Účes

Najlepšie čínske účesy - náš top 10

Najlepšie čínske účesy - náš top 10

Čína je krajina výtvarného umenia a remeslá; odtiaľ ich blažený umení Origami môže byť videný v účesy svojich ženských taky. Oni inovovať a re-postaviť všetko, čo majú pocit, že môžu improvizovať so svojím dotykom. Takže tu sú niektoré účesy, ktoré existovali a bolo vydané nové vekové dotyk čínsku kaderníkov.

Čínske účesy pre dievčatá

1. Cobra Bun:

Právom nazývané ako kobra smrekový, tento čínsky strih účes urobili revolúciu medzi kaderníkov po celom svete, keď prvýkrát k videniu v čínskej bojovník filmu. Jednoduchá konštrukcia, tento pohľad vás musí vrátiť vlasy do drdolu opúšťa špičku vlasov vstávanie.

2. Buddha Bun:

Buddha buchta je kombináciou starého bojovníka a princeznú vzhľad, ktorý im dal milosť, keď bojovali svoje vojny. Buchta tu je vrcholom celého vzhľad, ktorý opustí dlhé pramene vlasov kymácející sa okolo seba.

load...

3. Vlasy Brož efekt:

Vytvorenie napodobeninu vlasy brošňa s pomocou vlasov je jedným z najstarších darov od Boha v rukách čínskych stylistov. Robia ruža, kvetinové vzory a motívom postavy accessorize vlasov v najzložitejšie spôsobom.

4. Kladivo Bun:

Kladivo buchta je starobylá čínska účes, ktorý pomáha žene, aby jej malá hlava väčšiu veľkosť. Dobre doplnený a silne pritlačený Tento účes sa ľahko 2 hodiny, aby si to pravé. Majte na pamäti, smrekový musí byť diagonálne na jednej strane hlavy. Transparentný držiak na vlasy sa používa na zachytenie stred buchta.

5. Flat prehýbaniu buchta:

Už od doby, kedy Čína viedla k šľachtičien, Moulin Rouge inšpirovaný plochou prehýbaniu bun look stal sa obrovsky populárny. Oni by použiť veľa vosku a gélu dať vlasom lesklý hladký povrch. Prekrývajúce sa vlasy vo vrstvách šikmo spredu, vlákna sa zodvihne pre vytvorenie průvěs žemľu.

load...

6. Bublina odvedený bočné pony:

Bublala pipe pony bola sedemdesiate roky milosti, kde ženy obliekol školáčka pony vzhľad a vylepšil ho na vlastné pohodlie. Tvorba dve bočné poníkov na oboch stranách hlavy, možno čiastočný ich zviazaním koníka s viacerými gumovými pásky s aspoň 3 centimetre vzdialenosti od seba.

7. Vysoká navýšenie buchta:

Vysoká raise buchta je štýl vyhlásenie sprievode ženy, ako chodí uličkou. Vysoká raise buchta je jedným zo súčasných trendov so systémom a je potrebné, aby ste len krútiť si vlasy a vytiahnite ju hore do drdolu, držal ju stuhou lúk alebo kvetinové pásme.

8. Krátke vlasy curl:

Ženy v týchto dňoch začali uřízneš svoje dlhé pramene kratšie roztomilý vzhľad. Hoci to zbavuje mnoho inovácií, krátke vlasy krútia stále stojí ako možnosť, aby vyzerali krajšie. Je to umelý lokne, ktorý dáva vaše krátke vlasy požadovanú odraziť a dĺžku, ktorú potrebuje.

9. Dva pletené vlasy zámok:

Tieto vrkôčiky sú elegantné, keď urobil, a napodobňujú krásne povrazu, reťaze alebo pliesť. Dva pletené zámok vlasy vám umožní splietať dvakrát, raz držať hore a dole v priestore pre vytvorenie prirodzeného poníka voľných vlákien.

10. Orbit kruhy:

Orbita kruhy sú jedným z antických účesov a sú tiež predpokladané ako futuristického účesu Číny. V dávnych dobách, udržať kontrolu nad ich vlasy v guľovité forme, budú využívať drôtov a tyčí. Ale s úsvitu novej doby, sprej dokáže divy udržiavať držanie.

Dúfam, že sa vám páčil článok o čínskej účesy s twist! Už ste niekedy vyskúšať nejaké čínske účesy? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v komentároch!

load...