Starostlivosť o vlasy

Najlepšie kondicionéry na dovolenku - naše top 10 tipov

Najlepšie kondicionéry na dovolenku - naše top 10 tipov

Trpíte kučeravými vlasmi, ktoré je suché, poškodené, kučeravé alebo nekontrolovateľný po sprche? Potom ste zúfalo potrebujú dobrého dovolenku v kondicionér. Niekedy sa vaše vlasy potrebujú viac, než je obvyklé šampón a kondicionér nechať ju hodvábne hladký. Tak tu prichádza úlohu dovolenky v kondicionéry.

Prečo Nechajte kondicionér?

Opustí-in kondicionér môže byť dôstojným doplnkom vašej starostlivosti o vlasy regime.The najlepšia časť o týchto voľna-in kondicionérov je, ako dodávajú vlhkosť a hlboko hydrát vlasy, bez toho aby museli opustiť ju mastný alebo váženie nadol. To tiež poskytuje práve správne množstvo skrotenie s príjemnou vôňou.

Takže ak chcete chváliť dlhé, zvodné zámky, potom je to ideálne pre pridanie ten náznak vlhkosti pre vaše vlasy počas tejto krutej zimnej sezóny.

Pozrite sa na 10 najlepších leave-in kondicionéry pre vaše vlasy.

1. Bumble Bee a nechať v kondicionér:

Táto super účinný kondicionér je ideálny pre jemné a tenké vlasy. Jedná sa o veľmi ľahký produkt, ktorý účinne detangles vlasy bez akéhokoľvek poškodenia. Môže byť použitý buď ako detangler, ktoré by ste mali požiadať a opláchnite po 5 minútach, alebo môžete tiež použiť ako voľna-in kondicionér pre extra lesk a výživu. Na rozdiel od detangling, to tiež robí vlasy mäkké a hladké. To je bezpochyby najlepšia dovolenka v kondicionér v Indii.

load...

2. Garnier Fructis Elegantný a Shine kondicionér:

Garnier Fructis elegantný a lesk kondicionér krotí šumivý vlasy, dáva vám slobodu vyskúšať akýkoľvek účes, ktorý sa vám páči. Toto voľno-in kondicionér poskytuje hlbokú výživu pre vlasy. To je ideálny pre silné a hrubé vlasy a je to skvelý kúpiť pre každodenné použitie. Vyhnúť tento kondicionér, ak máte tenké a jemné vlasy, pretože by to mohlo zaťažiť svoje vlasy kvôli svojej silnej koncentrácii.

3. Neutrogena Triple Vlhkosť Silk Dotykový Creme:

Ľudia s pokutou a tenké vlasy, si zvyčajne myslia, že nebudú ťažiť z pracovného voľna-in kondicionérov. No, myslím, že neboli použité NEUTROGENA trojitý vlhkosti kondicionér doteraz. Jeho ultra ľahké klimatizácia formule vyživuje, zjemňuje a posilňuje vlasy. Najlepšia časť tohto kondicionéru je to, že neváži nadol jemné vlasy robiť to krívanie. Tiež opravy poškodené končeky vlasov. Tento skvelý produkt má sladkú kokosovú vôňu.

load...

4. Herbal Essence upokojujúci krém:

Bylinné esencie nedávno spustila nový rad voľna-in kondicionéry pre všetky typy vlasov. Kondicionér je neuveriteľne všestranný produkt, ktorý pomáha krotiť šumivý vlasy. Aplikovať tento krém pred začatím styling vlasov. Toto voľno-in kondicionér má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá pretrváva po dobu najmenej jedného dňa.

5. Redken Smooth Detangling krém:

To je jeden z najlepších voľna-in kondicionéry k dispozícii na svetovom trhu. To detangling krém robí vlasy zvodné a hladké. Kondicionér zanecháva príjemnú vôňu pižma na vaše vlasy. Najlepšia časť tohto kondicionéru je to, že skrotí šumivý vlasy aj pri vysokej vlhkosti. Je ľahký, nemastný a poskytuje správne množstvo vlhkosti na vlasy.

6. Living Proof Leave-In Conditioner:

Tento kondicionér je ideálny pre suché a poškodené vlasy, ktorý postráda vlhkosť a hydratáciu. Obsahuje intenzívne hydratačné vzorec, ktorý opravy a obnovuje vlhkosť a hydratáciu v správnom množstve pre suché a poškodené vlasy. To je tiež veľmi prospešné pre farbené a chemicky ošetrené vlasy.

7. Charles Worthington vlhkosti Seal Leave-kondicionér:

Charles Worthington vlhkosť tesnenie nechajte kondicionér zázraky pre vaše nepoddajné vlasy. Jeho jedinečné zloženie preniká hlboko do vlasu vyživovať a skrotiť nepoddajné vlasy. To je jeden z najlepších na vlasy hydratačný na trhu k dispozícii.

8. Infusion a Obnoviť Leave-In Liečba:

Infúzia je značka, ktorá je populárna po celom svete pre svoje produkty pre starostlivosť o vlasy. Tento magický produkt je vhodný pre všetky typy vlasov. Tento kondicionér posilňuje vlasy pred poškodením a zabraňuje lámaniu vlasov a štiepeniu.

9. Nexus tiaže neoplachovací kondicionér:

Nexus voľna-in kondicionér je najlepšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jedinečný produkt, ktorý dáva výsledky typu salón doma. To detangles vlasy a zaisťuje hladký a lesklý povrch. Tento kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov. To vám ponúka kvalitu salónu za rozumnú cenu.

10. Tigi Rockaholic Leave-In Detangler:

Tento produkt je možné použiť kedykoľvek budete chcieť dotykovú-up na vlasy pred party alebo stretnutia. Jemne detangles svoje zámky a dáva potrebný lesk a odraziť.

Takže aký je váš obľúbený voľna-in kondicionér? Skúste tieto produkty dosiahnuť zdravého a šumieť voľný štýlový vlasy. Len zanechať komentár nižšie o tom, ako ste sa cítil, že účinná.

load...