Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty Naturtint na farbenie vlasov - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty Naturtint na farbenie vlasov - naše 10 najlepších výberov

Naturtint ponúka farby vlasov vyrobené z prírodných surovín, ako je pšenica, kukurica a sóje. Je to zdravý spôsob, ako pridať farbu na vlasy, bez toho aby došlo k poškodeniu, zatiaľ čo žiadosť alebo neskôr. K dispozícii je úžasný rozsah odtieňov, ktoré môžu byť zmiešané so sebou, ak chcete iný odtieň. Botanická obsah oživiť vlasy a aby boli lesklé. Pokrýva šedivé vlasy a je bez chemických látok, ako je amoniak, parabény a rezorcinolu, ktoré poškodzujú vlasy a urobiť z neho nudné.

Aplikácia Naturtint farba vlasov nie je príliš zdĺhavé, a to je to, čo robí to lákavá. V Indii, nájdete to najlepšie z odtieňov zo sady 28 farieb, ktoré Naturtint vlasy farby grafu ponúk. Uvedené sú desať najpopulárnejšie, ktoré sa hodia na potrebu indického zákazníka.

Top 10 Naturtint Farba vlasov Produkty

1. Naturtint Permanentný Farba vlasov 3N Tmavo gaštanovo hnedá:

Gaštanovo hnedá je najbežnejší odtieň, ktorý vyhovuje indickej tón pleti. Hnedé vlasy často stráca svoj lesk a prirodzený lesk. To môže byť zatemnenej touto prírodnou odtieň z Naturtint. Táto farba vyžaduje veľmi nízke nároky na údržbu a poskytuje hlbšie tón prírodného hnedé vlasy.

load...

Cena je Rs. 2017 5,98 unca

2. Naturtint Permanentný Farba vlasov 2N Hnedý Čierna:

Čierna farba vlasy vyzerajú umelo pri aplikácii. Aby to vyzeralo prirodzené, tento odtieň od Naturtint farby na vlasy funguje dobre. Je to najbližší odtieň čiernej, ktorá dáva bohatý vzhľad a môže byť použitý na čierne vlasy, bez toho aby neporiadok.

load...

Cena je Rs. 2092 na 5,98 unce

3. Naturtint Permanentný Farba vlasov 4M Natural Chestnut:

Tie, ktoré majú tmavo hnedý odtieň vlasov a chcú zmenu môžete použiť tento odtieň z Naturtint. Je to prírodná svetlo hnedá určený pre indické tón pleti.

Cena je Rs. 2246 na 5,98 unca.

4. Naturtint Permanentný Farba vlasov 5C Light Copper Chestnut:

Spravodlivé wheatish pleti možno použiť 5C Light Copper Chestnut z Naturtint pre prirodzený vzhľad. Dopĺňa tón pleti a dáva celkový mäkkú a bohatú povrchovú úpravu. Tmavšou farbou pleti tónovaný ľudia môžu pridať hĺbku do vzhľadu pomocou upozorní na tomto odtieni.

Cena je Rs. 2246 na 5,98 unca.

5. Naturtint Permanentný Farba vlasov 4M mahagón Chestnut:

Pre tých, ktorí radi mahagónu odtieňov, to je vynikajúcou voľbou, ktorá je ideálna pre indické kožu. Upozorňuje na inú farbu vlasov, bez toho aby sa veľmi in-your-face.

Cena je Rs. 2318 na 4,50 unce

6. Naturtint Farba vlasov Trvalý 9R Fire Red:

Naturtint ponúka 2 odtiene červených tónoch. To sa najlepšie hodí v kombinácii s prírodnou, medi alebo popol odtiene výživa pre zvýraznenie alebo miešanie.

Cena je Rs. 2182 na 5,98 unce

7. Naturtint Permanentný Farba vlasov 4G Golden Chestnut:

Zvláštnosťou tohto odtieňa je to, že má prirodzený lesk, ktorý robí tvár vyzerať jasné. To vyhovuje väčšine pleťových tónov, bez toho by jeden zdať tmavý.

Cena je Rs. 2211 na 5,98 unce

8. Naturtint Permanentný Farba vlasov 5G Light Gold Chestnut:

Light Gold Chestnut je určený pre osoby so svetlou pleťou a vytvára žiaru pokožky. Ak máte svetlo hnedé alebo čierne oči, farba dodáva život do tváre.

Cena je Rs. 2148 na 5,98 unce

9. Naturtint Permanentný Farba vlasov 6G tmavá zlatá blond:

Golden Brown je v podstate používa pre zvýraznenie. Upozorňuje a vyzerá lesklá. Pre tých, ktorí chcú zmenu, zatiaľ čo hranie v bezpečí s farbami, to je perfektné.

Cena je Rs. 2326 na 5,98 unce

10. Naturtint permanentná farba na vlasy 7,7 Teide Brown:

Podráždený a nádherné je jediný termín, ktorý definuje jednu hnedý odtieň ponúkané Naturtint. Zvláštnosťou tejto farby je, že môže byť skombinované s jedným z 29 miešateľných odtieňov od Naturtint.

Cena je Rs. 2148 na 5,98 unce

Napriek tomu, že je price, Naturtint má svoje miesto na kvalitu a výkon dáva. Najdôležitejšie je, že zákazníci sú spokojní s výrobkom, pretože je vyrobený z prírodných surovín a nespôsobí poškodenie kože.

load...