Starostlivosť o vlasy

Top 30 nápadov na farbu vlasov Chocolate Brown

Top 30 nápadov na farbu vlasov Chocolate Brown

Bohatá, krémová, topenia čokolády. Nájdi mi jednu ženu, ktorá nemiluje toto jedlo bohov. Samozrejme, že to nie je prekvapením, že čokoláda hnedá je jednou z najvýhodnejších farby na vlasy pre nich. Je bohatý, vibrujúca, a oh-tak-prima. Z bohatého kakaa do krémovej mliečnej čokolády; to prichádza v toľkých rôznych odtieňoch, takže máte celý rad možností farbenie vlasov z čoho vyberať.

Akonáhle máte farbu dole, všetko, čo zostáva urobiť, je rozhodnúť o štýl a umiestnení. Nižšie je uvedený zoznam 30 čokoládovo hnedá farba vlasov myšlienky, ktoré majú tú správnu čiastku brio, aby si vás inšpirovalo.

Čokoládovo hnedá Farba vlasov nápady

1. Hladký Chocolate

Čokoláda s mikro Ombre pridať rozmer je jedným z najlepších spôsobov, ako jemné vlasy sa objaví plná a objemný. Pokiaľ máte rovné vlasy, mohlo by to byť len štýl pre vás. Nielen, že je farba bohaté a živé, ale má tiež dobre zmiešaných zdôrazňuje, ktoré tvoria štýl dynamický.

load...

2. Mocha s svetiel

Nájdenie správneho odtieňa čokoládovo hnedej, môže byť trochu zložitejšie, ak máte chladný tón pleti. Tento netradičný zmes ľadových blond odlesky s mliekom čokoládovo hnedej vyzerá skvele na chladné koži. Účes je dynamická a pracuje pre ľudí s jemnou srsťou. Trik k získaniu perfektnej upozorní ich, aby zabezpečili, že nie sú robustné.

3. Molten Caramel

Tento úžasný tavenina z bohatého čokoládovo hnedej až roztavenej karamelovej je vec, že ​​sny sú vyrobené z. Teplé farby vyzerajú ohromujúci, keď spárovaná s teplým tónovaný kožu a oči, ktoré sú orieškové alebo hnedé. BALAYAGE začína v polovici dĺžky vlasov vytvára krásne taveniny.

4. Cherry Zrelé

Smrek svoj prirodzený brunetka s tmavo čerešňové tóny. Táto čokoláda a cherry kombinácia je mimo skaly a perfektný spôsob, ako zmeniť hore bruneta zámky. Najlepšia vec, o sýto červené zafarbenie je, že to vyzerá skvele na chladné a teplé tóny pleti podobne.

load...

5. Dimensional Brunette

Toto dva tónovaný čokoládovo hnedá lob má rozmer a kričí šik. Ak ste plánoval masívne zmenu vlasy, účes súčasťou, to je asi ideálny štýl pre vás. Je seasonless s dokonalou pláž vlnami a zimné farbe, ktorá je bohatá a plný charakter. To tiež vyzerá dobre na všetkých odtieňov pleti a pleťou.

6. Čokoláda sa škoricou

Tu je ďalšie úžasné farby pre všetkých milovníkov chladné tónom čokoládovo hnedej. Plynulý prechod z tmavo brunetka vychladnúť škorice vytvára úžasnú BALAYAGE ktorá pridáva objem a štruktúru. Ak ste v pohode tónovaný koži, to je možno jeden z najlepších možností farieb na vlasy pre vás.

7. Smooth Horká čokoláda

To je jeden z najbohatších čokoládovej hnedej vonku. Hoci štýl je single-tónovaný, neviditeľné vrstvy pridať hĺbku a dať hladkú textúru vo vlasoch na výstave. Farba vyzerá úžasne na teplých a olivové odtiene pleti, a to najmä, keď spárovaná s hnedými očami. To je jeden z najjednoduchších účesov na údržbu.

8. Rich Karamel Twists

Karamelovo omáčka. Mohlo by to neznie chutný, ale to je asi len preto, že ste ho ešte pokúsil. Táto nádherná farba vlasov pary tak dobre s čokoládovo hnedá. Bohaté odtiene červenej v kombinácii s tmavou bruneta vytvoriť krásne kombinácii s práve dostatočnou dimenziu. Vyzerá to skvele na všetky tóny pleti, ale výnimočne nádherný na olivové pleti a hnedými očami.

9. Kakao Dobrota

Perfektné farba na vlasy, ktorá vyzerá, ako by bol ponorený v kakau. Ak chcete, aby celý svet vidieť svoju lásku k čokolád, neexistuje lepší spôsob, ako to urobiť, než s farbou vlasov. Toto hlboké teplá farba vyzerá skvele na ľudí s teplým tónom pleti.

10. Piecey BALAYAGE

Ak máte v pohode-tónovaný kožu, ako sa niektoré robustné BALAYAGE kúsky s horkej čokolády vlasy by mohol byť dobrý nápad. Na rozdiel od tradičného BALAYAGE tento štýl nie je prechod do svetlejšej farby. Skôr sa využíva robustný BALAYAGE štýlu upozorní z polovice dĺžky vlasov. To by spárovať naozaj dobre s drahokamami tónovaný oči.

11. Mliečna čokoláda krúživým pohybom

Ak máte radi čokoládu hnedý, ale nie sú istí, či by ste mali Ponorte sa priamo do nej, mohlo by to byť len farby na vás. Mlieko čokolády korene prechod do hladkej krémovej blondína v tomto krásnom BALAYAGE štýlu. To je ideálny pre ženy s chladné tónovaný kožu a šperk tónovaný oči.

12. Horká čokoláda Waves

Tmavej čokolády vlny sú všetkých čias obľúbené. Najlepší spôsob, ako rock tento klasický farba je získať jemné mikro zdôrazňuje, ktoré tvoria farebný pop a štýl dynamickejšie. Tmavá farba vyzerá skvele na všetkých bez ohľadu na farbu pleti alebo farbe očí.

13. Chladné Mliečna čokoláda Highlights

Nemôžete sa rozhodnúť medzi horkej čokolády hnedej farby vlasov a mliečnej čokolády hnedej farby na vlasy? Prečo nie len robiť oboje? Tento štýl obsahuje dve obľúbené farby v textúrou BALAYAGE. BALAYAGE začína celkom blízko temných koreňov a prechádza plynule do krémovej farby mliečnej čokolády. Táto farba vyzerá najlepšie na teplé odtiene pleti a tmavé oči.

14. Mliečna čokoláda Melt

Pozreli sme sa na veľa tmavej čokolády taveniny, ktorá začlenená bohaté karamelové tóny, ale tu je niečo pre milovníkov mliečnej čokolády. Krásne svetlo hnedé prechádza do krémovej svetlejšie farby. To je ideálny pre teplé odtiene pleti.

15. Teplý Chocolate Brown

To je ďalší výhodnou čokoládovej hnedej farby. Teplý odtieň vyzerá krásne roztavený a je najlepšie štýlu plážové vlny. Hoci to vyzerá úžasne na všetky tóny pleti, to je najlepšie nosia ženy, ktoré majú teplé tónovaný kožu. Ak chcete, prirodzený vzhľad, tento odtieň by mal byť na vrchole svojej farebných prevedeniach.

16. Pohode Honey BALAYAGE

Tento krásny účes je veľmi podobný čokoládovo hnedej BALAYAGE. Avšak, prechod je menej hladký seeing, že upozorní na nezačínajú v polovici dĺžky a sú zamerané viac blízko koncov vlasov. To je výborný spôsob, ako pridať textúru vlasov, zatiaľ čo sfarbenie ju.

17. Meď Hlavné

Meď je obľúbený teplý tón, a to najmä ak máte hladké vlasy, ktoré potrebuje trochu sprucing. Najlepší spôsob, ako sa dostať medených svetiel je ísť mikro a zabezpečiť, aby boli dobre prelínajú. To je úžasný štýl pre jemné vlasy, pretože dodáva textúru a objem.

18. Čokoláda a Chestnut Blend

Gaštan a čokoláda, dve obľúbené hnedé tóny miešajú do jedného štýlu. To žiarivé farby je ideálny pre ženy s teplou a olivové pleti. Tmavohnedá lowlights pridať hĺbku a rozmer štýlu. Je to dvojica dobre s oboma hnedej a šperk tónovaný oči.

19. Cappuccino BALAYAGE

Táto slnečné pobozkal BALAYAGE obsahuje dokonalú tavenina z tmavého brunetka na chladnom cappuccino. Je to úžasné farby pre ženy s chladné odtiene pleti. Je to dvojica dobre s šperk tónovaný oči, rovnako ako hnedé oči. Plynulý prechod znamená menej touch up a štýl je ľahko sa udržiava.

20. Čokoládové fondue

Niekedy videli farbu vlasov, ktorý sa cíti ako to bude topiť, ak sa pozeráme príliš dlho? To je jeden z nich. Hladké a nádherný štýl vyzerá skoro ako keby získala svoju farbu potom, čo bol namočený v smotanovej vedre čokoládové fondue. Mikro zdôrazňuje, aby sa teplo z farebného popu. Tento odtieň vyzerá úžasne na ženy s olivovým pleti.

21. Elegantný mahagón

Kto robí nemôže obdivovať mahagón? Bohatá teplá farba je dokonale zobrazený s použitím tmavej čokolády lowlights. Pokiaľ máte jemné rovné vlasy, bude tento štýl ísť dlhú cestu, aby vaše vlasy vyzerať s textúrou. Farba vyzerá dobre na ženy s teplými tóny pleti.

22. Čokoládovým LOB

Čokoláda vlasy a chlpatý lob jedna z najčastejších príčin vlasy závisťou. Ak ste mimoriadne nízke nároky na údržbu. Ide o štýl ísť. Na rozdiel od svojho príležitostné touch-up a čalúnenia, strávite v blízkosti žiadny čas na aby vaše vlasy vyzerať dobre, pretože to je tak veľmi ťažké ísť zle s týmto štýlom.

23. Dva-posilnil Horká čokoláda

Hovoril niekto tmavej čokolády? Vzhľadom k tomu, táto farba je jeho dokonalé prevedenie. Čierna v tomto štýle dokonale obohatený o najtmavšie hnedé tóny. Farba je žiarivá, tučné, a tak ťažké ísť zlého. Bez ohľadu na farbu pleti alebo farba pleti, je to jedna farba, že niekto môže zložiť.

24. Brunette Sombre

Temná nie je nič iné ako subtílne Ombre, a to účes je temný v tej najlepšej kvalite. Ak je dlhý prirodzený vzhľad je to, čo sa chystáte, je to pravdepodobne, kde hľadanie sa zastaví. Postupné zosvetlenie vlasov je tak hladký, že nezanecháva žiadne potrebu opraviť. Táto nádherná farba je najlepšie nosia ženy s chladnými a olivové pleti.

25. Honey Glazúra

Hovorí o slnku-pobozkal. Tento med, karamel presklené čokoládovo hnedé vlasy je vážnou príčinou vlasy závisťou. Farba je bohatý, teplý a živé. Med zvýrazní a čokoládovo hnedej lowlights vytvoriť niektoré vážne rozmery, ktoré opustí aj tie najjemnejšie vlasy hľadá dynamické a objemný.

26. Textúrou Chocolate Brown

Mlieko a tmavej čokolády sa opäť dali dokopy, aby vytvorili túto dokonale textúrovaný čokoládovo hnedej farby vlasov. Dlhý bob potrebuje minimálnu údržbu a dva-tónovaný účes je tento jednoduchý štýl dynamickejšie. Je to štýl, ktorý vyzerá dobre na akomkoľvek tónu pleti, ale najlepšie na ženy s chladné tónovaný kožu.

27. Lieskových orieškov BALAYAGE

Je to tak ťažké, aby rád dobré BALAYAGE. Z horkej čokolády hnedej až bohaté krémovej orieškovým tieňa, táto tavenina je jedným z najlepších, ktoré sme videli. K vrcholom začínajú v polovici dĺžky a boli tiež šikovne umiestnené smerom dopredu nejakú starostlivú rámovanie. Tento krásny štýl vyzerá dobre na všetkých odtieňov pleti, rovnako ako očné farby.

28. Čokoláda Root taveniny

To je jeden z najviac nádhernej koreňa topí, ktoré sme videli. Ak chcete, aby vaše prírodné čokoládovú farbu hnedé vlasy, ale premýšľal, čo by ste vyzerať, ak by ste mali ísť blond, môže to byť len farby na vás. Rozbiehanie s krásnym mliečnej čokolády hnedej táto farba vybledne do smotanovej blondína. Tento štýl by mal byť na vrchole svojich farebných prevedeniach, ak majú chladné tón pleti.

29. Teplá Espresso

Vlasy, ktoré by mali byť lesklé nelegálne! Už ste niekedy obdivovali farby vo vašej espresso pri pití na dobre osvetlenom prostredí? Tento krásny účes sa zdá, že všetky tie odtiene až na odpalisku. Neexistuje žiadny možný spôsob, ako by sa mohlo pokaziť s touto nádhernou farbu, ako to vyzerá dobre na všetkých odtieňov pleti a pary aj so všetkými očnými farbami.

30. Meď Tónované Ombre

A konečne tu je starý dobrý tieň. Ak si nemôže pomôcť, ale obdivovať teplé tóny, je to pravdepodobne tú správnu farbu pre vás. Čokoládová hnedá vybledne krásne do medi. To je ideálna farba vlasov u žien s teplými tóny pleti a hnedými očami.

Tu to máte! Perfektný spôsob, ako deklarovať svoju nehynúcu lásku k čokoláde. S toľkými farby na vlasy z čoho vyberať, som si istý, že si čoho vyberať.

Aké sú vaše obľúbené čokolády hnedej farby na vlasy? Povedzte nám, v sekcii Komentáre nižšie.

load...