Zdravie a wellness

6 prekrásnych krás a prínosy pre kaktusové kvety

6 prekrásnych krás a prínosy pre kaktusové kvety

Myslím, kaktusy a tento obraz sa objaví - napichol rastlinu žiadne kvety a plody rastú v púšťach. Ale niektoré kaktusy kvetu a niesť ovocie taky. Kaktus kvety majú početné zdravotné výhody ponúknuť. Dohnať niekoľko zaujímavých faktov a výhod vyplývajúcich z kaktusu kvetín priamo tu s nami.

Pred učenia o výhodách, priblížiť sa vznikom a pobytu kaktus kvetín.

Čo je Cactus Flower?

Typický kaktus je členom šťavnaté čeľade známe ako Cactaceae. Existuje viac ako 2000 druhov kaktusov, ktoré vyrastajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Tieto rastliny kvitnú v teplé, slnečné podnebie. Niektoré druhy kaktusov môže byť dokonca vysadená v interiéri, pretože vyžadujú trochu slnečného svetla. Existujú určité druhy kaktusov, ktoré produkujú sezónne kvety, ak sú priaznivé podmienky. V skutočnosti, rovnako ako kaktusy, ich kvety tiež prísť v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach.

load...

Ako si vyrobiť Cactus Produce kvety?

Aj keď sa zdá veľmi nepravdepodobné, že pichľavá rastlina ako kaktus môže produkovať také krásne kvety, môžete v ňom kvitnú s niekoľkými tipy a triky, ktoré sú uvedené nižšie.

1. Vyberte závod, ktorý už má kvety a plody, a vyhnúť sa tým, ktoré sa objavujú príliš starý kvitnúť.

2. Plant to v stredne hrnci, ktorý obsahuje rovnaké diely pôdy, vták štrku a lístia plesní. Vzhľadom k tomu, existuje niekoľko druhov kaktusov, striktne podľa pokynov na novú výsadbu pre vašu variantu.

load...

3. Voda pravidelne v čase transplantácie. Ale nedochádzalo k nadmernému zavlažovanie, pretože by mohlo dôjsť k premnoženiu bez toho aby rastlina kvitnúť.

4. Marca do novembra je aktívny čas rastlina kvitnúť. To by malo byť napojená pravidelne počas tejto doby tak, aby horná ¼ palca pôdy je vlhký.

5. Vyhnite sa zalievanie alebo pridania hnojivo od novembra do marca, pretože by sa mohlo stať ladom. To sa stane spiace vo svojom prirodzenom prostredí pri podobných podmienkach.

6. Zabezpečiť, aby rastliny v mieste, kde teplota nepresiahne 50 stupňov F v noci a prijíma aspoň 5 hodín slnečného svetla počas dňa.

7. Uvedenie do prevádzky zalievanie kaktus, keď kvety objavujú na jar a pokračovať zalievanie do augusta. Spomaliť zálievku v auguste až rastlina je pripravený pre ďalšie spiace sezóny.

Zdravie a krása Výhody Cactus Flower:

Väčšina z nás radšej zostali ďaleko od kaktusov, pretože ich pichľavý prírody, ale sú jedným z najpozoruhodnejších rastliny s niekoľkými zdravie a krásu výhody. Existuje mnoho druhov kaktusov z ktorých každý má určité zdravotné a kozmetické prínosy ktorých niektoré sú uvedené nižšie.

Zdravie Výhody Cactus kvety:

1. Anti-zápalové:

Kaktusu kvety majú protizápalové vlastnosti. Kvetina kaktusu extrakty môže znížiť riziko vzniku zápalu v rôznych zdravotných problémov, vrátane cukrovky.

2. Protizápalový a antidiabetickej činidlo:

Rôzne kaktus s názvom Opuntia dillenii darí v Egypte. To bolo použité ako protizápalový a anti-diabetickej činidlo v tradičnej medicíne.

3. Analgetikum:

Alkohol extrakty z kvetov kaktusu majú analgetické vlastnosti navyše k potenciálnym protizápalovým účinkom.

4. Antioxidačné a Anti-ulcerogénne:

Niektoré štúdie ukazujú, že methanolický cactic kvet extrakty (Opuntia ficus indica), vykazujú antioxidačné a anti-ulcerogenním vlastnosti.

Krása Výhody Cactus kvety:

5. Zabraňuje starnutiu znaky:

Tieto kozmetické výhody kaktusový kvet možno pripísať na svoje silné antioxidačné vlastnosti. Tieto antioxidanty chránia pokožku pred poškodením voľnými radikálmi, čím zabraňuje starnutiu pleti, ako jemné linky a vrásky.

6. Trvá na vlhkosť pokožky je:

Kaktus kvet extrakty boli použité ako prísada v rade starostlivosti o pleť. Pomáhajú pri udržiavaní prirodzenú vlhkosť pokožky a bráni strate vlhkosti z povrchu pokožky. Sú známe pre ich synergické antioxidačné a anti-histamínu vlastnosti.

Aj keď existujú tieto výhody, rozsiahly výskum a štúdie nutné vykonať zdôrazniť vyššie uvedené výhody kaktus kvetín. Poraďte so svojím lekárom skôr, než sa pokúsite kaktus kvety, aby sa zabránilo komplikáciám.

load...