Účes

5 účesy Bun pre váš Svadobný deň

5 účesy Bun pre váš Svadobný deň

Účes dodáva veľkú chuť na ženy vzhľad. A je potrebné, aby to osobitnú pozornosť na svoj svadobný deň.

V Indii, Bun je tradičný účes na vlasy nevesty všetkých náboženstiev a kultúr. Dôvodom je to veľmi jednoduché - smrekový účesy poskytovať podporu ťažkých duppattas nosia nevesty. Tu je 5 Bun účesy pre vaše špeciálne deň.

1. Tradičné Bun účes:

To je typické svadobný účes, ktorý sa nachádza takmer vo všetkých indických svadbách, najmä tých v severnej oblasti. Za týmto účelom si robiť, všetky vlasy sa zhromaždili a skrútené k vytvoreniu vysokej buchtu. Buchta účes na svadbu je potom zdobí kvetinami (zvyčajne Jasmine), šperky alebo iné príslušenstvo, aby bolo zložitejšie.

load...

2. Soft Bun účes:

Chaotický alebo mäkké smrekový účes pre vaše špeciálne deň, ako protiklad k tesnej buchty boli populárne na chvíľu teraz, a sú vykonávané v rôznych variantoch & veľkostiach. Výhodou s voľnými drdol účesy na svadbu je, že vyžarujú mäkké a pekný vzhľad; to môže byť viazaná o niečo nižšia než tradičné drdol a umožňuje kreativitu s kvetinami.

3. Bun na strane účes:

Tento účes je variácia na tradičné drdol. V tomto štýle, skôr než umiestnením buchta vysoko na hlave, to sa pohybuje do strany. Pre tento účes, dokonale vyfúkať vlasy, učesať rovno a vytiahnite ju do nízkej nadutí drdolu, na jednej zo strán. Tento účes bude vyzerať skvele na nevesty, ktoré majú dobre definované lícne kosti alebo veľké výrazné oči, ako to zdôrazňuje tie rysy.

4. Tradičné Up Do účes s twist:

To je ďalší variácie na tradičné hore robiť, ktorá je iná, ale nie nekonvenčný. V tomto účes, rôzne úseky vlasy sú skrútené a zopnuté. Vlny, ako sú uvedené v tvare buchty. Jedná sa o štýlový vziať na tradičné drdol a pôjde dobre s sarees, to by mohol byť použitý ako alternatíva pre nevesty, ktorí sa chcú šport drdol, ale nechcú, aby to vyzeralo príliš tuhé alebo príliš chaotický.

load...

5. Spanish Up Do účes:

Tento účes je určený pre nevesty, ktoré chcú ísť na upu robiť, ale nie run-of-the mlyna veci. To funguje najlepšie na hustú a dlhou srsťou. Pre tento účes, vlasy je rana suší sa dať trochu objem a potom sa rozdelil v horizontálnom smere. Horná časť vlasov sa vykonáva s komplikovanými kaderí, zatiaľ čo druhá sa nechá prúdiť po chrbte. Updo je potom zdobia kvety, kryštály a dokonca aj luky. Táto bun účes možno najlepšie sported koleso čelí nevesty.

Ak chcete pridať lesk na tieto svadobné účesy buchta, jeden môže použiť diadémy alebo iné takéto príslušenstvo, ktoré complementyour svadobný účes. To môže zahŕňať ozdobné koráliky a šperky, ktoré sa zhodujú s farebnou schémou šiat. Indické nevesty radi zdobia svoje vlasy s kvetinami. Namiesto toho, aby sa držať s kvetmi jazmínu točila okolo svojej vlasy ako tradície vyžaduje, je možné experimentovať s rôznymi druhmi kvetín, ako sú čerstvé orchidey, ruže alebo frangipanis. Dôraz na vzhľad by mal byť samozrejme na jednoduchosť - svadobný účes by nemali byť zaťažené príliš veľkým množstvom šperkov či iných ozdôb.

load...