Účes

10 Perm Celebrity účesy, ktoré môžete skúsiť

10 Perm Celebrity účesy, ktoré môžete skúsiť

Perms sú nové červený koberec vzhľad sezóny! Každý, kto v Hollywoode a Bollywoodu sa zdá byť športových tento pohľad. Tento štýl je určený pre krás, ktorí sú unavení z ich rovné vlasy elegantný a chcú okoreniť svoj vzhľad. Tiež, ak hľadáte pridať nejaké objem vášho ochabnuté vlasy, potom trvalá je najštýlovejšou možností máte. A najlepšie na tom je, že môžete úpravu účesu v toľkými rôznymi spôsobmi taky.

1. Beyonce:

Beyonce bol videný s týmto pohľadom out-of-the-lôžko na medzinárodnej event.This účesu zostáva jednoduchá, aby jej prirodzený vzhľad. Ona je športový pevné kadere, ktoré sú hustejšie na korunu než na ramenách. Tento účes je ideálny pre stredné dĺžkou vlasu.

2. Solange Knowles:

Táto krátka perm je horúci favorit v priebehu leta. Čierne pevné kadere majú afro vzhľad a ľahko sa udržiava. Pridajte lesklé červené a čierne Lippia Kohl oči vyzerať ešte viac nádherná.

load...

3. Blake Lively:

Ideálne pre neformálne servítky alebo na obed, Blake živý prirodzený perm, či je hit! Tento účes je vhodný pre stredné a dlhé vlasy. Dalo by sa bočnej časti vlasov alebo vytvoriť prostredný lúčenie. To vytvára dojem prirodzených kučier.

4. Courtney Love:

Tu Courtney Love je športový elegantný vzhľad s krátkym perm. Jasne červená lesk na pery, ružovej a striebornej očné tiene, s bronzovou červenať dokončená jej červenom koberci vyzerať!

5. Georgia Jagger:

Slávny britský Super model Georgia Kagger športový 70. Retro vzhľad. Úzke krútia pridať veľa objemu vlasov. Tieto krútia vytvoriť dojem objemu Afro-krúžky. Tento účes je vhodný pre stredné a dlhé vlasy. Môžete tiež zvýrazniť svoje kadere pridať zvrat do svojho nudný vlasy.

load...

6. Nicole Richie:

Vlnité bob 20. Rokoch je nádherný retro štýle s kaderami. Krátky perm je štylizovaný do tupého bob. Vlasy sú bočné rozlúčili a všetky strapce sú vo forme gélu na oboch stranách. Dokončiť jej pohľad, mala na sebe strieborné Kohl oči s ľahkým broskyňový lesk na pery.

7. Sarah Harding:

Jej pekne a upravene bob je okorenený množstvom voľných kaderí. Voľné krútia pridať objem veľa k jej korune. Ona má stále niekoľko natočil rany na jej prednej hlave pridať romantické dotyk na jej účes. Na dokončenie vzhľad, Sarah používa veľa objemu riasenky a nahé lesk na pery.

8. Taylor Momsen:

Perfektný účes pre dlhé kadere je Taylor momsen je gotický vzhľad. Ona držal vlasy rovno na korunu opúšťať zvyšok z nich dlhej a uvoľnenej. Tmavé dymové oči ružové lesk na pery, spolu s koženými nohavicami a Biker bunda dokončí svoj gotický vzhľad.

9. Halley Berry:

Táto medzinárodná super hviezda vždy miloval svoje kadere! Super lesklé vývrtka krútia, či je hlava Turner. Ona to stále jednoduché a pridal upozorní skrz jej vlasy. Ona dokončí svoj vzhľad s ľahkým ružovým leskom a bronzové červeň.

10. Kylie Minogue:

Táto pop princezná obdiv tento uber zalomenie bob na nedávnom červenom koberci akcie. Zlomu bob pridáva veľa objem a tela vlasy a šokujúce červené pery farby a Bejeweled očné tiene jej robí vyzerať veľmi očarujúce.

Dúfam, že sa vám páčilo všetky tieto trvalej ondulácii celebrity účesy. Ktorý z nich sa chystáte k športu?

load...