Účes

10 populárnych účesov na šnúrku na lano. Musíte sa pokúsiť

10 populárnych účesov na šnúrku na lano. Musíte sa pokúsiť

Lano pletené účesy sú perfektný spôsob, ako zakryť zlý deň, alebo len preto, aby koktail veci až deglamorize pozrieť. Tam je asi stovky inkarnácií ľahko vytvárať, štýlový účes, ktoré sú ideálne pre každú príležitosť. Tak, aby vás inšpirovať, sme zostavili zoznam týchto desiatich celebrít lanových vrkôčiky, ktoré oscilujú od jednoduchého Cop na pletenou buchtu a všetko medzi tým.

Čítanie dopredu vyskúšať naše obľúbené lano prámik účesy!

1. Mokrý lano Cop

Nemôžete poraziť mokrý, chaotický lano pletené vrkoč počas letných mesiacov. Nepredvídateľný, štýlové a bahno sex appeal, je to malý zázrak designer Ayse Deniz Yegin v jeho relácii bol taký fanúšik to. Duplikovať tento sexy pletené chvost, začnite rezov z mokré vlasy do dvoch častí. Ďalej od zátylku vytiahnuť mokré vlasy dozadu a povraz vrkoč túto časť a zviazať ju na dne, rovnako ako na obrázku vyššie. Po dokončení zlaňovanie vlasy, hmly s trochou lak na vlasy.

2. Lano Braid Messy Pony

Herečka Elizabeth Olsen chaotický, bočné pozametal lano vrkoč je vynikajúci účes zo všetkých uhlov. The Avengers: Age of Ultron herečka vyzerá skvele s ňou vrátiť späť, dva-posilnil blond vlasy urobiť v roztomilej bočnej lanového vrkoča. Herečka zdvojnásobuje glam faktor tým, že ide všetko nahý s tvárou a vášnivých očí.

load...

3. Bočné prámiky

Červený koberec je zvyčajne všetko o glam šaty, ale myslíme si, že herečka Busy Philipps svoje porcie, lano vrkoč na výročnej Screen Actors Guild Awards ukradol show. Milujeme všetko o tejto strane pletenú účes - jednoduché laná vrkôčiky, zvlnených zámky a dva tón blond farbu vlasov.

4. Lano pletené Bun

Milujeme chaotický lano pletené buchta, a to nápadne krásne namotaní na Aymeline Valade je perfektný účes skopírovať na svadbu.

Duplikovať Aymeline Valade je vzhľad, rozdeľte vlasy do dvoch častí, a lano vrkoč každú časť zvlášť. Uistite sa, že ste pred streknúť dobrý lak na vlasy. Potom, čo urobil, vytiahnite dva vrkôčiky vzadu a cez chrbát ako drdola, a pripevní k vytvoreniu podrobného halo-like buchtu.

load...

5. Lano Cop

V tomto účesu, Teresa Baca Astolfi pridal laidback skončiť na jej nádherné krivky padnúce šaty s láskavým dovolením tejto vysokej, lanového copu. Je to naozaj jednoduché, elegantné vrkoč, ktorý začína s použitím dobré množstvo anti-kader sérum. Teraz rozdeľte vlasy do dvoch častí a vytiahnite ju späť. Ďalej držať úseky vysoká a spustiť lano opletenie a kravatu ju na dne.

6. Lano Pletená Updo

Americká country umelec Kellie Pickler je obrazom dokonalosti s ňou lano pleteným updo. Milujeme čerstvé chaotický vzhľad tohto účesu, ktorá ide dobre s lanovými vrkôčiky. Ak chcete znova tento účes, rozdeľte vlasy rovnako vzadu, prámik každá časť normálne a oddelene. Vytiahnuť dve časti a zabaľte ich pozadu, ako je znázornené na obrázku. Potom, čo urobil, bezpečné tvoriť buchtu. Až budete hotoví, opletenie, balenie a kolíkov, hmla sa silnou trochou lak na vlasy.

7. Elegantný Pony

Niekedy najjednoduchšie účesy sú najkrajšie. Neveríte? Pozrite sa na Hailey Steinfeld prekrásnom lano vrkoč copu. Elegantný a ľahko DIY, aby znovu vyzerala, začínajú krájanie von vlasy na jednu stranu, potom rozdeľte vlasy do dvoch častí a vytvoriť dve normálne lanové vrkôčiky krútením a prejazd cez seba. Potom, čo urobil, nastavte vrkôčiky v spodnej časti vlasov s vlasmi kravatu a sádzacieho množstvom anti-kader lak na vlasy.

8. Halo Braid

Glee herečka Dianna Agron nám dal nejaké zásadné sušič spiration s touto nádhernou romantickou lanovú inšpirovaný halo vrkoča. Milujeme, ako jej chaotický, zložitý a štruktúrovaný účes je nepopierateľne trendy. Ak chcete získať vzhľad, raz urobil s sklon vlasmi, umiestnite vrkoč na temene hlavy a preskočiť lak pre elegantné a prirodzený vzhľad.

9. Polovica Updo

Za ideálny večer účes, kopírovať Ashley Benson je chaotický vodopád lanovej vrkôčiky účes: lano pletené zo strán, ale chaotický a ľahko zozadu. Spárovanie lano pletené účes s Boho príslušenstvom a bezchybný make-up pre módne, koketná a romantické posledný krok.

10. Low Pletené Bun

Nádherná herečka Emilia Clarke určite vie, ako upútať pozornosť s de-rozčuľovať sa blýskať koktail šaty s chaotický pletenou updo. V tomto jednoduchý vzhľad, herečka prámiky bez námahy mieša spolu s nízkou hodil žemli. Bola zaistená jej pletené buchtu s sponkami a nechal voľné pre viac náladový vzhľad.

Tak, ako cool, sú tieto lano vrkoč účesy? Povedzte nám, v sekcii Komentáre nižšie!

load...