Starostlivosť o vlasy

Najlepšie Philips vlasové prípravky na vlasy k dispozícii - naše top 10

Najlepšie Philips vlasové prípravky na vlasy k dispozícii - naše top 10

K dispozícii sú v týchto dňoch na trhu k dispozícii mnoho vyrovnávanie vlasov. Môžu byť veľmi výhodne použité v domácnostiach alebo v salónoch sa dostať rovno, hodvábny, hladký a mäkké vlasy. Je veľmi dôležité vybrať si tú najvhodnejšiu pre váš typ vlasov, stav vlasov, vlasové textúry, atď medzi mnohých značiek v tejto kategórii, Philips zaujíma prvé miesto na zozname v rovnanie vlasov.

Tu je Top 10 Philips vyrovnávanie vlasov:

1. PHILIPS HP8315 žehlička na vlasy (čierna):

To má funkcie, ako je automatické vypnutie, 30 s doba ohrevu, 360 ° otočný kábel, svetelná kontrolka, duálne napätie, keramické dosky, dosky zámkov. Philips HP8315 žehlička na vlasy je špeciálne navrhnutý tak, aby vaše vlasy vyzerať lesklé a elegantné. To vám dá lesklé a zdravé vlasy. To dokonca štýly dlhé a husté tresses.The Philips HP8315 Salon Rovné vlasy styler má dvojité napätia pre použitie po celom svete. To je veľmi jednoduché a pohodlné prenášanie na cestách. To má 1,8 m kábla s, ktorá zaisťuje, že nemusíte mať žiadne ručné vredy a možno ho použiť na diaľku rovnako. To má otočný kábel, aby sa zabránilo drôt zapletenie. To má ploché železo zámok s keramickými doskami pre pohodlné ukladanie a zvyšuje textúru svojho vlasy bez lesku. To bude vaše vlasy hladké, lesklé a mäkké. Tá je vybavená špeciálnymi XL dosiek pre hustou srsťou a objemné vlasy

load...

Cena: Rs.1995

2. PHILIPS HP8309 žehlička na vlasy (čierna): 

Táto rovnačky Philips je vybavený funkciami, ako je doba ohrevu 30 s, 360 ° otočným káblom, optickou indikáciou, pre okamžité kúrenie, keramické dosky, zamotania 1,8m šnúra, duálne napätie a PTC kúrenie. Philips HP8309 na vlasy je ideálny styling nástroj pre rovné a lesklé vlasy. Táto žehlička na vlasy Philips dáva jeho najlepší výkon, darovanie vám leštené a lesklé rovné vlasy bez poškodenia. To ohrieva v žiadnom časovo púhych 30 sekúnd pre okamžité styling. HP8309 vlasy železo má otočné kábel o 360 °, ktorý sa otáča a zabraňuje drôt zamotania. Šnúra je 1,8 m dlhá pre pohodlie pohybovať. To má dvojaký-napätie a môže byť použitý po celom svete. To je veľmi jednoduché, pretože to je kompaktný a malé. Obsluha tohto žehlička na vlasy je tiež jednoduchá a intuitívna. To je vybavený kontrolkou, ktorá sa rozsvieti, keď pripojíte do žehlička na vlasy. To prichádza s vykurovacími doskami potiahnutými keramického materiálu pre pozitívny teplotný koeficient vykurovania. To zachováva a rozvádza teplo rovnomerne pre rýchle a efektívne výsledky. To vám dáva elegantný a rovné vlasy bez porušenia alebo ich poškodenia. To má teplotu 210 stupňov Celzia, ktoré vám dá salon-like rovné vlasy.

load...

Cena: ₨ 0,1395

3. PHILIPS HP8310 žehlička na vlasy (čierna):

PHILIPS HP8310 na vlasy (čierna) má funkcie, ako je duálny napätie, keramické dosky, svetelnou indikáciou, 360 ° otočným káblom, funkcia automatického vypnutia, doba ohrevu 30 sec, ionizačné. Jedná sa o high-end žehlička na vlasy, ktorá dáva salónu podobný žiariace kadere. Táto žehlička na vlasy je jedinečný vďaka svojej dvojaké napätie pre použitie na celom svete. To možno ľahko prenášať kdekoľvek po celom svete. Táto žehlička na vlasy je veľmi bezpečný pre použitie na bledý, blond, bielené alebo farbené vlasy. To môže byť tiež použitý na vytvorenie nádherné kučery. To má aktívny Ion, ktorý je vhodný pre dlhé a hrubé typy vlasov. Philips HP8310 žehlička na vlasy má 1,8 m otočný kábel pre maximálnu flexibilitu a rozmotať vodiče. To má jednoduchý zámok, ktorý umožňuje ľahko ukladať. To je veľmi elegantný, ktorý je kompatibilný a ľahký, ktorá uľahčuje prenos a skladovanie. To je ako praktický, rovnako ako prenosné. Aktívne Ion v tomto vydáva infračervené teplo, ktoré preniká do vlasového folikulu a vysúša ju naruby. To dáva rýchlejší, jemnejšia a efektívne sušenie. Keramický teplo je užitočné získať lepší účes s lesklým povrchom. To prichádza s jedinečnou extra širokým dosky s rozmerom 26 x 90 mm. To sa dá ľahko štýl husté a dlhé vlasy. To tiež robí vaše vlasy riadenie jednoduchšie a časovo priateľský.

Cena: ₨ 0,1895

4. PHILIPS HP8643 Miss čerstvejšie batohu na vlasy + Fén: 

To prichádza s úložným hákom a nezamotá majetku. To dáva lesklé zámky, ako je kaderníkom bez poškodenia vlasov. Táto narovná neovládateľné vlny jeho hladké keramické dosky. To uľahčuje von flyaway a narovnáva každú poslednú prameň v žiadnom momente. Dosky sú určené na použitie denne, bez toho aby došlo k poškodeniu vlasov. Straightener má 1,8 m dlhý kábel, ktorý má 360 stupňov otočný kĺb, ktorý umožňuje veľmi ľahké byť vykonané okolo v miestnosti bez zamotania. To má svetelný indikátor na zariadení pre kontrolu množstva tepla sa podrobenie vaše vlasy. Má rozmedzí teplôt 210 stupňov Celzia a ohreje za tridsať sekúnd. To vyžaduje napájanie 110-240 V. To má dve nastavenia rýchlosti pre vhodnosti a pohodlie styling vlasov.

Cena: Rs.1990

5. PHILIPS HP8339 na vlasy:

To má funkcie, ako je Dosky Dual Care, Otočná šnúra, keramickým povlakom, automatické vypnutie a EHD technológie. Philips HP8339 žehlička na vlasy je s keramickými doskami s teplotnom rozsahu 199 ° C. To sa zahreje len za 30 sekúnd. Veľkosť dosky je 25 (W) x 90 (L) mm a dĺžkou kábla je 1,8 m. Je dodávaný s 2 roky Philips India záručných a tranzitné poistenie.

Cena: INR 2995

6. PHILIPS HP8300 na vlasy (Lavender):

Medzi kľúčové vlastnosti tohto produktu sú zamotania 1,8 m kábla, keramické taniere, 30 sec Heat-up Time, Dual Voltage, 30 W Power, Vibračné Zámky, Storage Hook. Philips HP8300 žehlička na vlasy vám Salon-Shine rovné vlasy. To rovnanie železo pracuje pri teplote 180 stupňov Celzia, čo je profesionálny styling teploty. To lieči krehké vlasy efektívne a umožňuje priamy lesklé kadere po celý deň. To styler Philips sa najlepšie hodí pre krátke a stredne dlhé vlasy. To má 1,8 m napájací kábel sa, vďaka ktorému je veľmi pohodlné sa pohybovať, ak ho používate. To tiež zabraňuje ručné vredy. Táto žehlička na vlasy HP8300 je veľmi jednoduché ukladanie a môže byť dokonca pripevniť na stenu. To má ľahký zámok pre pohodlné uloženie. Keramická vrstva dosky sú užitočné, aby vám tie najlepšie výsledky pridaním lesk a lesk na vlasy bez lesku. To rozvádza teplo veľmi rovnomerne na vašich zámkov a nespôsobí akýkoľvek druh poškodenia. Žehličku smerom kĺže hladko za vzniku zrkadlovo lesklý účes.

Cena: Rs.1074

7. PHILIPS HP8316 žehlička na vlasy (čierna):

Tento na vlasy Philips je vybavený - keramický povlak s keratín infúziou a keramické dosky. Rozsah teploty produktu je 210 ° C, má indikátor On / Off udržiavať teplo a otočné kábel pre ľahký pohyb v tejto oblasti. Tepla doba tohto straightener je iba 30 sekúnd a dĺžka kábla je 1,5 m. To vyžaduje napájanie 220 V. Balenie tohto produktu zahŕňa žehlička na vlasy, niesť vak a 2 roky Philips India záručný list.

Cena: Rs.5580

8. PHILIPS žehlička na vlasy:

Philips na vlasy dodá vašej vlasy vytvára okamžité zvýšenie výkonu pomocou iónovej klimatizácie. To má tiež účtované záporné ióny, ktoré upravujú vlasy a vyhladzujú kutikuly. To môže urobiť vlasy lesklé a lesklé. To tiež robí vaše vlasy krásne lesklé, hladké a kader-free. To si vyžaduje napätie 220 - 240 AC V a frekvenciou 50 - 60 Hz. Rozmery výrobku sú 284 x 85 x 235 mm a hmotnosť je 853 g.

Cena: Rs.2100

9. PHILIPS HP4696 - 22 6 v 1 HAIR STYLER (zlaté a strieborné):

To príde s funkciami, ako je keramický povlak, 180 sec Heat-up Time, žehlička Attached Chladný koniec, Svetelný indikátor, 60 ° Otočná šnúra. Tento výrobok spotrebováva 25 W energie. Spravuje vaše vlasy dať moderný vzhľad po celý deň. To prichádza s 6 prílohami, ktoré vytvárajú nádherné účesy, ako sú veľké kadere, prstienkov / vlny, škrtenia, ako aj kiná a rovné elegantné vlasy. Môžete chváliť najnovšie trendy s trochou štýlu. To môže tiež dať objem vašej tenké, dlhé alebo stredné vlasy. Philips HP4696 - 22 má chladnú špičku, ktorá uľahčuje držať Styler, bez toho by to vyvolalo nejaké tepelné popáleniny. Špička je špeciálne izolovaná materiálom udržať prístroj v chlade a pre jednoduché uchopenie. To je tiež veľmi ľahko skladovať, pretože je pekný a kompaktný. To tiež prichádza s bezpečnostným podstavcom, aby sa vaše žehličky a otočný kábel, aby sa zabránilo drôt zapletenie. Dĺžka kábla je 1,8 m pre ľahkú úpravu vlasov relácie na diaľku. To má vypínač, ktorý svieti po zapnutí prístroja. Farba sa mení z červenej na tmavo červenú, keď styler je pripravený na použitie. To má posuvné tlačidlo pre zapnutie / vypnutie, že účinný styling nástroj robí.

Cena: 1699INR

10. PHILIPS HP 8651 HAIR STYLER:

Philips HP 8651 hair styler má funkcie, ako je 1,8 m napájacím káblom, 650 W výkonu, styling kefy a kulmy, 8 mm termo kefa, úzky koncentrátor. Je ľahká a ľahko ovládateľná. Dĺžka kábla je 1,8 metrov a spotrebúva 650 W energie. V predajnom balení je dodávaný s jednotkou, manuál, a záručný list 2 rokov od Philips Indie.

Cena: Rs.2495

To sú moje výbery najlepších philips vyrovnávanie vlasov. Prajete si vyzdvihnúť niektoré z týchto vyrovnávanie vlasov Philips alebo máte už jeden? Podeľte sa s nami.

load...