Účes

Ako urobiť super jednoduché a rýchle Half Bun účes

Ako urobiť super jednoduché a rýchle Half Bun účes

Skúste povedať, Polčas Až polovica dole '10krát v rade. Trochu jazykolam, nie je to? No, ak ste vždy nerozhodný (ako ja), a nemôže rozhodnúť medzi viazanie všetky vaše vlasy, alebo ponechať otvorenú, tu je to účes, ktorý Vás bude dokonale vyhovovať.

Aj ten boj styling vlasov každé ráno. Prísť s novým a funky účes každý deň je takmer nemožná. A potom, samozrejme, je tu otázka nosiť účes, ktorý je pohodlný a vydrží po celý deň. Otázkou teda zostáva - ako môžete prekonať všetky tieto prekážky a trvá menej ako 2 minúty na úpravu účesu každé ráno? Mám perfektné riešenie pre vás. Len 2 slová - polovica smrekový.

Okrem toho, že doslova 2 minúty na to, tento jednoduchý účes tiež nevyžaduje celý rad vlasové doplnky k dokonalosti. Len vlasy pružné a niekoľko sponkami - a ste pripravení! Polovičná up žemli je ideálny pre ľudí s hustou srsťou, ktorí cítia príliš horúci, keď opustí všetky svoje vlasy otvoriť a dostať bolesti hlavy, keď kravatu to všetko do drdolu. Ideálne pre príležitostné deň v práci, v škole a pre efektné Date Night, to polovica updo je ideálny pre všetky príležitosti.

load...

Čo potrebuješ

 • Široký ozubený hrebeň: Každý by mal investovať do široký ozubený hrebeň, pretože detangles vlasy v najjemnejším možným spôsobom a zachováva si svoj objem. (Na rozdiel od jemnými zubami hrebeň, ktorý sleeks vaše vlasy dole.)
 • Morská soľ sprej: morská soľ sprej dodáva nádych Beachy textúra vlasy tým najprirodzenejším spôsobom.
 • Vlasový elastický: dostať ten, ktorý zodpovedá vašej farbu vlasov pre pridanie bezproblémovú povrchovú úpravu, aby váš účes.
 • A 1-palec kulma: Pretože my všetci potrebujeme nejaké skákacie kadere v našom živote.
 • Sponkami: Choď na veľké sponkami, ak sú vaše vlasy husté a tie malé, ak máte vlasy s jemnou textúrou.
 • Ľahká fixácie: Ak chcete, aby vaše polovicu až žemli skutočne zostať hore cez deň, budete musieť dostať zo seba fľašu ľahkého fixácie ASAP.

Ako to urobiť perfektné Polčas Bun účes?

Teraz, keď ste zhromaždili všetky potrebné nástroje, poďme skočiť rovno do zdokonaľovania vašich pol buchtu!

 1. Detangle vlasy s širokým ozubeným hrebeňom: Poďme začať s najzákladnejšie vec, ktorú musíte urobiť pred začatím akéhokoľvek účesu. Odstráňte všetky uzly a spleti z vlasov pomocou širokého ozubeného hrebeňa. Široký ozubený hrebeň udrží objem vašich vlasov a nechať je príjemné a živý!
 1. Streknúť na niektoré morské soľnej hmle po celej vaše vlasy: Pridať nejaké textúry a rozmer vašich vlasov by spritzing na niektoré morskej soli sprej celé vaše vlasy. To bude tiež dať mu nejaký držanie, ktoré pomôžu udržať polovicu žemľu na svojom mieste a proti jeho poklesnutá ako deň pokračuje.
 2. Tie polovicu svoje vlasy do copu: Teraz vytvoriť základ vášho účesu zhromaždením polovicu svoje vlasy (medzi ľavou a pravou chrámov) a viazanie do chvosta s vlasmi elastické. To je základ, ktorý budete používať, aby vaše polovičná drdol.
 1. Curl, curl, curl tej pol cope: Teraz, nie len nechať pol cope lankily visí tam! Uniknúť, že kulmu a stočiť svoj chvost pridať viac odraziť aj šmrnc k nemu. Kadere budú divy na polovicu žemli, akonáhle je to hotovo.
 1. Roll a pin up časti vášho pol cope: Rozdeľte pol cope na 3 rovnaké úseky. Točiť a zrolovať prvý úsek do mini drdolu a zaistite ho do hlavy, v blízkosti základne svojho chvosta, pomocou niekoľkých sponkami. Opakujte to isté s ďalšími dvoma časťami svojho chvosta.
 1. Tug a neporiadok okolo drdolu na dokončenie vzhľad: Dajte si šikovný prsty nejaké dobré využitie a ťahať niekoľko kúskov vlasov z vášho drdola tak, aby vyzeral nervózny a cool. Buďte opatrní, aj keď! Neťahajte tak silno, že sa celý buchta proste rozpadne!
 1. Dokončiť vzhľad s nejakým ľahkým držať sprej: Teraz, že vaše polovica buchta sa deje a oprášil, je tu len jedna vec zostáva. Streknúť na nejakom svetla držať sprej na vlasy nastaviť účes na svojom mieste. Dokončená !!!

Aaaand máte hotovo! Trúfam si načasovať seba robí tento účes a uvidíme, ako dlho to trvá. Neexistuje žiadny spôsob, že to bude trvať dlhšie ako 2 minúty. Vám dá o to viac času na make-up!

Teraz, keď viete, ako to urobiť polovičný drdol dokonale, čo ešte čakáte? Len hodiť na svieži vrchole, neformálnym džínsy a vašej obľúbenej Converse dokončiť tento chladný a nervózny vzhľad.

load...

Existujú nejaké ďalšie pol až účesy, ktoré ste radi k športu? Komentár nižšie a dajte nám vedieť !!!

Ako to urobiť super ľahko a rýchlo HALF smrekový účes

load...