Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty s modrou farbou vlasov - našimi prvými 7 výbermi

Najlepšie produkty s modrou farbou vlasov - našimi prvými 7 výbermi

Väčšina z nás tam bol a urobil to, keď príde na farbenie vlasov. Kým farbenie vlasov bola v móde v posledných niekoľkých sezónach, čo sa v skutočnosti vzhľadom na guru štýlu tu je zafarbiť vlasy v nápadnom a, odlišnej 'farby. Takže, ak ste sa pokúsili pravidelné čiernej a hnedej a burgundys a mahagonys, je čas pre vás, aby prepínač a experimentovať s niektorými, odvážnych 'farieb.

Mnoho farby na vlasy značky ako L'Oreal, Garnier a Wella uznali tento nový trend a prísť s širokú škálu produktov, farba vlasov. Jedným z módnych farieb vlasov získavajú prednosť pred inými odtieňmi týchto dňoch je modrá farba vlasov.

Najlepšie Modrá farba vlasov Produkty

Tu sú top 7 Farba vlasov produkty, ktoré vám pomôžu získať modrú farbu vlasov:

1. L'Oréal Feria Haircolors Blue Black Shade:

Táto značka výrobku, starostlivosti o vlasy je skvelé, ak hľadáte modrom odtieni. Ako ich pôsobí proti vyblednutiu vlastnosti farba zostane svietiť po dobu najmenej jedného mesiaca a pol. Pôsobí tiež ako dobrý kondicionér. Je vhodné, aby si kožný test urobiť, aby vylúčiť alergie.

load...

2. Clairol Nice, N Easy Farba vlasov 124 Natural Modrá:

Táto kvapalina farba vlasov trvá asi 2 mesiace a vzťahuje sa na šedú časť úplne. Obsahuje colorseal lesk kondicionér, ktorý je zodpovedný za dobrý lesk. Výrobok je dodávaný s presným aplikátorom a je trvalé.

3. Revlon Colorsilk Kvapalina Farba trvalé vlasov:

Táto slávna farba na vlasy značky ubytuje vynikajúce modré čiernu farbu, ktorá prináša dodáva jas a zanecháva dlhotrvajúci účinok na vlasy. Je to vynikajúci kondicionér vo forme stálej kvapaliny a je veľmi jednoduché použitie.

4. Wella - Color Charm Demi-permanentná farba vlasov:

Táto dobre známa značka farieb na vlasy mizne rovnomerne a poskytuje vynikajúcu odtieň modrej, ktorá je odvážna a kráľovský. Tento konkrétny značka je cenovo dostupné a ľahko použiteľné tiež.

load...

5. Jerome Russell Punky Farba vlasov:

Táto značka má úžasné možnosti farieb a je účinnejšie, keď sa aplikuje na tmavé vlasy. To nevyžaduje peroxid a funguje ako kondicionér na vlasy. Farba je dlhotrvajúci na odfarbené alebo chemicky ošetrené vlasy. K dispozícii v mnohých funky odtieňov, najviac pútavý odtieň je modrá.

6. Surya Henna Cream:

Surya Henna krém je prírodný farbenie vlasov krém, ktorý netrvá dlho, je amoniak zadarmo a je k dispozícii v 15 odtieňoch. Jedným z odtieňov je modrá. Vyzerá to funky a kryje šedivé vlasy úplne.

7. Naturtint Trvalé:

Tento indický značka obsahuje rastlinné farbivá a biologicky rozložiteľných materiálov. Je k dispozícii v niekoľkých odtieňoch a je vyrobený zo surovín, ako je kokosový amid, aqua vody a alkoholu. Je známe, že posilnenie koreň vlasov a zabrániť šediveniu.

Modrá farba vlasov je veľmi v dopyte, ale nie je k dispozícii v rámci všetkých značiek. Niektoré značky majú obmedzené odtiene, zatiaľ čo mnohí iní sú chemickej báze. Avšak, s použitím modrej vo vlasoch dodáva zábavné, svieže a odvážny vzhľad osobnosti.

load...