Účes

5 lahodných účesov pre oválne tváre

5 lahodných účesov pre oválne tváre

Je vaša tvár tvar dáva vám nočnú moru, keď vyberanie správneho účesu? Niet sa čoho báť, nie ste jediný, kto čelí tento problém! Existuje mnoho mnoho ľudí, ktorí plávajú na rovnakej lodi !!!

Účesy sú o zvýraznenie tie najlepšie vlastnosti vašej tváre a skrýva bity, ktoré nie sú najlepšie. Prvým krokom k riešeniu tohto problému je určenie presne to, čo budete čeliť tvar. Buď môžete navštíviť skúseného kaderníka to vedieť, alebo si môžete urobiť na samotné doma.

Prvé vytiahnuť si vlasy dozadu a pozerať sa na seba samého v zrkadle. Identifikovať extrémne body a potom sa pripojiť tieto body. Výsledná štruktúra bude vyzerať asi štvorcový alebo oválny alebo kruh. Nech je to čokoľvek, je to váš tvar tváre.

load...

Ak je vaša tvár vyzerá niečo také, potom máte oválnu tvár.

Teraz, keď máte tento prišiel vedieť, že všetko, čo je tvar vašej tváre alebo dĺžku a štruktúru vašich vlasov, tam je vždy účes / účes najlepšie hodí pre všetky vaše potreby vlasov.

Oválna tvár je jeden z tých tvárí, ktoré môžu Šport väčšinu lichotivé účesov s gráciou. Takže existuje veľa rôznych účesov pre oválne tváre, ktoré budú pracovať zázraky pre svoj vzhľad. Ale máme niekoľko najlepšie hodí tu pre vás

load...

Čítajte nižšie nájsť niektoré z odporúčaných lichotivé účesov pre oválnym tvárou:

Tvar 1:

Short ostrihané vlasy, väčšinou umiestnené okolo temena hlavy vyzerá skvele na oválne tváre. Strapce po celom čele vyzerajú najlepšie na týchto čelných rezov taky !!! To je samozrejme možnosť len v prípade, nevadí krátka, ako vo veľmi krátke vlasy. To je jeden z ľahko ovládateľné ešte lichotivé účes pre oválnu tvár.

Tvar 2:

Ďalší skvelý účes, ak chcete športové krátke vlasy, je rovnako ako v predchádzajúcom bode. Krátke vlasy, valcované von pozdĺž úrovni ucha, s ofinou okolo čela.

Tvar 3:

Bob strih vyzerá veľmi dobre na týchto čelných rezov taky !!! Bangs na prednej strane, pokrývajúci čelo, s vrstvenou vlasmi upto čeľuste-line. Jedná sa o ľahko ovládateľné ostrihať na oválne tváre.

Nezačínajte starosti len ak máte dlhé vlasy! Máme niekoľko návrhov na tie dievčatá taky!

Štýl 4:

Dievčatá s dlhšou srsťou môže udržať svoje vlasy vrstvený a rovné, s bočnou pozametal rany.

Typ 5:

Ale rovno nie je váš štýl potom skákacie, zvlnené vlasy s bočným ranou aj vyzerá skvele na oválne tváre.

Posledné dva návrhy môžu byť dokonca s dlhými vlasmi, takže ak máte dlhé vlasy, potom neváhajte a vyskúšať taky. Len sa uistite, že vaše vlasy nie sú potrubia dole na špičke. Krysa chvost nie je najviac stáva pohľadov!

Pamätať:

  • Štýl, ktorý bude najviac vyhovovať vášmu oválnu tvár by malo byť rozhodnuté iba po dôkladnej konzultácii so svojím kaderníkom.
  • Textúra a dĺžka vlasov hrá veľmi dôležitú úlohu pri rozhodovaní o správny účes.
  • Váš vek a povolanie sú tiež rozhodujúcimi určujúcimi faktormi pri rozhodovaní správny účes.
  • Venovať náležitú starostlivosť o vaše vlasy. Tým bude zabezpečené, športové všetkých pohľadov.

Dúfam, že tento článok vám pomôže vybrať ten správny účes pre vaše oválnym tvárou.

load...