Starostlivosť o vlasy

Najlepšie výrobky na starostlivosť o vlasy Himaláje - naše top 10

Najlepšie výrobky na starostlivosť o vlasy Himaláje - naše top 10

Existuje veľa značiek na výber, pokiaľ ide o výrobky pre starostlivosť o vlasy, ale Himalaya herbáre zostať medzi obľúbené kvôli prijateľnú cenu a prírodných ingrediencií, ktoré používajú. Je dôležité vybrať si vlasovú kozmetiku múdro a táto značka je najdôveryhodnejší jeden, podľa mňa.

Má širokú škálu produktov pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicionéry, masky, vlasové oleje a pod Všetky tieto produkty Himalaya pre vlasy fungujú najlepšie dať zdravé a lesklé vlasy. Dnes som zostavenie zoznamu hore - 10 Himalaya produktov pre starostlivosť o vlasy; Dúfam, že to vám pomôže pri výbere najlepšie z najlepších.

Top 10 Himalaya Prípravok na vlasy

1. Himalaya Hair Detangler a kondicionér:

Tento kondicionér je vyrobená z ibišteka, modrý lekno, ktorý vyživuje a hydratuje vlasy. Je to podmienky chĺpky hlboko ktorý robí vlasy hladké a mäkké na dotyk. To tiež riadi krepovateniu, detangles vaše vlasy a urobiť je ľahko spravovať. Účinky zostane po dobu 3 dní, čo je naozaj dobré, keď v porovnaní s rozumnú cenu. To neváži si svoje vlasy, pretože obsahuje prírodné ingrediencie a pri pravidelnom používaní tiež robí vlasy silnejšie.

load...

Cena: 75 INR na 100 ml

2. Himalaya herbára Protein Cream vlasov:

Tento vlasy krém z Himalájí je vyrobená z amly, pšeničných klíčkov a cícer, ktoré pomáhajú pri vytváraní vlasy vyživované a zdravý vzhľad. Textúra je krémová a tak to vlasy krém ľahko šíri na vlasy a dostane ľahko umyť príliš. To robí vlasy hladké na dotyk a tiež dodáva krásny lesk na ne. To tiež riadi krepovateniu do značnej miery a robí vlasy zvládnuteľné. Má veľmi príjemnú vôňu, ktorá zostáva na pomerne dlho a cítite svieži.

Cena: INR 100 na 175 g

3. Himalaya herbára Revitalizačný Oil Hair:

Tento non-lepkavý olej na vlasy od Himalaya herbára je určený pre ľudí, ktorí trpia vypadávanie vlasov, pretože pomáha pri znižovaní poškodení vlasov pri pravidelnom používaní. Tento olej na vlasy je obohatený Bhringaraja a Amlaki, ktorý pomáha v raste vlasov, a to tiež robí vlasy silnejšie. Textúra je nelepivé a zanecháva vlasy mäkké po umytí. Obsahuje tiež Meth, Neem a bilva ktorý vyživuje pokožku hlavy hlboko a zabraňuje to z rôznych infekcií, pretože antibakteriálne vlastnosti. Celkovo možno povedať, že je naozaj dobrý olej na vlasy za úžasnú cenu a obrovské množstvo.

load...

Cena: 100 ml za 75 Rs

4. Himalaya Hairzone Riešenie pre vypadávanie vlasov:

Ak ste trpí ťažkou stratou vlasov a následnú reakciu je to naozaj nutné, a to Himalaya riešenie starostlivosti o vlasy je špeciálne navrhnutý pre liečbu vypadávanie vlasov, pretože pomáha pri vlasy re rast Pri pravidelnom používaní. Je vyrobená zo všetkých prírodných zložiek, takže sa nemusíte starať o žiadne vedľajšie účinky. To tiež robí vaše vlasy zdravý vzhľad a robí vaše vlasy silnejšie. Zabraňuje tiež svrbivú pokožku hlavy a môžete ho nechať cez noc, pretože to je non mastná.

Cena: Rs.160 pre 60ml

5. Himalaya proti lupinám Krém na vlasy:

Tento vlasy krém z Himalaya rastlinných prípravkov je obohatené koriandrom, ktorý je známy pre svoje antibakteriálne a antifungálne činidlá, ktoré pomáha pri prevencii hubových infekcií pokožky hlavy a tiež zabraňuje tvorbe lupín. Obsahuje tiež rozmarín, bazalkou a tea tree olej, ktorý pomáha vyživovať vlasy, liečiť lupín a zvyšuje krvný obeh rovnako. Tiež upokojuje svrbiacu pokožku hlavy bez váženia vaše vlasy dole. Je vyrobená zo všetkých prírodných zložiek, takže si nemusíte robiť starosti s vedľajšími účinkami. Textúra krému je mäkký a ľahko sa šíri na vlasy.

Cena: 100 INR za 175g

6. Himalaya Proteín Conditioner- opravy a regenerácia:

Ak vaše vlasy sú kučeravé, suché a poškodené potom oprava a regeneračný kondicionér je potrebné vyskúšať, ako it podmienky vaše vlasy a tiež opraviť. Kondicionér je obohatený o aloe vera, rebríčka, cizrnové a fazuľové klíčky, ktorý pomáha v raste vlasov a dať výživu neživých chlpov. Pravidelné používanie tohto kondicionéru tiež robí váš skalp a vlasy zdravý vzhľad a zabraňuje ich ďalšiemu poškodeniu. To je vaše vlasy hladké, zamotania a tiež pridáva ďalšie lesk k nim.

Cena: Rs. 130 na 200 ml

7. Himalaya Protein Shampoo - Extra hydratačný:

Suché vlasy potrebujú zvláštnu hydratáciu a ak máte veľmi suché vlasy, potom je nutné používať hydratačný šampón a kondicionér. Tento šampón z Himalaya herbára pomáha pri hydratácie a hydratačné vlasy, pretože obsahuje bielkoviny bohaté bylinky ako senovka a sezamu. To je vaše vlasy hladké, jemné, lesklé a tiež znižuje padanie vlasov do značnej miery pri pravidelnom používaní. Ďalej obsahuje Aloe a sladkého drievka, ktoré, aby vaše vlasy zdravý vzhľad pri použití nábožensky.

Cena: Rs. 180 na 400 ml

8. Himalaya Anti-Hair Fall Olej na vlasy:

pád vlasy je najčastejší vlasy problémom v dnešnej dobe, a ak hľadáte pre niektoré spôsoby, ako zabrániť padaniu vlasov potom anti-vypadávanie vlasov olej z Himalaya herbára vám je dobrá voľba, pretože obsahuje bodliaky, ktorá posilňuje vlasy a zabraňuje jej prasknutiu. Obsahuje tiež indický egreše, ktorý pomáha v raste vlasov a posilňuje vlasové folikuly. Je to nelepí a stačí ju použiť jednu hodinu pred šampónovanie a uvidíte výsledky v jedinom prania. Obsahuje tiež mnoho ďalších prírodných zložiek, tiež ako neem, BAEL atď ktorý pracuje na vlasy a vlasovú pokožku.

Cena: Rs. 180,00 pre 200 ml

9. Himalaya Protein Shampoo - Mäkkosť & Shine:

To je dobrý šampón pre tých, ktorí chcú hladká a hebké vlasy, pretože to šampón je obohatený o slnečnicový olej, lotosu, rebríčka a indickej egrešov, ktorý pomáha pri vytváraní vlasy živené a hydratované. To tiež robí vlasy lesklé a poskytuje krásny zdravý vzhľad na ne pri pravidelnom používaní. Je vyrobený z prírodných surovín a je dobrým vlasové tonikum pre všetky typy problémov skalp vrátane lupín. To tiež má veľa zmäkčovadlá, ktoré robia vlasy hladké a jemné a tiež robí je hydratovaná.

Cena: 115 INR za 200 ml

10. Himalaya herbára šampón proti lupinám - Volume odraziť:

Skákacie vlasy vyzerajú naozaj pekne a ak chcete pridať väčší objem a odraziť na vlasy skúste tento šampón z Himalaya herbára. Pomáha pri liečení svrbenie pokožky hlavy, znižuje vločky a zabraňuje tvorbe lupín výskytu Pri pravidelnom používaní. To tiež pomáha pri znižovaní padania vlasov do značnej miery, ako to je vyrobené z prírodných surovín, ako je tea tree olej, sväté bazalky a soapberry, ktoré sú známe ako prírodné proti lupinám a pridať odraziť a objem vášho mŕtve vlasy.

Cena: 68 INR na 100 ml

Dúfame, že tento článok bol poučný. Začiatok vašej starostlivosť o vlasy s týmito vlasové prípravky Himaláje, aby sa dosiahlo hladkého, zdravé a skákacie vyzerajúce vlasy. Zostaňte nádherný, zostať šťastný!

load...