Účes

5 Celebrity s účesmi väzby

5 Celebrity s účesmi väzby

Tam bola mylná predstava, že iba afroameričtí ženy používajú splieta, aby ich kučeravé vlasy vyzerajú rovné a dlhé !!! Ale v dnešnej dobe mnoho ľudí, ktorí sú považované za použitia väzieb ako spôsob, ako získať rovné a dlhé vlasy. Ale viete, čo pletie vlastne sú?

Tkanie je zložitý proces, v ktorom je nepravdivý vlasy pripnutý alebo utkal spoločne s pôvodnému vlasu, aby to vyzeralo skutočné, pridanie odraziť a objem sa prirodzene tenké vlasy. Väzby môžete využiť na mnohé účely, vrátane vytvárania vlasy vyzerať dlhšie, dodáva objem jednoducho alebo ako kombinácia s parochne.

Väzby sú dobre použitý možnosť pridať odraziť a objem vlasov rôznymi celebritami. To im dáva dodatočnú dĺžku a objem, ktorý im umožňuje prijímať rôzne účesy oveľa ľahšie. To tiež vedie k zníženiu kadere vo vlasoch, ako keď sa tkaná sa vlasy, potom ďalšie závažie uvoľní z vlny, dávať vlasy s viacerými vlnitá a dlhý pohľad.

load...

Top 5 Celebrity Weave účesy:

1. Paris Hilton:

Brand ambasádor na predĺženie vlasov spoločnosti, Paris je známe, že nosí pletie zvýrazniť svoje blonďavé zámky krásne. Obvykle nosí platinové a ľahký splieta, aby vyzerala ešte krajšie.

Tu je Paris nesie dlhé vlasy väzba, čo jej dáva dverí vzhľad dievča-next.

Na obrázku vyššie, Paris je vidieť v inom tkať dohromady. Tento je poker rovné vlasy, ktoré bolo pridané do dĺžky vlasoch.

load...

2. Beyonce Knowles:

Beyonce je prominentný spevák, skladateľ, herec a tiež tanečník. Jej láska k pliesť účesov je celkom dobre poznám!

Tento účes je vybavený tmavo sfarbené vlasy spriada s mäkkými kudrlinky a množstvom objemu.

Tu je najlepšie celebrity tkať štýle Beyonce v blond farbu. Dĺžka je stále médium a mäkké vlny sú pridané pre plnšie vzhľad.

3. Tamar Braxton:

Americký spevák a celebrity Tamar Braxton vstúpil do žiary reflektorov so svojim R & B skupiny Braxton, že uvoľnené mnoho hity. Tu vidíme ju zdôrazňovať jej účes s väzieb.

Tunajšie Väzby pridať objem a odraziť na jej vlasy.

Tu je iný pohľad. V tomto pohľade, ona používala splieta v priamom textúra s tmavými odtieňmi a pruhy. Nie je priama väzba vyzerať rovnako úžasné?

4. Wendy Raquel Robinson:

Americká herečka Wendy Raquel Robinson, známy pre jej úlohu v Steve Harvey relácii sa honosil spriada na niekoľkých príležitostiach.

Tu vidíme Wendy vo väzbe s mäkkými kudrlinky a rany. Bočné pozametal rany vyzerajú skvele a celá táto väzba je na nej vyzerajú plné a zdravé.

Tu vidíme Wendy v krátkej kučeravé väzieb. Tento krátky účes má voľné kadere a je dvojaký farebné zvýrazniť jej tón pleti.

5. Britney Spears:

Americká popová hviezda a prominentnej zabávač Britney Spears bol videný s použitím tká jej zvýrazniť prirodzene ochabnutú a tenké vlasy. Pozrite sa na jej pannu tká.

Tu jej panna spriada mať voľné krútia ktorá vyzerala nádherne. Tento pohľad dáva jej tvár vzhľad plnšie.

Aký je váš najobľúbenejší?

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...