Účes

9 funky účesov pre stredne dlhé vlasy

9 funky účesov pre stredne dlhé vlasy

Funk je! Neexistuje žiadny bar na veku, kedy môžete dodať, že iskra svoj vzhľad. Môžete vytvoriť túto paniku pomocou niektoré chytré farebné štýly a trochu vystrihovanie okolo! Niektoré z nich sú vykonávané len na profesionálnych salónoch, a niektorí si môžete vyskúšať doma. Ale na konci dňa, keď sú všetci okolo oznámil svetu, že ste už usadlý predvídateľné. Si robil srandu súčasťou vášho každodenného života!

Funky účesy pre dievčatá hovorí za všetko! Je to pre zábavu milujúci fracek v tebe!

Tu je niekoľko tipov, ktoré by ste mali mať na pamäti, ak ste sa rozhodli pre funky účesy pre stredne dlhé vlasy.

Rez tvár: Uistite sa, že akcenty a konca zvýrazniť svoju tvár, aby vám pozornosť, ktorú potrebujete.

Textúra srsti: Ak je vaše vlasy je príliš tenký, príliš kučeravý, príliš ťažký alebo neovládateľný, môže to byť lepší nápad, aby sa vaše vlasy zaobchádzané ako prvý.

load...

Lifestyle: Vyberte si účes, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu, môžete začať tým, že má mierne funky strih a uvidíte, ako to vyhovuje svoju tvár, a ak sa vám páči, čo vidíte, možno môžete ďalej prijať to niekoľko nožnice na plech.

Funky účesy pre stredné vlasy

Štýl 1: Funky Fringe Side Cut

Môžete kombinovať rovné vlasy s funky okrajmi narezaného na bokoch. U asymetrických dĺžok, ísť na kratšiu orezané rany na temene hlavy. To najviac trendov funky účesy pre stredné vlasy.

load...

Style 2: Layered účes

Vrstvená účes s vonkajším rezom a bočné strapce pridám odraziť a objem, ako aj pridať funky dotyk.

Štýl 3: Farebná hra

Používajú rôzne prvky farby súhra funk vo svojom účesu.

Štýl 4: Short Crown crop

Ísť na náhlu úrody krátke vlasy na temene, a aby sa zvyšok dĺžky živý, ale s vrstvami. To je jeden z funky účesy pre po ramená vlasy, ktoré budú upútať všetku pozornosť okolo vás!

Typ 5: Nerovné Vrstvy a strapce

Tento vzhľad je naplnená nerovnosti vrstiev a strapcami - ešte celý vzhľad padá na miesto. Ak váš chcú, aby funky a napriek tomu nešiel do tváre šialených so svojím účesom, potom je to len spôsob, ako ísť!

Štýl 6: Nežiaduce Vrstvy

Udržujte vrstvy na, na okraji hustý, ísť do strany a dlho, aby si tú tajomnú, sexy a funky vzhľad.

Style 7: Dlhé strapce

Dajte pozor, aby ste prúžky dlhšie a zadnej časti hlavy krátke idú dobre na svetových kruhoch, kde ste povinní získať pozornosť.

Style 8: vrstvený Step Cut

Získanie celkového vrstveného krok odstrihne s funky rezom okolo koruny a nejakú zábavu strapcami dodá odraziť a objem inak jednotvárne a rovný účes.

Style 9: Dlhé bočné strapce

Funky spôsob, ako používať túto dĺžku stredné vlasy skryť veľké čelo, je ísť na dlhú strapce na boku.

Výskum: Hair-Styles.org

load...