Účes

10 jednoduchých účesov Bangs pre stredne dlhé vlasy

10 jednoduchých účesov Bangs pre stredne dlhé vlasy

Bangs urobil zápis vo svete vlasového módy dlhú dobu späť. A to neopustil, pretože! Sú štýlové, ale sú tiež viacúčelový zbraň v súprave vlasov pre ženy! Ak sa vám vaše rany v poriadku, potom to prinesie mimo svoje oči, upozorniť na svoje lícne kosti a skrývať, že odporne veľké čelo (ak máte)

Vaše vlasy možno dlhé, stredné alebo krátke dĺžky, ale rany je jedna vec, ktorú môžete určite pridať k nemu. Bangs sú veľmi univerzálne a majú veľmi veľa rôznych foriem. Krátkodobé, strednodobé, dlhé. Ťažké alebo ľahké. Možnosti sú nekonečné.

Ale v tomto článku budeme diskutovať o niektoré zo stredných účesy s ofinou, ktorá bude určite fúkať vašu myseľ.

Bang účesy pre stredne dlhé vlasy

1. Glamour Medium Bangs účes:

Ísť na to sladké a koketná účes, ktorý vyzerá atraktívne s bočnými pozametal rany.

load...

2. Narovnal stredná Bangs účes:

Ak máte stredne dlhé vlasy úplne narovnal pohľad môže byť dobrá zmena. Ak máte rany, a potom stranu zmiesť je a narovnať im, aby sa horúci vzhľad. To je jeden z bang účesy pre stredné vlasy, ktoré bude určite vám náklad kamióna komplimenty!

3. Predné Zigzag Medium Bangs účes:

Jedná sa o sladké účes, ktorý nevyžaduje príliš veľa údržby. Cik cak predné rany, ale nie vyfúkať.

4. Vlnité Medium bang účes:

Vezmite veľký barel kulmy a stočiť svoju zvyšok vlasov, ale ofinou. Uvoľnite je s prstom a nastaviť vlny s fixačným sprejom. Jednoduchý, ale oko chytľavé voľba strednej účesy s ofinou.

load...

5. Bočné pozametal rany asymetrické:

Variácie nad vzhľad, ale s asymetrickými bangs.This môže byť unesený vzhľad, ktorý ide dobre s každú príležitosť.

6. Outward krútia s ofinou:

To môže byť dobré pre krátke až stredne dlhé vlasy. Ak chcete získať tento pohľad, majte na rany jednoduché a bočné pozametal, zatiaľ čo konce musia byť vrátená do vonkajších kadere. Nevystavujte plnosť vašich vlasov sa krúti, ale len špičky.

7. Choppa strednej prednej Bangs účes:

Trhané účes, ktorý môže vás vyzerať skvele! Tieto druhy účesov sú skvelé a podráždený a tučne efekt na váš vzhľad. Ak tomu tak je rys osobnosti, ktorý chcete, aby vaše vlasy na obdiv, potom ich nie je o nič lepší účes, že to!

8. Skrútenie a drvené strednej tresk účes:

To je špinavá kučeravé a praskali up vzhľad, skvelé pre svoj vysoký školský ples alebo dievčenské dni, kedy chcete, aby vaše vlasy, aby odrážala zábavné stranu vás!

9. Dovnútra zvlnený bočné pozametal rany sa stredne dlhé vlasy:

Niektoré dovnútra curling z rany so svojím rotačná kefa a niektoré voľný koniec kučery so svojím barelu kulmu na vlasy tipov je všetko, čo potrebujete pre tento účes.

10. Curly Girly Medium Bangs účes:

Ak chcete získať veľmi odlišný vzhľad, krútiť vaše rany. Tento štýl, že nie veľa z nich na obdiv až do dátumu!

Cez Pinterest: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...