Účes

Najlepšie kaderníčky v Kolkate - našimi prvými 10 výbermi

Najlepšie kaderníčky v Kolkate - našimi prvými 10 výbermi

Ste unavení z rovnakej vyhľadávací deň čo deň? Hľadáte spôsob, ako dostať človeka, než vstúpil do školy alebo novú prácu? Vypravte sa do svojho obľúbeného kaderník k báječnému novému vzhľadu tohto roka. Nižšie sú uvedené top 10 kaderníci v Kalkate, z ktorých každý má štýl a zručností, ktoré sa môžete obrátiť od nudný chlapec odvedľa do diskusie mesta! S kozmetických procedúr, rozprávkovú účesy a ďalšie, ste v dobrých rukách s týmito najlepších kaderníctvo v Kalkate.

Najlepšie kaderníctvo v Kalkate - Top 10

1. Očné Fixačný:

Tento indický salon reťazca patrí medzi najvyhľadávanejšie v krajine. Poskytujú špecializované služby od značiek ako L'Oreal, Keratase, Decleor, atď, ktoré nie sú všeobecne dostupné v Indii a dodávať úžasné výsledky. Eye Fixačný má dobre vyškolený personál sa skladá z vlasových stylistov, tvarovacie sada, kožných špecialistov a vlasy a kože odborníkov. Sľubujú výsledky, ktoré zmenia spôsob, akým vás svet vníma. Ak ste hľadali účes, ktorý vynáša nové ja, reklamné pútače je salón navštíviť.

Adresa:

Nájsť predajňu najbližšie k teba.

2. Jawed Habib Salon:

Jawed Habib je známy po celej krajine pre jeho skvele štylizovaný vlasy škrty v mimoriadne prijateľné ceny! Nachádza sa na Ballygunge Circular Road, to kaderníctvo v meste Kalkata je veľmi populárny pre svoje dobre vyškoleného personálu, čisté životné prostredie, a vynikajúce účesy - to všetko za veľmi prijateľné ceny. Salon je známy pre svoje vlasy spa, skladajúci sa z celej rady vlasových omladzujúce procedúry, ktoré vám dá lahodný, módne a štýlové zámky!

load...

Adresa:

Bldg 7 / Unit 752, 5. Poschodie Solitaire Corporate Park, Chakala, Andheri (východ), Mumbai, Maharashtra. Indie. Pin: 400093.

3. June Tomkyns Salon:

Salon je veľmi známy pre svoje účesy a štýly. Júna Tomkyn salon hostí celebrity klientov ako Koel Mullick, Moon Moon Sen, Raima a Riya Sen. Tomkyn rodiny, s ich bohatými skúsenosťami v tejto oblasti, podporovať svojich zamestnancov, aby sa vždy dať to najlepšie. Dobrá hygiena je zaručená s čistým posteľnou bielizňou, čisté salón, čisté hrebene a kefy, ktoré sú sterilizované každý deň. Salon má moderné zariadenia a používa najnovšie techniky pre úpravu vlasov, aby vám drzý a elegantný účes.

load...

Adresa:

26-2 Ballygunge Circular Road, 1. Poschodie, Kalkata - 700 019.

4. Hlava Turners:

Určite sa bude hlava sústružník po zasadnutí v tomto salóne! Tieto kaderníci sú veľmi dobre vyškolení a študovať tvoju tvár pre perfektný účes. Pracovníci, na rozdiel od iných salónoch, sa snaží nasledovať svoje usmernenia tak presne, ako je to možné. Pekný, príjemná atmosféra, láskavý personál a skvelé vlasy a pokožku balíky umiestniť Head Turners dosť vysoko na zozname 10 najlepších kaderníkov v Kalkate.

Adresa:

Head Turners v Park Street 7 - 1 A, krátke ulici, neďaleko Loudon ulici. Kalkata - 700.017

5. Bridgette Jones:

Bridgette Jones, off-shoot júna Tomkyn to, prichádza s troch generácií skúseností v oblasti vlasového stylingu. Založil dcéra-in-law z najnovšej generácie z Tomkyn je tento salon získal nadšené kritiky za svoje služby. Salon je veľmi čistý, s príjemnej priateľskej atmosfére a veselý kaderníkov, ktorí budú strihať preč na svojich zámkov k vytvoreniu rozprávkovej štýly. Salon je až do dnešného dňa s medzinárodnými štýlov a účes.

Adresa:

78B, Sarat Bose Road, Kalkata, India 700025

6. Byť Bonnie:

Dostupnosť vlasový styling a ošetrenie na Be Bonnie pre moderné, módny vzhľad môžete chváliť na každú spoločenskú udalosť. Klienti sú priradené kaderníka pre osobné pozornosť. Od teenagerov k pracovnej brigády vystatuje ostrý pohľad, Be Bonnie vám dáva ten správny účes a vzhľad, ktorý je tiež ľahko sa udržiava. Salon zamestnáva iba odborníkov, ktorí majú značné skúsenosti, vyradené z najlepších vzdelávacích inštitúcií v krajine.

Adresa:

Ramani Chatterjee Rd, Kalkata, West Bengal 700029

7. Farby Salon:

Teplo, dostať sexy s farbami, predné premier salón pre chlapcov a dievčatá! S state-of-the-art zariadenia, mladých, talentovaných kaderníkov a zábavné vziať na živote, bude vlasové odborníkmi na Colours z teba niečo špeciálne! Farby salon má štyri pobočky po celej Kalkate, catering na módy, celebrít a couture šialené!

Adresa:

5, HSBC Bank, Dover Lane, Ramani Chatterjee Rd, Dover terasa, Ballygunge, Kalkata, West Bengal 700029

8. Juice:

Šťava je dobre známy v celej módnych okruhov v meste pre svoje premiérové ​​salónu, obstarávať Couture klientelu. S dievčatá a chlapci sústruženie módou, existuje silný dopyt po Kalkate pre účesov a strihov, ktoré odrážajú súčasný trend. Klienti z Juice športových moderných nových štýlov a škrty, ktoré medzinárodné celebrity vyťahovať!

Adresa:

11-1, Ho Chi Minh Saran (Near Konzulát USA), Midleton Row, Kalkata - 700071

9. Lakmat Salon:

Lakmat sa etabloval ako impozantný hráč v starostlivosti o vlasy priemysel, chrliť veľké účesy, strihy, a kozmetické procedúry pre svojich zákazníkov. Odborníci na Lakmat absolvovať intenzívne školenie v oblasti účesov, textúry, rezy tvárových a kozmetických procedúr, aby vám dať nový vzhľad zakaždým. Kúpte si zafarbiť vlasy, permed, narovnal, skrútený, doberali, štylizovaný a nakrájame na Lakmat.

Adresa:

39, Shakespeare Saran, Mullick bazár, Elgin, Kalkata, West Bengal 700017

10. Loreal Beauty salon:

Zaokrúhľovanie zoznam 10 najlepších kaderníkov v Kalkate je Loreal. Salon urobil meno pre seba s jeho krásu, vlasy a ošetrenie pleti, ktorých cieľom je, aby vám žiarivý, žiariace vzhľad. Salon špecialisti ponúkajú ošetrenie vlasov, ako vyhladenie, rovnanie, masáže a vlasové kúpele pre v prostoreký, elegantný a klasický vzhľad!

Adresa:

2nd Floor, The Enclave, 7 - 1f, Alipore Road, Alipore, Alipore National Highway 117, Alipore, Kalkata, West Bengal

Byť pred módne krivky tento rok s desiatich najlepších kaderníkov v Kalkate!

load...