Účes

10 Formálne účesy pre skutočne dlhé vlasy

10 Formálne účesy pre skutočne dlhé vlasy

Pokiaľ máte dlhé vlasy, už viete, že existuje príliš veľa účesy môžete rozhodnúť pre. Keď to je plus, to je tiež niekedy ťažké riadiť a uistite sa, že vaše vlasy sú všetko upratané a správne, a to najmä, keď ste sa pre formálne príležitosti. Vyskúšať tieto formálne účesy pre dlhé vlasy updo, že budete vyzerať naozaj skvele.

Formálne účesy pre dlhé vlasy:

1. Bouffant:

Vyčesať vlasy, kým sú bez spleti a rovný. Teraz sa predná časť vlasov, zvýši to trochu vytvoriť želírovacieho-up vzhľad, vezmite si ju dozadu a pin tesný. Nech zostávajúce vlasy byť uvoľnený.

2. Cinnamon Bun:

Škoricový bochníček pôjde najlepšie s šaty, off-ramená a hlbokým výstrihom šaty, rovnako ako s LBD. Hrebeň vlasy starostlivo odstrániť všetky zamotania. Priviesť ju pevne späť na zátylku a začne krútiť po celej dĺžke, rolovacie smerom do drdolu, ako to urobiť. Potom, čo ste sa hrnul do všetkého vlasy, pevne ho s buchta zips.

load...

3. Klasické Waves:

Vlny sa vracia na scénu po obdobiami jednoduché rovné vlasy. Takže ak máte prirodzene vlnité vlasy, skvelý! Ale ak nie, môžete vždy získať niektoré doma pomocou svojej štýlové tyče. Časť vlasy na jednej strane, pričom horná časť rovné a prirodzené. Účes od stredu dole vo vlnách. Nechal nejaký pád na jedno rameno a vytiahnite zostávajúce do chrbta.

4. Vlnité vrkoč:

Ďalší skvelý štýl pre vlnité vlasy: hrebeň vlasy s postranné cestičkou. Opúšťať predné vlasy voľné, trvať aj niekoľko prameňov z tesne nad hornej časti uší ani za ušami a opletenie pevne. Teraz sa tento vrkoč z jednej strany hlavy na druhú a pripnúť ju na zadnej strane. Nech zostávajúce vlasy zostať voľné.

5. Half Updo:

Polovica-up účes je veľmi obľúbený a veľmi jednoduché dosiahnuť. Hrebeň vlasy úhľadne, s priamym alebo vo voľných vĺn a časť v stredu. Od stredného vrcholu, vytiahnuť späť vlasy ľahko zvýšené vzhľad, ako obláčik a čapu na zadnej strane. Teraz sa vlasy po stranách a priviesť ju späť na miesto, kde ste přišpendlil na želírovacieho vlasy. Ponechajte zostávajúce vlasy otvorený.

load...

6. Braid Bun:

To bude fungovať najlepšie s rovnými vlasmi. Časť vlasy v stredu a na oboch stranách, sa predné pramene a stuhy vlasy pevne. Priviesť obe vrkôčiky vzadu a pin svojej strednej časti dohromady. Vezmite zostávajúcich častí vrkôčikov a otvoriť vlasy. Otočiť ho do drdolu, ktorý opúšťa krk a ramená holé.

7. Vlnité Side Pony:

Úpravu účesu v extrémnych vlnách a vytvoriť postranné cestičku. Teraz sa nejaké vlasy spredu a otočte ju pevne, prinášať to späť k jednej strane. Bolo ponechané niekoľko prameňov voľne v prednej dať chaotický a uvoľnený vzhľad. Priviesť zostávajúce vlasy na jednej strane a kravatu to na ľahkú váhu okolo ucha. Priviesť zviazané vlasy smerom dopredu a nechať vlny ukazujú.

8. Vysoké Bun:

Vyžehliť vlasy tak, aby boli rovné. Hrebeň späť pevne, ťahanie všetky vlasy na temene hlavy a zaistite to tesne. Teraz sa zostávajúce vlasy a vrátiť ju v tesnom vysokého drdolu. Secure pevne.

9. Vlnité vlasy:

Vytvoriť silné vlny pomocou vášho styling tyč. Trvať niekoľko prameňov zo strán a krútenie je späť, pripnúť je za ušami. Nech zostávajúce vlasy voľné.

10. Elegantný Cop:

Elegantné vrkoč stále zostáva na zozname high-módy na medzinárodnej úrovni. Narovnať vlasy s rovnanie tyčou. Hrebeň späť pevne a vytiahnite ju vysoko. Obviazal pevne. To je jeden z jednoduchých formálnych účesy pre dlhé vlasy.

No tam pôjdete, s iným účesom zakaždým, keď krok von na formálnu udalosť.

load...