Účes

Top 10 dlhých účesov pre hnedé vlasy

Top 10 dlhých účesov pre hnedé vlasy

Čierne vlasy môže byť trochu nudný čas. Takže dostať sa z monotónna čiernej, môžete si farbu, ktorú vlasy - hnedá. Tmavo hnedé pridať lesklo hnedé textúry k svojmu pravidelnému čierne vlasy. Môžete ísť pre ľahké hnedé taky. Svetlejšie farby, aby vám vlasy tváriť Browner než tmavej farby. Tmavohnedá bude vyzerať čiernohnedá na čiernej prírodnú základnú farbu vlasov.

Takže ak máte v úmysle ísť na hnedé sfarbenie plnej dĺžke vlasov, potom by ste určite chcieť vyskúšať tieto skvelé Dlhé účesy.

1. Vrstvené voľné dovnútra krútia a bočné pozametal rany

Vyskúšať niektoré vrstvy s bočnými pozametal rany a neskôr dať vrstvami nejaký veľký barel curlingu. Na dokončenie vzhľad, otvorte krútia prsty alebo kefu na vlasy. To je určite účes pre dlhé vlasy, ktoré by ste mali vyskúšať.

load...

2. Krútia a Bangs

Jedná sa o variácie vzhľad sported v predchádzajúcom obrázku. Tu vrstvenie je obmedzená na minimum umožňujúce kadere pohybovať rovnako ako je to možné, ale nie az ku koreňom. Bangs sú bočné prehnala pre elegantný vzhľad.

3. Messy Twists

Môžete použiť malý barel kulmy a nejaké vlasy sérum na vlasy na dosiahnutie tohto cieľa hľadať. Neskôr nastavte kadere do zvratov s pomocou lopatkového štetcom.

4. Messy Uvoľnené kadere

Jedná sa o elegantný, sladká napriek tomu veľmi jednoduchý účes, ktorý niekto môže šport s ľahkosťou. Vyskúšajte túto a budete určite rock podlahu. Môžete zanechať nejaké nežiadúce rany za krajší vzhľad.

load...

5. Symetrický Front Bangs

Ak máte husté a dlhé hnedé vlasy farbené, potom môžete skúsiť to roztomilé a dievčenskú účes. Budete potrebovať čisté a prepracované symetrické predné rany pre tento jeden, a tiež dobré vrstvy pre zvyšok celej dĺžke vlasov. Šport ho a milovať ho.

6. Symetrické Front Bangs s voľnými vrstvenými kudrliniek

Toto je variant pre účes uvedené vyššie s nádychom pridaných krúti na vrstvy.

7. Bočné Krieda Bangs a veľké Loose krútia

Jedná sa o hot efektný vzhľad. Toto si môžete vyskúšať ľahko s poprednými polovici dĺžky ofinou pozametal do strany.

8. Po celej dĺžke Klasické krútia

Ak máte radi športové klasický a nadčasový vzhľad, potom to môže byť sladký a sexy vzhľad pre vás. Skúste toto von. Plná dĺžka curling nikdy bez povšimnutia. Ale uistite sa, že váš tvár nie je príliš oválny alebo guľatý, pretože celovečerný curling všeobecne nehodí absolútny oválny alebo okrúhle tváre. Uistite sa, že máte krásny ostrý čeľuste ísť pre tento jeden.

9. Messy krútia

Hnedé vlasy vyzerá nádherne s niektorými chaotický plnej dĺžke kučier. Jedná sa o nadčasový vzhľad, ktorý môže vyzerať dobre na niekoho s kruhovým alebo oválnym tvárou.

10. Hot Classic narazil Up Look

Jedná sa o klasický a Vintage Look, ktoré možno ľahko dosiahnuť s pomocou priateľa alebo kaderník.

Dúfam, že sa vám to páčilo tieto dlhé hnedé účesov. Ktorý z nich máte najradšej?

load...