Účes

5 tkanie svadobné účesy vás inšpirovať

5 tkanie svadobné účesy vás inšpirovať

Svadobný deň je pevná. Ste si rezervovali miesta konania, lahůdkáři a kvety, kúpil šaty a urobil plán, čo make-up by ste mohli urobiť. Takže teraz je čas dávať pozor na vaše vlasy v poriadku? Dull a ochabnuté vlasy určite žiadny deň zlé, ale tupé a ochabnuté vlasy na svoj svadobný deň! Nikdy! Posledným minute fix je v poriadku na bežný pracovný deň, ale potom sa vždy nefungujú. Je to riziko, že chcete vziať?

Prečítajte si nižšie poznať pár dosadil svadobné účesy pliesť, že sa môžete rozhodnúť pre vašu svadbu. Upozornenie: Budete v pokušení!

Tkať svadobné účesy:

1. Curly Väzby:

Tu je rýchly účes pre tých, ktorí s krátkymi kučeravými vlasmi kľučkoval. Jedná sa o skvele vyzerajúci voľba čo sa týka zadržiavania svadobných účesov na svadby a potrebuje minimálne úsilie styling. Vlasy sú rozdelil stranu múdry a potom je to zotrel z tváre, a to je, keď sú zámky skrútené.

load...

Tí, ktorí majú voľné kadere si môžu tiež vyskúšať tento vzhľad. Používajte dobrý vyčkávacia produkt ako sprej na vlasy. Uistite sa, že kadere sú dosť ťažké, aby vyzerali výraznejšie.

2. Krátke Väzby:

Tí, ktorí majú po ramená vlasy môžete skúsiť tento pohľad ľahko. V tomto pohľade, vlasy sú bočné rozlúčili a rany potom sa stočil smerom od tváre. Po ktorom zvyšok vlasov je štylizovaný vo vonkajšej a vnútornej kadere. Mix vnútorné a vonkajšie kadere vytvára dobrou kombináciou pre dokonalý vzhľad. Kadere potom môžu byť pevne držal s dobrým holdingovej sprej. Jedná sa o krásne svadobné väzba účes, ak máte krátke vlasy.

3. Medium Long utkal vlasov:

Jessica Simpson účes je o prírodných mäkkých vlnách.

Tento účes potrebuje minimálne úsilie, pretože vlasy je rozdelená od stredu je voľne skrútená na spodných častiach. Tieto rany sú držané v dostatočnej vzdialenosti od tváre dáva mäkké vlny. Vlasy sú potom blow vysuší pridať odraziť a objaví objemný. Tento účes bude vyhovovať všetkým, ktorí majú strednú dĺžku utkal vlasy.

load...

4. Messy utkal vlasov:

Tento účes vyzerá skvele pre tých, ktorí sa strednou dĺžkou vlnité alebo kučeravé väzieb. Je ľahké vytvoriť tento vzhľad pomocou púhych curling barel. Časť celá vlasy do malých dávkach rovnako, a začať curling s curling barel. Pomocou štetca, podpichovať vaše vlasy ľahko dať chaotický vzhľad. To dokončí svoj chaotický zvlnená väzba vzhľad.

5. Stredná dĺžka pletenú účes s kaderí:

Pre tento konkrétny vzhľad, získať predná časť vlasov rozdelili na jednej strane. Tieto rany by mali byť krátke a mali by byť mierne zvlnený smerom dovnútra, aby im na mieste. Zvyšok zadnej vlasy by mali byť zopnuté do vlasov rána.

Pre oblasti koruny vlasy, použite štetec dráždiť korene vlasy vytvoriť odraziť. Neskôr pin up na doberal vlasy do rána a začať curling zvyšok vlasy v rôznych dĺžkach. Pin na ranu opatrne a aplikujte penu, aby účes pobyt dlho.

load...