Účes

Top 30 účesov na zakrytie tenkých vlasov

Top 30 účesov na zakrytie tenkých vlasov

Nie všetci z nás sú obdarení hustou a zvodné vlasy; niektoré majú jemné a tenké zámky príliš. Tenké vlasy často vyzerá ploché a ochabnuté. Nemajte pocit, smutný, ak ste jedným z tých žien, s tenkými vlasmi. V skutočnosti je tenká vlasy sú zvládnuteľné a poddajný rovnako. Jemné vlasy dámy si môžu vybrať z rôznych štýlov, ktoré môžu pridať život do svojich plochých aj neživých kadere. So správnymi účesov a správne strihanie vlasov, môžete dosiahnuť ilúzie hrúbky pre vaše jemné kadere. Teraz máme k dispozícii rôzne účesy, ktoré pracujú divy v zamaskovať tenké vlasy, ktoré sa dostaneme za chvíľu. Poďme sa pozrieť na prvý počiatočných krokov, ktoré môžete podniknúť, aby vysporiadať s vlasmi s jemnou textúrou. Tam sú tony tipov a trikov, ktoré si môžete vyskúšať, ktorý vám pomôže proti tenkosť vašich vlasov.

Tipy a triky, ktoré vám pomôžu zakryť svoj tenké vlasy

  • Je čas ísť Light: Keď máte tmavé vlasy, bledá pokožka vášho skalp vyzerá výraznejšie pod tenkou vlasy kvôli ostrom kontraste vo farbách. Takže najlepší postup vziať sem má ísť o niekoľko odtieňov svetlejšie než je vaša prirodzená farba vlasov. Svetlý odtieň bude váš skalp vyzerajú menej viditeľné a kompenzovať tenkosť vašich vlasov. Ďalší skvelý spôsob, ako pridať ďalšie hĺbku a rozmer, aby vaše vlasy a aby to vyzeralo, objemný, je ísť na svetlách a lowlights.
  • Chop to všetko preč: Ak visí na svojich dlhých zámky v domnení, že sú nejakým spôsobom aby vaše vlasy vyzerať nie je tak tenký textúrou, ako to v skutočnosti je, že sa mýlite. V skutočnosti tieto ďalšie palcov práve váži si vlasy dole a aby to vyzeralo ešte tenšie. Takže stopnúť tie kučery a ohromení tým, ako moc zdravšie a plná života vaše krátke vlasy vyzerajú! Ísť o krok ďalej a dostať ju rezať vo vrstvách pridať väčší objem vašich vlasov.
  • Pena je váš najlepší priateľ: Hair mousse je navrhnutý s výslovným účelom je dodať im objem a odraziť na vaše vlasy. Takže je to dobrý nápad investovať do dobrý. Odporučil by som Joico Joiwhip formulár držať dizajn tvorbe peny Mousse dizajn, pretože dodáva nielen kvantá objem vašich vlasov, ale aj upokojuje krepovateniu dole a dodáva lesk, bez vaše vlasy stuhnutý.
  • Kefa It Off: erupcia je najlepší spôsob, ako dať svoje tenké vlasy, ktoré sexy objem, že si to želajú. Keď blowdrying vlasy, použite guľatú kefu vytiahnuť si vlasy a v opačnom smere (vlasov na pravej strane hlavy je potrebné kartáčovaný na ľavú a naopak). To bude dať svoje tenké vlasy všetok objem, ktorý to potrebuje, a budete vyzerať ako bomba v rovnakom čase!
  • Naučiť sa milovať Čelenky: Budete prekvapení, ako ďaleko jednoduchý šatku zviazaný okolo hlavy alebo pružný pásik môže ísť maskovať tenkosť vašich vlasov a pritom budete vyzerať úplne roztomilé.

Teraz, keď ste zaťažený touto slávnu vedomosti o tom, ako pracovať a udržať si svoje tenké vlasy, vráťme sa k zábavnejšie časti a pozrieť sa na všetky trendy účesov môžete šport!

Top 30 Účesy pre tenké vlasy

Fake plnšie a objemné zámky s týmito 30 jednoduchých a pekné účesy. Budete naprosto milujú svoju tenké vlasy po prechádzajú tieto účesy.

load...

1. Bočné Waves

Pridanie trochu hlasitosť na vašej tenké vlasy, nie je to tak ťažké. Môže to byť tým, že jednoducho curling vlasy alebo pošmyknutia Valce. Pridaním pár kadere na vlasy môžete okamžite, aby vaše vlasy vyzerať plné objemu a štruktúry.

Takže nosiť vlasy zvlnené s bočným oddielu. Dokonca si môžete požiadať svojho kaderníka pre nerovné rany. Jo, a nezabudnite streknúť nejaký lak na vlasy, akonáhle budete hotoví s dizajnom, inak vaše kadere budú vypadávať, takže vám s vašou tenké vlasy.

Rýchly Tip: Kedykoľvek budete krútiť si vlasy, si uvedomiť, že štíhlejší váš tvár, tým silnejší vaše kadere mala byť.

2. Crown Braid

Pletenie si vlasy okolo koruny je najlepší spôsob, ako opísať svoj jedinečný štýl a dať vzhľad husté vlasy.

load...

Môžete tiež nosiť pletené updo so silnými údermi, takže sa zdá, ako by si mal viac vlasov na hranie.

3. Neochočený Waves

Najčastejšie sa dostaneme vidieť vlny, ktoré sú úplne čisté a rovnomerné. Ale tentoraz, odstúpte od bežného štýlu a nosiť svoje nepoddajné vlny elegantne. Vlny pridať veľa objem a zaťaženie textúry na vlasy, takže sa zdá, hustá a živý.

Štýl Hodí sa strednou alebo dlhé vlasy, a s akýmkoľvek tvar tváre taky.

4. Chaotický Bun

Ak máte tenké a jemné vlasy, chaotický buniek môže ukázať ako dokonalý go-to voľba pre vás. Chaotický buchty sú ľahšie vytvárať a vyzerajú neuveriteľne elegantné, profesionálne a štýlové. Chaotický bun robí vyzerať elegantne a neformálne naraz.

5. Dip Farbené Braid

Niekedy zakrýva svoju tenké vlasy môže byť tak jednoduché, ako dať ľuďom niečo lepšie všimnúť. Zvýrazní vlasy, spolu s náhodným vrkoča, vám pomôže vyzerať štýlovo. Vyzerá to skvele, ak máte stredné alebo dlhé vlasy.

Tiež môžete pridať motív Boho na vlasy získať veľa objem a textúru.

6. Choppa Bob

Jednoduchý bob sekanými vrstiev vyzerá jednoducho úžasné. To vám pomôže zvýšiť objem vašich vlasov a bojuje elegantný vzhľad tenké vlasy.

7. Hlboké bočný diel

Dať svoj účes hlboké bočnú časť, a potom sa vyrovnalo sa vaše vlasy s plochým železom. Tá bude poskytovať vaše vlasy leštený a lesklý vzhľad.

8. Silný Braid

Tento model vo vyššie uvedenom obrázku je prirodzene tenké vlasy, ale jej vrkoč vyzerá plný a silný. To preto, že ona doberala vrkoča seba a štýlom takým spôsobom, že to vyzerá plný objem a textúru.

9. Kvetinová čelenka

Dajte svojmu vlasom dotyk jari tým, že pripne si vlasy a potom sa pridá tenký kvetinové čelenka vo farbe podľa Vášho výberu. Kvetinové čelenka okamžite upúta pozornosť na seba, skôr než ich prenájmu ľudia si všimnú vaše tenké vlasy.

10. Krátky a stočil

Dôvodom, prečo tento účes je najlepšie pre tenké vlasy, je, pretože to pridáva veľa objemu v malom priestore, a premení váš vzhľad úplne. Môžete experimentovať s pevnými kudrlinky a pridať kúzlo do vášho vlasy.

11. Bočné Twist

Dajte svojmu tenké vlasy s štýl pútavý tým, že mu bočné zvrat. Je ľahké vytvoriť, a budete mať možnosť to urobiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Môžete experimentovať s tým účes v závislosti od tvaru tváre a koľko vlasy, ktoré chcete otočiť.

12. Pixie Cut

Škriatok cut funguje lepšie pre dievčatá s tenkou vlasy v porovnaní s dievčatami s hustou srsťou. Je to neuveriteľne elegantné, a akonáhle ste nasekané vaše jemné vlasy, nikto nikdy nebude schopný odhadnúť, či je to tučný alebo tenký.

13. Dlhá a strapatý

Dať vaše vlasy pozrieť strapatý môže robiť to vyzerať hrubšie.

14. Untamed Pixie Cut

Neskrotného pixie cut funguje najlepšie na štíhle tváre. Stačí použiť trochu vosku na vlasy a štýl ju náhodne. To umožní, aby vaše vlasy vzhľad plnšie. Zvýraznenie vlasy môžu tiež prispieť k zvýšeniu hĺbku vo svojom vzhľade.

15. Donut Top Bun

Unavený pravidelných Updos? Fake plnšie koláč s pomocou vlasovej ponožky a vytvoriť ilúziu nádherné vlasy. Je to fantastický pohľad, ktorý budete vyzerať šik.

16. Elegantné Cop

Ponytails vyzerajú skvele na každom tvar tváre. Ak máte tenké vlasy, môžete ľahko zložiť tento elegantný účes a vyzerať skvele.

Je to jednoduché a rýchle, a môže okamžite premeniť vás do inteligentnej a profesionálne vyzerajúce dáma.

17. Lovely Bangs

Bangs pracovať pre takmer akýkoľvek typ vlasov. Ale na tenké vlasy, oni sú viac zkrotitelný. Roztomilý a zaguľatené rany vyzerajú silné, napriek tomu nevyzerajú ťažké.

18. High Knôt Ponytail

Vysoký uzol vrkoč je riešenie pre všetky vlasy žiaľu, a tenké vlasy nie je výnimkou. S týmto, môžete pridať ďalší impulz výšky a objemu. Zabaliť tenký pramienok vlasov okolo gumičkou a zaistite ho sponkami. To umožní, aby vaše vrkoč vyzerať vysoké a dramatické.

19. High Bun

To je možno jeden z najkrajších účesov pre ženy s tenkými vlasmi. Skutočne vysoká a chaotický buniek nastaví svoj vzhľad a skrýva svoju tenké vlasy. Môžete tiež prejsť na nejakú stranu alebo radikálne rany.

20. Pletené Bun

Pletené buchta Nízky s alebo bez Bouffant je najjednoduchší spôsob, ako pre ženy s tenkou vlasmi získať ilúziu hrúbky. Pridanie niekoľkých kadere môže zmeniť vzhľad z príležitostná na formálne.

21. Jagged Part s vlnami

Kľukatá rozlúčka pomáha pri výrobe hornej vrstvy držať sa trochu, čím dáva ilúziu silnejšie a plnšie vlasy.

22. Záchranné krútia

Pridanie kadere na tenké vlasy môžu okamžite zmeniť vzhľad. Dodáva textúru spolu s objemom a dáva úplne nový život pre vaše vlasy.

23. Asymetrické Bob

Asymetrický bob, ktorý je šikmo dole zo zadnej priťahuje zraky divákov dole, skôr než sa zameraním na objeme vašej vlasu. Bočné partition dodáva nejakú hlasitosť príliš.

24. Neovládateľný a mierne vlny

Toto je ďalší doposiaľ jedinečná najlepší účes pre tenké vlasy. Mierne vlny, aby tenké vlasy nepozorovateľný. To treba vyskúšať, účes, ktorý vyzerá skvele na ľubovoľnej dĺžky.

25. Half Updo

Ženy milujú polovicu Updos. Vyzerajú tak elegantný a štýlový. Pre ženy s jemnou srsťou, je to oveľa jednoduchšie vytvoriť príliš. Dá sa nosiť v mnohých ohľadoch a mnohých doplnky zakryť svoju tenké vlasy.

26. Dlhé, Blunt Bangs

Bangs pracovať pre väčšinu osobností, a pre ľudí s tenkou vlasy sú oveľa zkrotitelný. Začnite svoje rany na temene hlavy. Môžete požiadať svojho stylistu, aby sa vaše rany hustá tak, aby zakryli svoju čelo. To umožní ilúziu silnejšie vlasy.

27. Jemné krútia

Pridaním niekoľkých jemné kadere do svojho účesu dodáva život do svojho tenké vlasy, a aby to vyzeralo plnšie. Vyzerá to skvele sa každému tvaru tváre a na stredné až dlhé vlasy.

28. Vodopád vrkoč

Skúsiť iný prístup k pripol-up vodopád vrkoč mu dáva iný vzhľad a odvádza pozornosť všetkých na vaše krásne účes. Je to jeden z najlepších účesov pre jemné tenké vlasy.

29. Elegantné Bob

Choď nóbl s elegantným bob. Rozdeliť si vlasy v stredu alebo zo strany, a nechal predná časť vášho bob pádu cez tvár. Dômyselný spôsob, ako zakryť svoju tenké vlasy!

30. Zaujímavé vrkoč

To je jeden zaujímavý spôsob, ako zakryť svoju tenké vlasy. Úpravu vašich tenké vlasy v niekoľkých vrkôčiky a vytvoriť nový účes zakaždým. Pridať nejaké pekné sponky na obdiv svoj účes.

Takže, tu to máte 30 najlepších účesy pre tenké vlasy. Vyberte si jeden z týchto štýlov a vaše vlasy budú okamžite vyzerať zvodný ako vždy žiaduce. Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku. Prosím, podeľte sa o svoje názory v poznámkach nižšie.

Znalecké Odpovede na otázky čitateľov

Ako štýl tenké vlasy, aby to vyzeralo hrubšie?

Styling tenké vlasy je zručnosť, ktorá musí byť zvládnutá. Skúste udržať svoje vlasy krátke pre puffier, objemnejšie vzhľad. Udržujte podkladovú kratšie ako horné vrstvy pridať hlasitosť a odraziť. Ak ste sa farbenie vlasov, spýtajte sa svojho stylistu pridať odtiene rôznych častí tak, že vytvára ilúziu hustoty. Asymetrický bob alebo chaotický Pixie môže byť váš záchranca. Cik-cak lúčenie tiež robí vlasy vzhľad plnšie a štýlový, kamufláž stenčenie oblastí. Pre dlhé vlasy, môžete buď športové šiška drdol alebo pol updo, kde je štylizované hornú časť vlasov.

Mám vlnité / kučeravé vlasy, aký typ účesu by som mal ísť za?

Sú tu skvelé štýly sa vyťahovať svoje vlny / kučery. Po stopách Beyoncé a opýtajte sa svojho stylista pre pevné kadere so strmými vrstiev. Pokiaľ máte dlhé vlasy a hľadáte profesionálny vzhľad, vysoký, kučeravý vrkoč je vaša odpoveď. Messy lúk smrekový alebo curly top uzol môže pridať do svojej kúzlo kvociente. Ženy s kučeravými vlasmi môžu ľahko nosiť odvážne farbu vlasov a posilniť ju s kapelami a šály. Rozstrapatené sideswept drdol na vlnité alebo kučeravé vlasy je celkom mení pravidlá hry. A samozrejme, môžete športu tie kučeravé rany! Len uistite sa, že sú dlhé a jemný.

Prečo bieli ľudia majú tenké vlasy?

Existujú rôzne dôvody, bieli ľudia majú tenké vlasy. Edar (Ectodysplasin receptoru) je gén, ktorý je zodpovedný za vlasy textúry ľudí v rôznych geografických oblastiach. Tento gén, ktorý zvyšuje hrúbku vlasov, je menej dominantný v bielych ľudí. Tiež, keď sa štruktúra vlasov je plochá a folikuly sú väčšie, vlasy vyjde skrútený a zdá sa byť silnejší. Európania majú menšie vlasových folikulov, a tým aj štruktúra vlasov je zaoblený, takže rovné vlasy a menšie hustoty. Samozrejme, že existuje mnoho ďalších faktorov, ako sú poveternostné podmienky, strave, a rovnakým spôsobom pre určitý druh vlasových porastov.

Ktorý účes bude vyhovovať krátky, tenký, oválnu tvár?

Ak máte ovalshaped tvár, že si požehnaný, pretože väčšina účesy vám bude vyhovovať. Ale to tiež robí konkurencia tvrdšia. Skúste sa rozhodli pre štýly, ktoré neskrývajú svoje tvárové rysy. Krátke vlasy robí oválne tváre vyzerajú ohromujúci. Takže ak sú vaše vlasy krátke, môžete športu divoký škriatok účes alebo SmartCard asymetrické updo. Čelo rany sú vždy a vyzerať úplne štýlovo na ovalshaped tvárou. Ak vaše vlasy sú dlhšie, tučný Beachy vlny, postranné prámiky alebo moderné bouffants sú vaše najlepšie stávka. Skúste si vybrať štýl, ktorý si môžete udržať na dennej báze.

Mám tenké vlasy, ale nechcem, moje vlasy, že je z konského chvosta dĺžky. Ktorý účes je pre mňa najlepší?

Styling tenké vlasy môžu dostať frustrujúce v čase, ale akonáhle viete, ľahkú cestu, tie sú radené. Udržať vaše dlhé vlasy krátke, je to múdre rozhodnutie. Orezané up uhlový škriatok s dlhými čela ofinou mohol dať elegantný vzhľad a vaše vlasy vzhľad plnšie. Špinavá bob alebo Beachy vlny držané spoločne s textúrou sprejom môže dať ilúziu objemné vlasy, čím sa váš štýl vyhlásenie. A ak ste dosť odvahy, aby šport Mohawk, nie tenké vlasy môžu prísť do cesty!

load...