Účes

Top 10 účesy Barbie, ktoré môžete skúsiť príliš

Top 10 účesy Barbie, ktoré môžete skúsiť príliš

, Som dievča Barbie, vo svete Barbie '- Každý dievča vyrástla spievať túto pieseň, alebo aspoň počúvať to. Všetci sme boli posadnutí s nimi. Perfektné vlasy, ohromujúci postava a bezchybná pleť, sú to, čo sme chceli byť!

Kým kože a postava môže byť úloha získať Barbie účes je určite niečo, čo by ste mohli prijať s oveľa väčšou ľahkosťou! Existujú stovky bábiky Barbie účesov. Čo je dôvod, prečo mám uvedené mimo top 10 z najlepších v tomto článku.

Tu je zoznam Best Barbie účesov, ktoré si môžete vyskúšať:

1. Bočné Parted jednoduchý účes:

Jedná sa o najzákladnejšie Barbie účes. Tu sú vlasy sú proste side-parted a dobre česané. Jedná sa o vždyzelený účes, ktorý vyhovuje všetkým príležitostiam. Tento účes je krásny, jednoduchý a veľmi elegantné.

load...

2. Dva Ponytails:

To je ďalší krásny a jednoduchý účes na mojom zozname. Jednoducho vytvoriť dve vysoké ponytails, udržať niektoré krátke chĺpky na čele a nosiť silné látky vlasy-band. Tento účes vyzerá naozaj krásne na dievčatá sa stredné až dlhé vlasy.

3. Loose Semi-krútia:

To je jeden z najkrajších účesov na našom zozname. Otvorená vlasy s uvoľnenými kaderami vyzerá naozaj krásne a príťažlivé. Tento účes je tiež veľmi jednoduché urobiť. Navrhoval by som vám uložiť tento účes pre špeciálne príležitosti alebo večerné párty.

4. Pletené Cop:

To Barbie je Hunger Games Katniss Everdeen Barbie bábika. Účes je jednoduchý, ale vyzerá naozaj atraktívne a elegantné. Je to perfektný účes pre sebavedomý, inteligentný a krásne vzhľad. Tento účes je ľahko spravovať a je ideálny pre celodenný výlet alebo cestovaní.

load...

5. Half-Pripojené Zvlnený účes:

Chcú chváliť ako Barbie? Získať tento účes urobili. Je to veľmi krásny účes. Half-připnul strana rozdelili vlasy s krásnymi, veľkými a voľných vĺn bude vyzerať dokonale pekne na každom šaty a hodí pre každú lícom rez. Môžete ľahko urobiť účes sami.

6. Pletené Bun účes:

Pokiaľ máte dlhé vlasy, to Barbie účes je ideálny pre vás. Je potrebné, aby cope pletené ako prvý. Potom s týmto cope, aby vysoký drdol, rovnako ako na tomto obrázku. Je to veľmi krásny účes a iste by sa budete cítiť ako bábika Barbie.

7. Krátky n'roll účes:

Jedná sa o Marilyn Monroe avatar Barbie. Ak máte krátke vlasy, môžete si ju valcované, rovnako ako na tomto obrázku. Tento účes je veľmi očarujúce a krásna a hodí každé dievča, ktorá má krátke vlasy.

8. Barbie účes:

Jedná sa o ideálny Princess Barbie účes. Tento účes je kombináciou vlny, kudrlinky, vrkôčiky a drdolu. Tento krásny účes je ideálne, ak máte naozaj dlhé a husté vlasy. Ak máte krátke alebo stredné vlasy, zistíte, že je veľmi ťažké, aby sa tento účes urobili.

9. Veverička chvost:

Ak chcete vyzerať nóbl, elegantná a krásna, môžete sa rozhodnúť pre tento účes. Veverička chvost účes je ideálne, ak sa chystáte do klubu alebo na akejkoľvek večernej párty. Nezabudnite dodať, že čierny lúk na veveričkin chvost, rovnako ako je znázornené na obrázku.

10. Bob Cut:

Posledný, ale v neposlednom rade na našom zozname je tento bob cut účes. Aj keď, že sa tento rez môže byť dobrá voľba, môžete tiež dosiahnuť tento účes, ak máte ramená dlhé vlasy. Jednoducho použiť žehličky a nastaviť tento účes. Vyzerá to elegantné, moderné a veľmi elegantné.

Ktorý z týchto účesov sa vám páči najviac? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...