Účes

9 opletí buchty vyskúšať túto svadobnú sezónu

9 opletí buchty vyskúšať túto svadobnú sezónu

Pre perfektné svadobný účes pri pohľade túto zimu? Vezmite na vedomie zo žien na celom svete, a páni svojich hostí s týmito deviatimi pletených žemlí, ktoré, mimochodom, sú fast-track trasa všetkých neviest k okamžitej pôvab.

Svadobného Braid Žemle

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o týchto svadobné účesy, ktoré si môžete ľahko vyskúšať u vás doma.

1. Bočné Braid Bun:

Bezchybná side pletené buchta je ideálny pre očarujúce jesenné udalostí alebo zimnú svadby. Duplikovať tento jednoduchý vzhľad, oddelené vlasy do dvoch vysokých vrkôčiky, prámik jednej časti vlasov a vytiahnuť ju späť spolu so zvyškom vašich vlasov. Zabaliť do voľného drdolu a zaistite kolíkom. Tento všestranný a ohromujúci pletená buchta je ľahké vyladiť pre romantický vzhľad.

load...

2. Loose francúzsky Braid Side Bun:

Niekedy, najkrajší účesy sú najjednoduchšie - napríklad Tento pozoruhodný uvoľnený francúzsky pletená smrekový. Len krútiť si vlasy a vytiahnite ju späť do chaotický poníka. Ďalej rozdeliť na dve časti a začať French je pletenie. Potom, čo urobil, zabaliť francúzsky vrkoč do drdolu len jeden, ako vidíte tu.

3. Top Pletené Bun:

Dobrý top pletené smrekový vyžaruje sex-appeal. Skvelý pohľad na klasické drdola, je nutné vytvoriť tento účes od ťahanie leštené vlasy do vysokého chvosta. Nechaj si to v stredu vašej hlavy. Ďalej rozdeliť cop na tri rovnaké časti a vrkoč celú cestu až do konca vašich vlasov a zabezpečiť transparentné elastický.

Zabaliť vrkoč do drdolu a postavil ho s výrazným-fixácie, a ty si hviezda svoje vlastné rozprávky.

4. Fishtail Pletené Bun:

Brilliant! Tento model je zložitý a chaotický rybieho chvosta buchta je proste ohromujúci umelecké dielo. Nesúhlasíte? S množstvom nádherných prameňov orezaný spolu v vrátiť späť a objemným spôsobom účes by vyhovovalo ako neformálne a formálne udalosti. Stačí pridať jednoduchý dvojitý-káblové čelenku do svojho drdolu a udržať zvyšok vyzerá jednoducho. Dvojaký palce hore od nás!

load...

5. Vodopád Pletené Bun:

Súbor tohto sexy vodopád pletené buchtu za šialene chic: Je tu tonu zvratov tu deje, a to je presne dôvod, prečo milujeme túto dva tónovaný bočné buchtu. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, jednoduchý vrkoč vlasy z jednej strany hlavy, krížom krážom je, zabaľte ju do nie príliš voľnej drdolu a pripnúť ju na miesto. Výsledok? Perfektný va-va-Voom vzhľad.

6. Feather Pletené Bun:

Tieto nádherné zopnuté prstienky s diakritikou s voľnou korunou vrkoč bude dokonalý vzhľad pre družičky a kvetinové dievčatá rovnakou mierou. Štýlové, perie spletené smrekový vyzýva k veľkým kučier a vĺn v celej vlasy, ktorá dáva dlhé kučeravé účes splash ženskosti a elegancie. Len zdobia čerstvé kvety na buchtu a máte dobré ísť!

7. Low Dutch Braid Bun:

Sme úplne žiarli na tejto jednoduché a elegantné nízke pletenou žemli holandskej. Tento ultra-ženský svadobný účes splní každé želanie - krásne vrkôčiky, nádherný vlasy farby, tie lichotivé, bočné prehodil buchta a úžasné textúry. A či je to príliš jednoduché, vždy môžete pridať nejaký hrebienok a bling pre zvláštne príležitosti.

8. Messy francúzsky Braid Bun:

Pre tento ženský vzhľad, myslím, že pridaný objem v zadnej časti hlavy s uvoľnená, úponky rámovanie tvár, a potom jednoducho nabrať späť do voľnej, chaotický francúzskeho vrkoča. Tento pozoruhodný účes je ideálny pre družičku, alebo dokonca záhradný svadbu - dokonca môžete ozdobiť ho pridaním malé výstupky a blings do vrkôčikov! Udržujte svoj make-up mäkký pre éterický vzhľad.

9. Tri Pony vrkoč Bun:

Obohatenie lesku á la tento model s týmto elegantným, pretkané tri pony pletené drdolu. Jednoduchosť tohto účesu robí dospelý verzia druhej dĺžky buchta vyzerá superb aj bez párovanie s ľubovoľným vlasy príslušenstvo. Pre viac atraktívny vzhľad ho zakončiť skvostným sponkou, ideálny pre nevesty s dlhými vlnitými alebo rovné vlasy.

Tak tu si - deväť štýlové pletené žemle skúsiť svadobné sezónu. Lákavé sú nie? A dajte nám vedieť o vašej obľúbenej pohľadom v komentári nižšie!

load...