Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasy Moisturizers k dispozícii - naše top 10

Najlepšie vlasy Moisturizers k dispozícii - naše top 10

Máte niekedy zabudnúť zvlhčujúce kožu? Nie? Tak prečo nejdeš hydratujú vlasy rovnako?

Áno, hydratačný vaše vlasy je rovnako dôležitá. Sušiče vlasov, žehlička na vlasy a nadmerné umývanie vlasov robí vaše vlasy suché. A rovnako ako my chcieť, aby sa zabránilo používanie týchto produktov dohromady, to nie je možné. To, prečo krém pre vlasy je rovnako dôležitá. Môžete to urobiť s kondicionéry, vlasové vody alebo vlasovej masky.

Tu som zoznam top 10 vlasové hydratačné prípravky, ktoré môžu poskytnúť hydratáciu vašich vlasov.

1. Oriflame Hair X Repair Mask Therapy Hair:

Tento vlasy maska ​​dáva výživu poškodeného a suché vlasy. To tiež robí vaše vlasy hladké, zamotať zdarma a riadi krepovateniu. To tiež dodáva krásny lesk vlasov a robí je zvládnuteľné. Je veľmi ekonomický a ľahko dostupné po celom svete.

load...

2. Himalaya Hair Detangler a kondicionér:

Tento kondicionér je dodávaný s dobroty prírodných ingrediencií, ktoré dáva vlhkosť vašich vlasov. Okrem toho to tiež robí vaše vlasy jemné a hebké. Prichádza za prijateľnú cenu, a to nebude váha dole si vlasy - čo je ďalšia výhoda.

3. Matrix Hydra Therapie Hydra-krém Intense Masque Vlhkosť:

Táto maska ​​má ľahkú a krémovú textúru, ktorá umožňuje použitie jednoduchšie. Táto maska ​​je vyrobená na hydratujú suchú a vlasy bez lesku, a to úplne to robí prácu. Okrem toho to tiež robí vaše vlasy vyzerať zdravo, zvládnuteľné a navyše hladký.

load...

4. Organic olivový olej na vlasy, hydratačný krém na vlasy:

Jedná sa o vlasové vody, ktorá robí vaše vlasy mäkké, hladké a zamotať zdarma. Textúra je veľmi krémová, takže to kĺže ľahko a vymýva ľahko taky. Ak máte kučeravé vlasy, potom to bude ovládať svoje krepovateniu do značnej miery. Obsahuje olivy a mnoho hydratačné oleje, ktoré hydratujú vlasy. Je to mlieko, ale to nebude mať vaše vlasy lepkavé alebo mastné.

5. Body Shop Rainforest Shine kondicionér:

Je to mliečne biely krém ako gél, ktorý čistí vaše vlasy úplne a robí je lesklá a mäkká. Obsahuje glycerín, ktorý poskytuje vlhkosť ku svojmu suché a poškodené vlasy bez zaťaženia ich dole. To obsahuje všetky prírodné ingrediencie a je najvhodnejší pre ľudí s normálnou, vlasy suché vlasy.

6. Lush Hair Doctor Scalp Mask:

Budete poškodené vlasy budú teraz získať ošetrenie lekára: P. Len si robím srandu, meno vyzerá zaujímavo, že? Jedná sa o čistiace a oživujúci vlasy krém pre tupé a suché vlasy. To vyživuje pokožku hlavy a pomáha pri detangling. Najlepšie časť o tejto maske je to, že nie sú k dispozícii žiadne konzervačné látky obsiahnuté v ňom.

7. Aróma Mágia Proteín Vlasový kondicionér:

Je to hydratačný proteín kondicionér, ktorý sa najlepšie hodí pre ľudí s suché a vlasy bez lesku. Poskytuje vlhkosť vašich vlasov takže sú mäkké, lesklé a hladké. Je dodávaný s rozumnú cenu.

8. Oriflame Coconut & Ricemilk Výživný Hair Mask:

Ako už názov hovorí, je to výživa masky vyrobené pre vlasy bez lesku. Je krémovej konzistencie, ktorá sa ľahko rozotiera a vďaka svojej krémovej textúre tiež hydratuje vlasy dobre. Vôňa je naozaj dobrá, ktorý zostane s vami na chvíľu. Tvrdí tiež, aby sa vaše vlasy lesklé a mäkké.

9. Wella Professional Enrich Hydratačný Liečba:

Textúra tejto masky je hustá a krémová, pretože obsahuje dobroty bambuckého masla a vyživuje suché vlasy. Suché vlasy potrebujú zvláštnu výživu, a tento produkt je skvelý najlepšie hodí pre tento typ vlasov. To tiež znižuje krepovateniu a robí vaše vlasy zvládnuteľné.

10. Body Shop Rainforest vlhkosti vlasov Maslo pre suché vlasy:

Tento vlasy maslo je špeciálne navrhnutý pre suché vlasy. Tento dať svoj vlasov prebytočnú vlhkosť a starostlivosť, že si zaslúži. Po použití budú vaše vlasy cítiť mäkšia, jemnejšia a lepšie zvládnuteľné. To má božskú vôňu, ktorá pretrváva dlho. Neobsahuje silikóny, parabény a chemikálie; ťažké uveriť, ale je to pravda. Funguje tiež ako kondicionér na vlasy, takže môžete preskočiť klimatizácia par. Nie je to skvelé?

Presvedčil o vlasy hydratačný? Ktorý z nich sa vám bude snažiť? Ešte nám zanechajte komentár!

load...