Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty na vyhladzovanie vlasov na drogy - My top 10

Najlepšie produkty na vyhladzovanie vlasov na drogy - My top 10

Každý má rád hodvábna, mäkké a lesklé vlasy, ale niekedy naše vlasy prechádza drsné fráz stylingu, poškodenie, farbenie a pod, vďaka čomu je kučeravá a poškodil.

Avšak, toto nemôže byť zanedbávaný, a to najmä preto, že je to otázka hrdosti pre nás. Všetci vieme, že poškodené vlasy je drsný a neovládateľný. Ale aby ich skrotiť, krásu trh ponúka rôzne produkty a verte mi, že môžu byť užitočné pre vás rovnako. Tak tu sú top 10 najlepších vlasy vyhladzovacie produkty, ktoré budú plynulejšiemu mimo svojej kadere na lesklé hladký vzhľad:

Vlasy Vyhladenie produkty v Indii:

1. L'Oreal Paris Hair Odbornosť Smooth Intenzívna Sérum:

L'Oréal Paris je odbornosť vlasy sérum je užitočné pre nepoddajné kučeravé vlasy, ktoré je ťažké skrotiť. Je počítaný medzi najlepšie vlasy vyhladzovanie produkty pre to dobrý dôvod. Elvive-Silk intenzívny boj proti kader sérum s arganovým výťažkami ponúka vlasy hebkosť spolu sa robiť to elegantné a zvládnuteľné. Vlasy zhodí jeho kučeravé štruktúru a je veľmi účinný po sušení fúkaním. Naneste na celej dĺžke vlasov a venovať osobitnú pozornosť na koncoch.

load...

2. Povaha je Essence Soft n Smooth Anti-kader vlasov Sérum:

Esencia prírody je bylinné pleť a starostlivosť o vlasy výrobcu výrobok s mäkkou n hladký anti-kader vlasov sérum. Sérum je možné Arganový olej, ingredienciu známu skrotiť kučeravé vlasy pre hladký vzhľad.

3. L'Oreal Paris Total Repair Okamžité vyhladenie a výživným olejom sérum:

Toto sérum funguje dvoma spôsobmi. Najprv to opravy vlasy povrch, zjednocuje ju a za druhé to vytvára ochrannú bariéru proti vonkajším končatín a tiež vyživuje vlasy a vyhladzuje ju.

4. Brocato Curlinerrupted vyhladzovanie a hydratačný systém:

Tento báječný produkt je ideálny pre tých s kučeravými vlasmi. To bol vyvinutý s cieľom znížiť frizziness a otočiť kučeravé vlasy do hladkej elegantný a jemnou srsťou. Znižuje curliness a robí vlasy relatívne rovná. To je jeden z tých drahých výrobkov, ktoré robí divy.

load...

5. Dove Damage Therapy Výživný Oil Care Vita Oil Serum:

Tento vlasy sérum je skvelý produkt pre vaše vlasy vzhľadom k jeho kŕmenie vlastnosti. To robí vlasy lesklejšie a zvládnuteľné, vďaka svojim vlastnostiam ľahkej hmotnosti, ktoré nevážia vlasy dole. Olej znižuje drsnosti až 99% dáva hladké vlasy, a zároveň znižuje suchosť a poškodenie.

6. Garnier Fructis Vyhladzovanie Silky Straight Sérum:

Ak máte suchú hrubú srsť, ktorá sa stáva neovládateľné skúste tento produkt. Sérum má ovocné oleje, ktoré vyhladzuje a detangles vlasy, zatiaľ čo dáva žiarivý lesk. Aj jeho cena je pomerne cenovo dostupné.

7. Paul Mitchell Vyhladzovanie Skinny Serum

Používanie Super chudá komplex Paul Mitchell sa vyrovnalo svoje kadere, a zároveň znižuje suchosť. Toto sérum tiež dáva vaše vlasy hodvábne lesklý povrch a spolu s klimatizácie a hydratačné vlastnosti.

8. Parachute Silk and Shine

Obohatené o vitamíny ovocie, to sérum vyhladzuje zamotané vlasy a robí to zvládnuteľné. To je sucho, nezvládnuteľné vlasy kader zadarmo. Produkt používať na dĺžke vlasov a vidieť salóne ako hodvábne vlasy okamžite.

9. Livon Hodvábna lektvar

Livon je Silky lektvar je cenovo vlasy lektvar, ktorý pomáha k plynulejšiemu mimo vlasy. Poskytuje tiež lesk vlasov bez lepkavé a ťažkosti ropy. To obmedzuje lámavosť, pomáha detangle vlasy a pritom je zvládnuteľné.

10. Matrix Opti starostlivosti Smooth Straight Rozdeliť End Serum

Toto sérum pomáha kontrolná časť končí spolu s vyhladenie von kader, čím sa vlasy mäkké a hebké. Tak to sú moje obľúbené. Podeľte sa o svoje obľúbené taky.

load...