Účes

Ako urobiť dokonalý Messy Bun - krok-za-krokom tutorial

Ako urobiť dokonalý Messy Bun - krok-za-krokom tutorial

My anakonda don, môj anakonda don ', moji anakonda nechcú nič, ak ste sa dostali buchty, zlato!

Nie, nemám na mysli tie trochu buchty! Dostať svoju myseľ z priekopy a začať premýšľať o tomto elegantným účesom, ktorý budete musieť vyskúšať hneď.

Tam je mylná predstava, že buchty len oblek dámy z zrelší veku. A že mladé dievčatá, ktorá športu tento pohľad bude vyzerať staršie, než v skutočnosti sú. No, som tu, aby som vyhodiť tieto mylné z vody. Buchta je vlastne najelegantnejšie štýl so športom pre každú príležitosť. Chystáte sa do triedy? Zviazať si vlasy do drdolu. Cvičiť? Bun vaše vlasy hore. Vyraziť na rande s kávou? Bič si vlasy do drdolu. Kancelária? Viete, kam idem s tým. To môže byť oblečený s príslušenstvom pre efektné príležitosti alebo upravených po dobu viac neformálne úloh.

load...

Chaotický buchta je tiež ideálny účes na obdiv svoju úspešnú a bezstarostnú povahu. Chlpaté textúry a flyaway vlasy dávajú tomuto updo elegantný a ležérny vzhľad. Tento chaotický buchta je ideálny pre ľudí s krátkymi vlasmi, ktorí sa cítia, ako by sa nič robiť s ich vlasy, okrem toho opúšťať to otvorený.

Takže chceš vyzerať elegantne, elegantné a sofistikované? Nuž, čítajte ďalej a zistiť, ako zdokonaliť chaotický buchta vyzerať!

Čo potrebuješ

 • Kefa: Každých dievčatá potrebuje kefa skrotiť svoju hrivu.
 • Texturizační spray: Pokiaľ máte vlasy, ktoré má tendenciu klesať ploché a ochabnuté, budú texturisační spray dodať, že trochu života, ktoré budete potrebovať k tomu.
 • Škádlení kefa: Je potrebné hlasitosť? Musíte textúry? Potom budete potrebovať provokujúcej kefa!
 • Fine ozubený hrebeň: potuteľným, miernym kefu a jemné ozubený hrebeň ísť ruka v ruke, pretože táto dodáva leštený povrch pre doberali vlasy.
 • Vlasy elastické: Jo, stačí jediný vlasy pružné dokončiť tento pohľad. Pokúsiť sa ísť na ten, ktorý zodpovedá vášmu farbu vlasov.
 • U kolíky: Ak chcete pripnúť preč nechcené flyaways a dokončiť svoj vzhľad.
 • Hairspray: No updo je dokončené (alebo bezpečný) bez konečného streknúť laku na vlasy všetci nad ním.

Ako to urobiť Messy Bun?

Zhromaždiť okolo teraz, deti! Mama je chcel ukázať vám, ako sa to robí perfektné chaotický buchtu.

load...
 1. Vykefujte všetky uzly a spleti z vlasov: Začnime sa od základov, nie? Vykefujte všetky uzly a spleti z vlasov so svojím verným kefa na vlasy. Po tom, čo nechcete, aby vaše vlasy vyzerať, ako by ste práve vyšiel z postele, že?
 2. Streknúť na tvarovanie sprej celé vaše vlasy: Základným prvkom akéhokoľvek chaotický účes je jeho štruktúra. Chcete, aby vaše vlasy vyzerať trochu chlpatý a drsný, takže vydáva sexy vibrácie. Takže streknúť na niektoré (šarže) na textúrovacích spreje po celej vaše vlasy, aby ste mohli začať s, chaotický 'súčasť svojho chaotický drdolu.
 3. Dráždiť vaše vlasy vytvoriť zväzok: Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí sa zastrašiť myšlienkou na česanie vlasy, cítim ťa. Pravdepodobne ste strach, že vaše vlasy budú nakoniec vyzerať ako hniezdo. Ale akonáhle sa dostanete na kĺb, podpichovanie pridáva niektoré krásne a toľko potrebný objem pre vaše vlasy. Takže, chytiť ten provokujúcej štetec a dráždiť sa vlasy na temene hlavy.
 1. Uhladzujú vlasy na vrchole doberali vlasov: Nemôžete veľmi opustiť že doberal vlasy presne tak, ako to je. Ľudia si budú myslieť, že si blázon! Uchopiť jemné ozubený hrebeň a jemne hrebeň cez vlasy v prednej časti hlavy nad doberali vlasy. Uistite sa, že udržať objem svojho doberali vlasy. To bude pridať trochu lesku do svojho chaotický účes.
 1. Prsty sa rozčesávajú späť vlasy a páperie ju: Vieš, čo je najlepšie hrebeň na svete? Prsty. Použite je zhruba hrebeň späť vlasy a páperie ho pridať ešte väčší objem na neho.
 1. Zhromaždiť všetky svoje vlasy: Vynechanie niektoré kusy vlasy na prednej strane, zhromaždiť všetky svoje vlasy vzadu zviazať svoj drdol.
 1. Tie buchtu na zátylku krku: S vlasmi elastické, vytiahnuť všetky svoje vlasy až na prvom zákrutom a práve v polke na druhý zákrut vytvoriť buchtu. Uistite sa, že miesto buchta len pár palcov nad zátylku krku.
 1. Pridajte trochu chaotický textúru do svojho buchta s rukami: Teraz spustite ruky do vlasov, aby sa uvoľnili a pokaziť buchtu na čo hrdlo ráči. Stačí ísť so svojím inštinktom, ale uistite sa, že nemáte svoju žemľu rozlúštiť úplne.
 1. Streknúť na nejakom lak na vlasy pre nastavenie štýlu v objekte: Nie updo je kompletný bez pár spritzes laku na vlasy nastavte ju na mieste a uistite sa, že to nie je vädnúť ako deň postupuje.
  1. Pin späť akejkoľvek časti vlasov, ktoré sa vám nepáči: Použitie U-kolíky na pin späť akejkoľvek časti vlasov, ktoré môžu byť voľné alebo vypadnutí svojho drdolu. U-piny fungovať lepšie ako sponkami tu, pretože tie majú tendenciu byť príliš tesný a môže pokaziť váš smrekový. U čapy, na druhej strane, je oveľa ľahšie vložiť do vlasov.
 1. Vytiahnite flyaways dokončiť vzhľad: vytiahnuť nejaké ďalšie flyaways z blízkosti prednej (formovať svoju tvár) a zátylku krku sa dotvárajú na chaotický žemli.

A je to! Teraz, keď viete, ako to urobiť perfektné chaotický buchta, čo ešte čakáte? Pokračovať a skúsiť to!

Poznať všetky ďalšie chaotický účesy, ktoré si myslíte, že musíme vyskúšať? Zanechať komentár nižšie a dajte nám vedieť!

Stále potrebujú trochu pomôcť zdokonaľovanie vašich chaotický buchta? Pozrite sa na naše špinavé buchta výukový kurz pod naším in-house kaderníctvo odborníka.

load...