Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasové oleje na suché vlasy - náš top 10

Najlepšie vlasové oleje na suché vlasy - náš top 10

Niektorí mali správne povedal, "Ak vaše vlasy je vykonané správne, a ak máte na dobré topánky, môžete sa dostať preč s ničím". Ženy milujú ich vlasy viac ako čokoľvek iného na tejto planéte - to je fakt, a neexistuje žiadny spôsob, ako o tom dva. Či už je to ich prvá schôdzka alebo úradník rozhovor, musia vyzerať čo najlepšie. Takže, je to len prirodzené, že ženy, urobí čokoľvek, aby chváliť ich najzdravšie vlasy.

Teraz, ak ste žena a čítate tento článok, budete určite identifikovať sa s tým, čo hovorím. Avšak, typický stav ako suché a neporiadok vlasy môžu zmeniť váš krásny sen na nočnú moru. Suché vlasy sú veľmi chúlostivé na poškodenie a je to tiež nepríjemné pohybovať vystavenia vášho suché vlasy po celú dobu.

Našťastie môžete liečiť suché vlasy v Indii s niektorými z najlepších vlasy ropy značiek, ktoré ponúkajú výrobky výhradne pre suchom stave vlasov. Poďme sa pozrieť na prvú desiatku olejov pre suché vlasy na trhu k dispozícii.

load...

Zistiť svoje najlepšie olej pre suché vlasy medzi týmito špičkovými olejmi!

1. Dove elixír:

Zabezpečenie zdravie a krásu vašich vlasov, aby čo najlepšie, Dove pridáva ďalšie ságu na krásne vlasy - Elixir vlasy oleja; Dove vlastný rad cenených vlasových olejov. Vyrobený z vybraných svetových prírodných kvetov a zložiek, elixír je Hibiscus a Argan olej je určite pridať nejaké magické prvky vašich zámkov za iba tridsať minút. Hojenie rysy ibišteka a arganovým olejom nechať si vlasy úplne mäkké a vyživované, zvyšujúce celkovú eleganciu. To prepožičiava zrkadlo, ako je lesk vlasov, ktorá trvá až do vášho budúceho umývanie vlasov. Je k dispozícii na iba Rs 185 / - 90 ml.

2. Bajaj Almond kvapky:

K dispozícii v krásnej vstať, tento olej pomáha liečiť suché vlasy k tomu najlepšiemu. Nelepí a aromatické, jej použitie zanecháva vlasy vyživované, silný a fascinujúce. Ak ste trpia akútnymi suché vlasy problémy, skúste použiť ju na alternatívne dennej báze. Jeho hlavnými zložkami sú rastlinný olej, minerálny olej, vitamín E, mandľový olej a parfum. K dispozícii na iba Rs. 100 na 300 ml, to vyživuje koreň vlasy a vlasovú pokožku.

load...

3. Padák Advanced Hot Oil:

Naložený s dobroty kokosom a ďalších Ajurvédske prísad, ako je rozmarín, tymián a pačuli, Parachute pokročilé ošetrenie horúcim olejom posilňuje vlasy s extra výživu. Jeho špeciálny zahrievací zložky udržať olej horúci zvnútra. Na vyžiadanie v pokožke hlavy, preniká hlboko vnútri a vyživuje folikulov zvnútra; preto opúšťať vaše vlasy silné, krásne a žiariace. K dispozícii na iba Rs 35 na 90 ml, tento olej pre suché ošetrenie vlasov je veľmi efektívny a vreckové príjemný.

Olej 4. Shalimar Coconut vlasov:

Keď sa hovorí o prirodzený spôsob sušič vlasov, kokosový olej je najlepší. Shalimar kokosový olej na vlasy je dokonalým spojením moderných technológií, rovnako ako tradícia. Dokonale čistý kokosový olej je zmiešaný s vitamínom A a E, ktorý posilňuje a vyživuje kadere indickej krásy. A čo viac, to robí vaše vlasy čierne a žiariace - ideálne vzhľad pre súťaže krásy po celom svete. Jeho cena sa pohybuje okolo R 99 na 500 ml. Krása za neuveriteľne priaznivú cenu - nie je to?

5. Garnier Ultra Doux Oil Hair: 

S prírodnými zložkami obilných klíčkov, kokosu a mandľovým olejom, je to perfektný deň ošetrenie starostlivosť pre suché vlasy. Jeho zmäkčujúce a vyživujúce vlastnosti nechať si vlasy pocit neuveriteľne ľahké. Pri pravidelnom používaní, môžete ľahko ovládať svoje problémy lupinám. Jeho hladká, nemastná textúra ľahko zmyje bez lepivosť, takže vaše vlasy jemné a zvládnuteľné. Je k dispozícii na iba Rs 80 na 200 ml.

Olej 6. Nihar Coconut vlasov:

Dokonalá kombinácia cononut oleja a vitamín A a E, táto liečba vlasy je najlepšie olej na vlasy pre suché vlasy a kučeravý kadere. Okrem výživné a hydratačné vaše vlasových korienkov, pomáha problémy lupinám bojové rovnako. K dispozícii v vône, ako je jazmínu, levandule a ruže, má blahodarný účinok na vaše zmysly rovnako. Je k dispozícii na iba Rs 62 na 200 ml.

Oil 7. Aróma Kúzelná Hair:

Obohatený o dobrote bylinných extraktov a rastlinných olejov, tento aromatický olej na vlasy robí kúzlo na suché vlasy. Vaše vlasy sa cíti úplne živené, ktorá vám ľahký pocit.

8. Shahnaz Husain Shalocks Oil Ajurvédske vlasov:

Vyrobený z prírodných surovín, ako je Amla, Shikakai a Brahmi extraktov, je to úplne ideálne pre vaše vlasy. Okrem vyživovanie korene, zastaví lupiny a pre-zrelé problémy prešedivené.

Olej 9. Khadi Ajurvédske vlasov:

Naložený s dobroty henna a rozmarín, toto svetlo Ajurvédske vlasy je ideálna liečba pre kučeravé vlasy. Posilňuje vlasy a podporuje ich rast.

10. Kama Ayurveda Bringadi Liečba Intensive Hair:

Okrem toho, aby vaše vlasy hladké a ľahko zvládnuteľné, pomáha liečiť skalp infekcií rovnako. Pri pravidelnom používaní, budete mať lesklé a zdravé vlasy.

load...