Účes

Top 10 účesov Taylor Swift vás inšpirujú

Top 10 účesov Taylor Swift vás inšpirujú

Táto mladá popová hviezda robil rozruch svojimi prestávke srdca piesní a nasledoval ich s ňou prehral v láske záznamoch. Čoskoro bola tvár na veľa módy a make up značky, pretože jej bezchybný vzhľad. Taylor si prial, aby sa viac a najala špeciálny kaderník Lorrie Turka, ktorý jej dal niektoré zo svojich najlepších účesov. Tu je, keď sa Taylor Swift vlasy sa stal robiť účesy, ktoré vám pomôžu športové nad sladké dievčenské vzhľad!

The Best Of Taylor Swift Účesy

1. Fringe:

Medzinárodná spevácku senzáciou Taylor Swift bol celkom na módne radaru pre jej kontinuálne experimentovanie s vlasmi. Mladá popová hviezda miluje vyskúšať rôzne zvraty pre jej hodvábne stopy. Ona vychvaľoval si strapce na nedávne udalosti a od tej doby sa na obdiv to s gráciou. Tento taylor swift účes spôsobila hnev medzi mladšími ženami!

2. Messy Bun:

Chaotický účes môže byť celkom v móde, ale Taylor Swift sa rozhodol ísť chaotický spôsob, ako na červenom koberci akciu príliš. Videli v šatách trubice, keď obliekol špinavé buchta účes, ktorý dokonale dopĺňa jej modré oči a bezchybnú pleť.

load...

3. Flicks:

Taylor swift bol klepli na koncerte pre dobročinné dôvery. Jej šľahne boli kúzlo prípade, keď sa zviklat im zakaždým, keď odrazené a spieval svoje stopy. Tieto ťahy dal jej osobnosť nový impulz a jej pristane.

4. Bob Cut:

Experimentovanie môže byť jej silnou stránkou, ale prichádza priamo v každom štýle je jej umenie. Ona sported čierne bob cut vyzerať rovnako ako to je maliar a stále vyzeral jej žiariace najlepší. Pohľad získala veľa ocenení a lásky.

5. Fishtail Pony:

Fishtail pony je nový módny naša dievča od vedľa hviezd. Poník tvorí rybí chvost úlohu a dáva nositeľmi perfektná priateľka vzhľad. Páčilo sa množstvom a preskúmaná rad, tento štýl sa dostal do červených kobercoch mnoho-listers.

load...

6. Maiden Look:

Panna buchta je stelesnením okázalosť, keď navrhol pravdu. Žena v 60. Rokoch a viktoriánska éra boli známi pre ich rodná účesy. Taylor Swift bol videný športovej tento pohľad v perleťovej farbe Peter Pan cut golier vzhľad. Vyzerala anjelský a práve obľúbený výtvor Boha, v tomto účese.

7. Príležitostné Pony:

Tu vidíme Taylor ísť všetci ležérny púhym zviazaný poníka. Vytiahnite si vlasy dozadu a kravatu ho s gumičkou a potom začať svoj deň. Najlepšie na nákupy, rokovania, zabráni sa tým vaše vlasy pred pádom na tvár a nechajte osoba mieste vášho krásny úsmev.

8. Poklesnutá Side Bun:

Buchty sú už nie zrolovať verzia stresujúce účesom, ale sú nové súčasný trend. Taylor Swift drdol účes miluje zviazať vlasy s množstvom okázalosť pre červených zadávacieho koberec noci as, ktorá dopĺňa jej šaty a farba tónovaný make up sa dá u konca.

9. Bočné vrkoč Pony:

Bočné vrkoč pony je úžasná inovácia chicness. Taylor bol videný sporting účes počas zadávacieho noci, kedy mala na sebe trblietavé šaty trubice a smaragdové náušnice, bočné lemovanie poníka, ktorá má vrkoč na chrbte a po toku sypkých ľavej stopy zlepšuje jej vzhľad a krásu.

10. Cinderella Bun - Beehive:

Včela úľ je klasická princezná štýl účes, vidieť v mnohých rozprávkach, keď sa im dostane korunu. Je to vysoká buchta, ktorá umožňuje, aby koruna usadiť a kričí hodnosť. Taylor obdiv to počas jej Cindrella princeznej zákonom pre jedného takého videá a pozrel sa po nádhernej a urobil dokonalú dámu čaká na svojho princa očarujúce.

Dajte nám vedieť, ktorá z týchto účesov Taylor Swift si myslíte, že je zomrieť! Zanechajte nám komentár.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...