Účes

10 svadobných účesov pre stredne dlhé vlasy

10 svadobných účesov pre stredne dlhé vlasy

Stredne dlhé vlasy nám dáva veľkú slobodu hrať okolo a to najmä pokiaľ ide o výber svadobné účesy pre stredné vlasy.

Tu sú niektoré z najlepších svadobné účesy pre stredne dlhé vlasy, ktoré si môžete vyskúšať na vašu svadbu.

Svadobné účesy pre stredné vlasy

1. Back Víťazstvo Rolls:

To je skvelá voľba pre všetkých, ktorí majú stredne dlhé vlasy. Tento ročník vyzerajúci účes je jednoduchý, ale ohromujúci a pôjde dobre s akýmkoľvek svadobné oblečenie, či už je to indický alebo západné. Tento jeden pre vaše recepcie si môžete vyskúšať, ako dobre. Budete potrebovať niekoľko sponky do vlasov, niektoré pomáhajú ruky a fixačný sprej.

load...

2. Príslušenstvom: Pin Curl Bun:

To je ďalší horúci svadobný účes pre stredne dlhé vlasy. Si môžete vyskúšať jednoduchý drdol a vystrčiť špička časti. Pchajú je do niektorých malých pin kadere a držať ich do žemľu s vlásenky. Použite fixačný sprej a gél na vlasy pre požadovanú pevnosť a štýlu. Kvetinová príslušenstvo dokončí vzhľad.

3. Príslušenstvom: Curly Bun:

To je sladké a roztomilé účes pre nevesty. Je to jednoduché, aby sa pokúsila taky. Dajte svojmu vlasom polovičnej dĺžky malý curling. Používať doplnky pre zvláštnu príchuť.

4. Dievčenskú Valcované krútia:

Jedná sa o dievčenské a sladký účes. To má tieto krásne valcovaných kadere, ktoré sú dostatočne pevné a nestávajú bytu. Použite svoj veľký barel kulmy a keď ste uvoľnenie kulmy z vlasov po curling, pretiahnite kulmy z vlasov zospodu skôr než strane. To vám pomôže dať valcovaných kadere. Okamžite použiť fixačný sprej.

load...

5. Twisted Bun účes:

Môže to byť super cool vintage svadobný účes. Vezmite si vlasy dozadu a aby sa chvost. Nechajte svoje rany sám na tomto mieste. Práce na chvost ako prvý. Vezmite úseky z vrkoča a robiť malé zvraty a nakoniec držať to všetko do drdolu. Pre rany, použiť gél na vlasy a štýl je do vĺn. Pre presné vlny, použite veľkú barel kulmy a vykefujte. Použite fixačný sprej záverom tejto dokonalosti.

6. Medium Curly účes s prierezom Bangs:

To je ďalší pohode účes vyskúšať. Použite svoj veľký barel kulma pre kadere a vykefujte trochu alebo jednoducho bordel až trochu. Pre rany, použiť gél na vlasy do sekcie von. Osušte pomocou fénu.

7. Twisted príslušenstvom: Bun s Pin curl Bangs:

To je ďalší ročník strednej účes pre nevestu byť. Skúste toto von s niektorými pomocných rúk a doplnkov. Pre kolíkov krútia, použiť silný vplyv na vlasy alebo gél vlasy fixačné sprej.

8. Zvlnený Pony účes:

Ak sú vaše vlasy husté, skúste to jeden z indických svadobné účesy pre stredne dlhé vlasy. Je to trochu nepríjemné, účes ale dobrý stylista môže vám tento vzhľad s ľahkosťou.

9. Príslušenstvom: Simple Bun s vlasmi krútenie:

Ide o jednoduchú twisted účes pre silnej strednej dĺžkou vlasu. Len jeden jednoduchý krútenie vlasov a priniesť ju späť do východzieho bodu, aby ho obalí sa vám tento vzhľad. Opraviť vlasy pod tak, aby kolíky nie sú viditeľné. Ozdobiť s niektorými doplnkami.

10. Po celej dĺžke sa krúti a Top Bun:

To je celé dĺžke kučeravý účes, ktorý možno vyskúšať akúkoľvek dievča s stredne dlhé vlasy. Make horná zárez buchtu odchádzajúci časti vlasov na každej strane. Zalepiť niektoré vlásenky.

Tak ktorý medium svadobný účes si vybrať pre vašu svadbu? Zanechať komentár nižšie.

load...