Účes

4 indické Braid účesy, ktoré môžete skúsiť príliš

4 indické Braid účesy, ktoré môžete skúsiť príliš

Vrkôčiky sa stali obrovským trendom poslednej doby. Mladíci z celého sveta sú športové to vyzerať nielen pre vysoké školy, ale aj pre účastníkov. Dokonca aj celebrity sú športové vrkôčiky na červenom koberci aj na rampe. Ide o jednoduchý účes, ktorý pracuje pre všetky príležitosti. Dnes vrkôčiky majú rôzne varianty, ako sú fishtail pletenca, dievčenské vrkoč, francúzsky vrkoč rovnako ako chaotický vrkôčiky.

Vrkoč, označovaný tiež ako pletenec, je bežne zdobená účesov indických žien. Vrkôčiky sú obyčajne preferujú ženy vo vidieckych i mestských Indii. Tieto indické pletené účesy sú častejšie obdiv ženské domáci tvorcovia, pretože udržať vlasy z tváre. Okrem toho dáva elegantný vzhľad, ozdôb sú zábavné, zvládnuteľné a robí hlavy obrátiť pre istotu. Najväčšou výhodou prámiky je to, že aby sa vaše vlasy úhľadne na svojom mieste po dlhú dobu, a tiež zabrániť zamotania. Indickí Braid účesy sú stále dôležitejšie v týchto dňoch a uvidíte modely chôdza po rampe s novšími variantmi v tomto pohľade. Bez ohľadu na štruktúru a typ vlasov máte, pletenca vyzerajú veľmi elegantne. Dnes vidíme dievčatá nosia fishtail vrkoč, skrútené pletenca, reverzné francúzsky vrkoč s akýmkoľvek oblečenie či už je to indický alebo western a všetky vyzerajú rovnako elegantné a šik.

Či už je to akýkoľvek náhodný udalosť alebo svadby, vrkoč účesy sú preferované v týchto dňoch. Môžete si urobiť vrkoč podľa svojho výberu, napríklad pravidelné či francúzskeho vrkoča, potom ju premeniť chaotický drdolu a zdobené s kvetinami, aby univerzálny účes.

load...
Dlhé vlasy indickej lemovky:

Existuje niekoľko účesov, ktoré obsahujú indickej lemovky; niektoré z najpopulárnejších z nich sú nasledovné:

1. Štandardné vrkoč:

Tiež prezývaná ako anglické vrkoč, štandardné copy sú najčastejšie účes nasleduje väčšinou ženy. Ktorý začína na zátylku, štandardné úplety sú vyrobené potápanie vlasy na tri rovnaké diely. Kríž ľavú časť nad prostrednú a pravú časť nad ním. Tento postup opakujte, kým sa dokončenie vrkoč.

2. Francúzsky Braid:

Titulok: francúzsky vrkoč s chaotický rybieho chvosta opletenie na konci

load...

Ide o druhú najpopulárnejší vrkoč, ktorý je označovaný ako "Sagar Choto" v hindčine. Francúzsky Braid výborne udržuje celú hlavu úhľadne pletená do vrkočov. Tento vzhľad sa stali populárne po filme "Ishqzaade", kde Parineeti Chopra bol videný športové francúzskej pletenca. Francúzske vrkôčiky sa začalo tým, že tri malé porcie v hornej časti hlavy a postupne prichádza do zátylku pridaním časti vlasov do vrkoča. Na zátylku, môžete buď vytvoriť pravidelný vrkoč, alebo rybieho chvosta vrkoč alebo Bun podľa vlastného výberu. Tu je podrobný francúzsky vrkoč tutorial. Francúzsky vrkoč sa stal jedným z najviac miloval indických opletenie účesov.

3. Crown Braid:

Legenda: koruna oplet s chaotický buchta

Viac či menej podobné švajčiarskej vrkoč, Crown vrkoč je tkaná ako francúzskeho vrkoča. Tieto vrkôčiky trvať príliš veľa času, ktoré majú byť tkané ako malé časti vlasov z oblasti koruny sú pridané ako zálohy opletenie. Crown opletenie funguje dobre pre stredne dlhé vlasy a je najlepšie pre kučeravé vlasy krásy, pretože udržiava vaše koruna čistý a dobre udržiavané. Môžete accessorize svoje vrkôčiky s rôznym zdobením, aby to vyzeralo chic!

4. Fishtail vrkoč:

Fishtail prámiky sú úplne štýl sezóny. Mladé dievčatá, Bollywood krásy a modely na rampe majú byť športový tento trend off neskoro. Zdá sa, že rovnako štýlovo na oboch indickej a západnej oblečenie. Ten jednostranný rybí chvost vrkoč bol veľmi populárny rovnako. Označovaný tiež ako, rybie vrkoč ', Fishtail Braid je tkaná tým, že malé aj časti vlasov ako štandardné vrkoča, ktorý vyzerá ako Fishtail alebo rybie. Hoci pletenca sú tkané ako anglický vrkoča, budete musieť vziať veľmi malej časti vlasov zakaždým, takže je lepšie použiť chvostové hrebeň, zatiaľ čo robí účes. Tu je podrobný Fishtail vrkoč tutorial.

load...