Účes

Najlepšie kaderníctvo - naše top 10 tipov

Najlepšie kaderníctvo - naše top 10 tipov

Športové najnovšie a najmódnejšie účesy treba v Indii dnes, ak ste treba považovať za módne. Keď vezme tágo zo Západu môže prišli trochu neskoro (ako to robí vždy), buďme vďační za zázrak, ktorý je kaderníctvo dnes. Profesionalita, vášeň a veľa talent - to je to, čo všetky top kaderníci sú v Indii preteká. Pozrite sa na ne nižšie:

The Best Hair Styler v Indii - Top 10

1. Jawed Habib:

Kráľ vlasový styling v Indii, meno bradou Habib je synonymom štýlu, starostlivosti a úžasné. Oficiálne kaderníčka pre Femina slečny Indie a rekordman za to, že neuveriteľných 410 zrážky za deň, čeľustí Habib svoje salóny po celej Indii je možné navštíviť slepo pre kompletný nový vzhľad.

2. Adhuna Akhtar:

Farhan Akhtar manželka Adhuna Akhtar mal veľký záujem o kaderníctvo, pretože ona bola ešte dieťa. To je dôvod, prečo sa rozhodla vziať to na profesionálnej úrovni a odišiel do Anglicka naučiť triky obchodu. Po návrate, ona otvorila Juice, slávny salon reťazca. Jej vpád do sveta filmov bolo Farhan je, Dil CHAHTA Hai 'za ktorý získala ohlas u kritikov.

load...

3. Savio Pereira:

Ďalšie celebrity kaderníčka robí to, aby tento zoznam 10 najlepších kaderníkov v Indii. Potom, čo bola v priemysle za viac ako 12 rokov, Savio je Bollywood je veľmi vlastné God of kaderníctvo! On je tiež kreatívny značka veľvyslanec pre vedúcich značiek starostlivosť o vlasy, ako je L'Oreal a Schwarzkopf. Má svoj salón v Bombaji, a to vyzerá, že vychádza v ústrety len k vyššej triede a super-elitu.

4. Aalim Hakim:

Od krikete na niektoré z najviac módnosť a oblečená mužov v B-mesto, Aalim Hakim je názov dôveru niektoré z najznámejších tvárí v Indii. Dhoni a Tendulkar využiť svoj talent na Quirk si vlasy, zatiaľ čo jemu súčasťou tímu Ranbir, Saif a Shahid považujú! S legendárnym kaderník Hakim Kairanvi hrať úlohu učiteľa i otca, je to len prirodzené, že pokračujú v odkaze.

5. Vikas Marwah:

Vikas Marwah je pravdepodobne jedným z najmladších kaderníkov a stylistov vo svete módy dnes. S pevným vzdelania a skúseností s poprednými kaderníckych značiek ho späť hore, keď beží svoj vlastný salón a výcvikovú akadémiu, kde sa používa inovatívne technológie k výučbe strihanie vlasov a styling techniky.

load...

6. Dilshad Pastakia:

S kráľom Bollywoodu, aka, Shah Rukh Khan, nadávok jej talent, Dilshad Pastakia je vo Veľkej víťazstvo. S dôverou, že môžu byť zamenené za aroganciu, tento úžasný kaderník obstaráva krému priemyslu. A vie, že jej klienti budú nikdy nikam inam. Lojality zákazníkov v celej svojej kráse!

7. Sylvie:

Vychovaný v Kalkate sa jej výchova prebieha v Darjeelingu, Sylvie opustila svoju kariéru ako chirurg v Londýne venovať sa jej vášeň pre kaderníctva! Hovoriť o ísť na svoje sny! Od tej doby, ona odišla, aby sa stal jedným z najpopulárnejších mien v móde okruhu Bombaji.

8. Sapna Bhavnani:

Sapna Bhavnani kariéra ako kaderníčka v Bombaji nebolo niečo v pláne. Uprostred rodinného zmätku, finančné problémy, zneužívanie drog a ďalšieho vzdelávania, zistila, že jej volanie ako kaderníčka pri Juice salónu. Čoskoro potom, ona otvorila vlastný salón v Bombaji a nikdy sa obzrel.

9. Ambika Pillai:

Tu je dobre známy Hair Styler v Indii, Ambika Pillai. Narodený kešu vývozcu, tento vlasový styling diva získala vzdelanie v Ooty. Je to veľké meno vo vlasovom a make-up okruhu a jej profil sa chváli mnohých národných ocenení za vlasy a make-up. Reklamné kampane, módne filmov, fotenie, úvodníky a rampy relácie sú jej doménou a ona vytvorila jej meno ako značka.

10. Purshottam Hans:

Purshottam Hans je najvyhľadávanejšou najlepším kaderníkom v Indii vo filme bratstvo. Pompy, ako on je láskavo známy svojimi priateľmi a klientmi, vyrazil na jeho ceste Tvarovanie s Lakmat salónu. Čoskoro, on postupoval do filmového a reklamného priemyslu a dnes jeho dielo môže byť videný v mnohých reklamách. Niektoré z najlepších bollywoodských herečiek ako Kareena Kapoor, Priyanka Chopra, atď tvoriť jeho celebrity klientelu.

Som si istý, teraz ste v pokušení, aby sa tieto kaderníci vám, že vlasy make-over ste boli túži. Načúvajte svojmu srdcu a nechať tieto majstri pracujú na vlasy, a budete vyzerať o nič menej ako diva. A nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...