinku, aby sa zabránilo vysychaniu a upchávaniu mazových žliaz, ktoré sa podieľajú na produkcii mazu. Nedostatok vitamínu A môže spôsobiť zhrubnutie pokožky hlavy, suché vlasy a lupín.

16. Stimuluje rast vlasov:

Moringou list prášok tiež obsahuje zinok, ktorý stimuluje rast vlasov posilnením imunitný systém. Nedostatok zinku môže viesť k atrofii vlasových folikulov v dôsledku poškodenia DNA a proteínovej syntézy.

17. Poskytuje živín do vlasových folikulov:

Moringou prášok je bohatý na vitamíny. Nedostatok vitamíny B, najmä B6, biotín, inositol a kyseliny listovej spôsobuje vypadávanie vlasov. Na druhú stranu, vitamíny C a E zlepšuje krvný obeh vlasovej pokožky, a tým viac živín k dispozícii vlasové folikuly rastú silnejšie a zdravšie vlasy. Vitamín C je pre udržanie vlásočnice, ktoré nesú krv do folikulov potreby.

load...