Účes

Rozdiel medzi zvýraznenými a slabými svetlami

Rozdiel medzi zvýraznenými a slabými svetlami

BALAYAGE, tieň, Temná upozorní, lowlights, babylights... AAAAAAHHH! Niekedy to pocit, že vlasy farbenie priemysel sa snaží, aby nás všetky bláznivé chrliť nové a módne farbenie techniky, každý druhý deň. Pridajte k tomu skutočnosť, ich mená nedávajú žiadny druh indikácie na to, čo vlastne vyzerať, a vy ste nechal všetky ešte zmätenejší. Ale nemajú strach! Pretože som tu odpovedať na všetky vaše otázky! Takže začnime od základov, nie? Poďme sa pozrieť na to, čo najviac základné techniky farbenia vlasov-svetlách a lowlights -sú.

Ako zdôrazňuje a lowlights sú čiastočné alebo bodové vlasy farbenie, v ktorej sú zafarbené len niekoľko častí vlasov. Primárnym zámerom týchto techník je pridať nejaký nádherný hĺbku, rozmer a pohyb vašich vlasov. Vyzerajú najlepšie, keď spolu robili vo vlasoch, ako sa miešajú dokonale vytvoriť tento krásny Sunkissed vzhľad.

Veľkú mylná predstava, že ľudia zrejme veria, že zvýrazní a lowlights sú rovnaké ako pruhy. Že nemôže byť ďalej od pravdy.

"Ale čo v Tarnation Vrcholom?," Môžete sa pýtať. No, proste udržať čítanie vedieť viac...

Aké sú Highlights?

Najzaujímavejšie sú úseky alebo pramene vlasov, ktoré sú farbené o niekoľko odtieňov svetlejšie než je vaša základná farby. Hlavným účelom pridávanie svetiel do vašich vlasov je oživiť celkovú farbu vlasov a pridať jemnosť a dimenziu k nemu. Tieň svojich vrcholov je stanovená na základe základnej / prirodzenej farby vlasov a pleti. Bez ohľadu na to, čo je základná farba vašich vlasov, mali by ste nikdy viac než 3 odtieňov svetlejšie než to. Napríklad, ak máte ísť čierne vlasy, vaša zdôrazňuje by mal byť odtieň tmavo hnedej, mala brunetky ísť na medené alebo karamelové odtiene a blondínky by mal rozhodnúť pre svetlejší odtieň blond. Ísť ľahší ako 3 odtieňov a vy riskujete vyzerať ako skunk. Alebo zebra! Ja viem, Yikes.

load...

Teraz existujú dva spôsoby, aby sa zamerala na svoje vlasy. Môžete si ich ručne maľované do vlasov (čo je teraz slávny, BALAYAGE 'technikou), alebo môžete ísť viac tradičné fólie trasu. Pri tejto metóde sa kusy hliníkovej fólie sa používajú na oddelenie časti vlasov, ktoré sú zvýraznené. Tým sa zabráni farbu dostať na okolité vlasy a presne vám vzhľad, ktorý ste zameranú na.

Aké sú lowlights?

Ak upozorní sú ľahšie úseky vlasy zafarbené do vlasov, lowlights ísť úplne opačným smerom. Tie zahŕňajú vyzdvihnutie niekoľko tenké alebo hrubé časti vlasov a farbenie je v tieni alebo dva tmavší ako je vaša základnej farby. Lowlights cieľom pridať hĺbku a rozmer svoje vlasy vzhľad. Oni tiež zázraky na to, aby vaše vlasy vyzerať hustejšie a všeobecne objemnejšie. Ľudia zvyčajne ísť na lowlights potom, čo zdôraznila svoje vlasy niekoľkokrát a chcete pridať trochu farby späť do ich príliš odľahčených vlákien.

Lowlights môžu byť zafarbené do vlasov za použitia rovnakých farbiace techniky, ako zdôrazňuje, tj BALAYAGE a staniolu techník.

load...

Ale otázkou zostáva...

Aké sú rozdiely medzi zvýrazní a lowlights?

Môžu znieť podobne, ale tam je priepastný rozdiel medzi lowlights a svetlách. V mnohých ohľadoch sú tieto dve farby vlasov techniky sú si navzájom protikladné. Pozrime sa na niektoré z významných rozdielov medzi svetlách a lowlights:

  • Aj keď nie je žiadne pravidlo diktovať ako také, upozorní zvyčajne vyzerajú lepšie na tmavé vlasy (podobne ako odtiene hnedej a čiernej) a lowlights mať výraznejší vplyv na svetlejšie vlasy (podobne ako odtiene blond a svetlo hnedá).
  • Teraz to môže byť tlmič na farbenie vlasov sny, ale zvýraznenie spôsobí, že je dosť poškodenie vašich vlasov, pretože v prvom rade zahŕňa odfarbovanie vlasov ju odľahčiť. Lowlighting, ale jednoducho vyžaduje nanášanie farby na vlasy farbiť to odtieň, ktorý chcete.
  • Hoci obaja zvýrazní a lowlights pracovať na vytvorení rozmer vo vlasoch, upozorní na pridať ďalší pohyb k nej a dať mu Sunkissed účinok, zatiaľ čo lowlights sú skvelé pre pridanie hĺbku a objem vašich kadere.
  • Kedy by ste mali byť športové jasov a lowlights tiež závisí na ročnom období. Prednosti zvyčajne vyzerajú lepšie s letnými štýlov, pretože dávajú svoje vlasy ten dokonalý slnečne vzhľad. Lowlights, na druhú stranu, lepšie pracovať počas zimy kvôli ich tmavšie sfarbenie.

No, teraz viete, čo zvýrazňuje aj lowlights znamenajú a čo ich robí tak odlišné od seba navzájom. Čo ďalej? Je tu len jedna vec, ktorú nám k tomu... Pozrite sa, ako je štýl, samozrejme!

Top 5 Styling Nápady pre Highlights

1. Mäkké Blonde Prednosti

Teraz, tu je to skvelý nápad, vrcholom pre vás všetky dámy s blond vlasmi. Oživiť svoju globálnu medu blond farbu zvýraznením s ľahkou zlatou blond odtieň. Strih a štýl ho do dlhými vlnitými bob transformovať do celkového pláž babe.

2. Mliečna čokoláda Highlights

Pokiaľ máte stredne hnedé vlasy, budú tieto štýl vrcholov robiť zázraky pre vás. Ísť pre ľahké mliečnej čokolády hnedého odtieňa vrcholov doplniť svoje hnedé kadere. Curl dolnej polovici vlasy pridať do pohybu a rozmeru už vytvorené z vrcholov.

3. Karamel Highlights

Tu je nádherný zvýrazniť štýl, ktorý nebudete môcť nabažiť. Karamel zdôrazňuje majú bohatstvo tým, ktorí nemôžu byť znovu iným odtieňom. Ísť na tento odtieň na mahagónové hnedé vlasy a zabiť každého, s nádherným vlasy hry.

4. Bronz BALAYAGE Highlights

Pamätáš, keď som povedal, upozorní mohlo byť maľované na vlasy pomocou BALAYAGE techniku? To je presne to, čo bolo urobené tu vytvoriť tento úžasný vlasy vzhľad. Zvýrazniť spodnú polovicu svojho gaštanovými vlasmi s krásnym bronzu pre vytvorenie tejto nádhernej kontrastný štýl.

5. Sunkissed Prednosti

Skvelá vec, o ktoré majú ísť čierne vlasy, je to, že bez ohľadu na to, čo odtieň ho zvýrazniť sa, je to viazané vyzerať skvele. Tieto matné zlaté upozorní vyzerajú, ako by sa tavili a kvapkala sa jej tmavé kadere. Účinok to vytvára je tajomný a dusno.

Top 5 Styling Nápady pre lowlights

1. Tmavo šedá lowlights

Keď ide na lowlights, že to nie je nutné, aby sa budete držať spektre vašej základnej farby. Môžete experimentovať s odtieňmi rôznych farieb, ako vytvoriť štýl kontrastnými farbami. Tieto tmavo šedé lowlights, napríklad AMP pohyb a dimenzie jej hnedé vlasy až do špiku kostí.

2. Coffee Brown lowlights

Unavení z vášho rovnakej ol'světle blond vlasy? Rozbiť nudu tým sa rozhodli pre niektoré lowlights zmeniť svoj vzhľad. Chodiť na piesočnatej hnedé lowlights vpravo hore a okolo vrcholu vašej hlavy pridať nejaké vážne hĺbku a farbu vašich monochromatické blond kadere.

3. Mahagón lowlights

Skvelý spôsob, ako pridať nejaké zábavné textúru a objem vášho hrdzavými vlasmi, je ísť pre niektoré vážne temné lowlights. Hlboký mahagónový odtieň bude fungovať ako kúzlo v aby vaše zázvor vlasy vyzerajú mimoriadne silná a plná života.

4. Takmer Black lowlights

Viem, spýtal som sa ťa ísť viac ako pár odtieňov tmavšie ako je vaša základné farby, keď sa rozhodnete pre lowlights. Ale niektoré pravidlá sú určené, aby sa porušovali. Napríklad by ste mohli ísť na nejakú super tmavé lowlights, ktoré sú takmer čierna v tieni, na svetle blond vlasy na vytvorenie sladký a veľmi multidimenzionálne vlasy vzhľad.

5. Jet Black lowlights

Majú výborný tmavo hnedé vlasy a chcete pridať ďalšiu dimenziu k nemu? Potom je tu len jedna vec, ktorú môžete urobiť. Niekoľko Jet Black lowlights tkané skrz vlasy budú pracovať magicky pridať nejaký nádherný lesk, lesk, a rozmer vašich vlasov.

Uf! Kto vedel, že tam bolo toľko zvýraznenie a lowlighting vlasy, nie? Ale je dobré vedieť, tieto veci, ak máte niekoho, kto má rád farbenie vlasov. Máte nejaké ďalšie otázky pre nás o týchto dvoch farbenie vlasov techník? Potom zanechať komentár nižšie, a budeme určite dostať späť k vám!

load...