Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty starostlivosti o vlasy VLCC - naša špička 10

Najlepšie produkty starostlivosti o vlasy VLCC - naša špička 10

Správna starostlivosť o našich vlasov je veľmi dôležité a tiež veľmi náročná úloha. Takže, ja som vždy hľadajú produkty, ktoré fungujú dobre na vlasoch bez nutnosti príliš veľa úsilia. Tu som zoznam 10 najlepších produktov VLCC pre starostlivosť o vlasy. Je to dobre známa značka, ktorá využíva všetkých prírodných zložiek, ktoré vyjde ako bonus pre mňa.

Najpopulárnejší VLCC produkty vlasovej

1. VLCC Soya Protein Klimatizácia Shampoo:

Naplnený všetkých prírodných zložiek, to robí vaše vlasy zdravé a lesklé. Proteínové a sójové extrakty pridať lesk a lesk na vaše vlasy bez lesku. Cena je primeraná a nebude bolieť vrecku. To tiež riadi krepovateniu do určitej miery, ale nemôžete vynechať sérum po tomto. Vôňa je podobná Shikakai. Myslím, že to musí skúsiť.

load...

2. VLCC Wheat Protein Vlasový kondicionér:

Tam je trend deje v týchto dňoch - "Vyhnite sa silikóny". Tento kondicionér je určený pre všetkých, ktorí hľadajú bez silikónu vlasové prípravky. Textúra kondicionéru je krémová, a preto sa ľahko rozkladá na vlasy. Obal je krásna a to je za prijateľnú cenu. To robí vlasy hladké, jemné, lesklé a zdravo vyzerajúce. Čo iné chceš?

3. VLCC Ayurvedic Henna na vlasy:

Tento balík obsahuje všetky prírodné ingrediencie vrátane malín a Shikakai a je za prijateľnú cenu. Funguje skvele na šedivom a tiež podmienky vlasy. Potom, čo ju používať, ale môžete cítiť mäkkosť. Jedná sa o ready-to-use pack, takže to nevyžaduje veľa času.

load...

4. VLCC Hibiscus proti vypadávaniu vlasov Šampón:

Ak ste trpia vypadávanie vlasov, potom je tento šampón je pre vás, ako to ukazuje viditeľné výsledky pri kontrole padania vlasov. To tiež robí vaše vlasy jemné, lesklé a zdravé, pretože z prírodných zložiek, ktoré obsahuje. Je to pocket-priateľský a množstvo je tiež veľmi dobrá. Skúste a uvidíte rozdiel sami.

5. VLCC Hair vyhladzujúci šampón:

V lete, vlasy sa stáva hrubý kvôli slnečným žiarením. Keď som sa pokúsil VLCC vlasy vyhladzovania šampón, moje vlasy sa stali mäkké a lesklé. To zlepšuje štruktúru vlasov, ktoré high-end značky boli schopní urobiť. Po použití šampónu, moja dôvera v produktoch VLCC sa značne zvýšil.

6. VLCC Hair Fall Repair Oil:

Tento olej je vyrobený zo všetkých prírodných zložiek, a to je to, čo ma priťahuje. To znižuje padanie vlasov do značnej miery a tiež robí moje vlasy jemné a lesklé. Olej nie je mastný alebo lepkavý vôbec. To dostane ľahko umyť a je tiež nákladovo efektívne. Je to musí snažiť pre ľudí, ktorí trpia vypadávanie vlasov.

7. VLCC skalp Liečba Kit pre Lupiny riadenie:

Tento kit je určený pre ovládanie lupy a myslím, že žije až do svojej nároky. Existuje len veľmi málo produktov, ktoré skutočne ukazujú výsledky, a toto je jeden z nich. Súprava obsahuje masážny gél, ktorý má antiseptické a to naozaj funguje. Cena je trochu na hornom konci, ale pretože to ukazuje, skvelé výsledky, mne to nevadí.

8. VLCC vlasov Posilnenie olej:

Moje vlasy suché, kučeravé a poškodené kvôli rebonding. Z tohto dôvodu som vždy hľadal vlasové prípravky, ktoré posilňujú vlasy a tento olej žije až do mojej očakávania. Je nelepivé a nemastná. To je moje vlasy lesklé, znižuje padanie vlasov a posilňuje ju.

9. VLCC Henna prírodná farba - Burgundsko:

Pokiaľ máte radi farbenie vlasov, potom by ste mali vyskúšať VLCC henna farby, pretože neobsahuje žiadne škodlivé prísady. K dispozícii sú na trhu k dispozícii veľa farieb, ale ja som sa snažil vínovej jeden a to bolo naozaj dobré. Nevidel som žiadne vedľajšie účinky po použití.

10. VLCC lupinám Control Shampoo:

Tento šampón obsahuje všetky prírodné ingrediencie a funguje skvele na liečbu lupín problému. Znižuje lupín bez poškodenia kvality vlasov. Cena je naozaj cenovo dostupné a balenie šampónu je cestovný príjemný. Ľudia, ktorí trpia lupiny mali určite dať tento jeden vyskúšať a uvidíte rozdiel behom niekoľkých týždňov.

Takže, ktorý z týchto produktov pre starostlivosť o vlasy VLCC máte v pláne vyzdvihnúť ďalej? Alebo si už používate jednu z nich? Podeľte sa s nami.

load...