Účes

10 hrubé vrstvené účesy, ktoré by ste mali určite zvážiť

10 hrubé vrstvené účesy, ktoré by ste mali určite zvážiť

Vrstvené hrubé účesy vyzerajú dobre na oboch dlhé a krátke vlasy. Avšak, než sa pre konkrétny typ účesu, vedieť, čo vyhovuje vašej vlasy a svoju tvár najviac. Ich a mnoho rôznych spôsobov, ako pridať na ones účesu. Ale nie všetky z nich vyhovoval všetkým typom tváre. To je najlepší stráviť nejaký čas skúmaním na to, čo by vám vyhovoval najlepšie. Len aby vám ruku s Aké sú rôzne spôsoby, ktoré môžete hrať s myslieť vrstvené strihy, sme prišli s týmto kompilácie.

Nižšie uvedené sú 10 krásnych silné vrstvené účesy, ktoré si môžete vziať do úvahy pre budúci účes

1. Messy dlhé vrstvené hairstyle- istý rozbiť na hit pre ktorejkoľvek strany alebo udalosti. Svetlo a chaotický kadere robiť skvelú prácu pridanie nejaké flirtovanie a pôvab pre svoj vzhľad,

load...

2. Silný vrstvený účes s poprednými krátkymi bangs- rany sa do klbka tipov pridať extravagantný vzhľad. Tieto puzdrá štýl budete čeliť, a tiež umožňuje skryť obrovský bočného hlavu príliš.

3. Bočné pozametal rany hrubé vrstvenie-jednoduchý a ľahko udržiavať vzhľad, ktorý je dobrou voľbou medzi vrstvené účesy pre husté hrubé vlasy robí.

4. Curly silnej vrstvy pripomínajúce veľký curls- pokúsiť o normálny silný vrstvený účes a stočiť s veľkou kulmou. To je úžasný účes na šport, ak máte strana alebo dátum v noci príde.

load...

5. Silný vrstvené trhaný Bob- ak ste vrstva a Bob narkoman, získať predné symetrické tresky, aby to jedinečný look.If ste s cieľom, aby sa vaša tvár fešák menšie a proporcionálne v celku, potom je to práve to, čo vaše potreby !

6. Messy silnej vrstvy-Niekedy je to pekné, aby sa pokúsila trochu spackal vzhľad. Prečo nie? Nemôžeme byť vždy všetko dala dohromady. Tak prečo nie štýl to chaotický a trochu sa pobaviť s ním.

7. Messy vlnité silné vrstvené bob- krátke účesy orezané stočiť vrstiev a potom ich uvoľnite sa končeky prstov pre chaotický vlnitý vzhľad. Tento štýl trvá nejaký čas, ako budete potrebovať stočiť ju a potom vypustil krúti von. Ale je to rozhodne stojí za námahu.

8. Vyčistite zvlnený vrstvený hairstyle- krútia a niektoré rany môžu pridať dotyk naviac glam k nemu. Ak chcete hľadať glamours a nevinne zároveň potom je to pohľad by ste mali ísť na.

9. Silný vrstvené dovnútra Bob podobný škrty bob? Skúste tento dovnútra zvinutý vrstvami husté bob účes. Nemusíte vždy krútiť vaše chĺpky outwars. Dokonca im Curling dovnútra mu dáva rovnako temperamentný vzhľad....

10. Choppa silný vrstvený účes s bočnými pozametal tresku-To je v pohode, veľmi funky a jeden z najobľúbenejších bob účesov. Pridať tento pohľad na samom vrchole tučným série! Tento štýl rozhodne prináša von odvážnejší stranu vás.

Pozrite sa, ako sa to robí!

load...