Starostlivosť o vlasy

Najlepšie dostupné spreje na vlasy - Moje top 5 odporúčaní

Najlepšie dostupné spreje na vlasy - Moje top 5 odporúčaní

Mnohí z nás si neuvedomuje, ako dôležité sú laky na vlasy, pokiaľ ide o starostlivosť o vlasy. Sú tiež dôležité, aby sa vaše účesy fixovaný na mieste. Rôzne typy vlasov potrebuje rôzne druhy sprejom na vlasy. Niekto by mohol potrebovať ľahké zadržiavacích spreje, zatiaľ čo ostatné s potrebovať výborný držanie alebo stredne zadržiavacích spreje. Všetky tieto úplne závisí na úrovni vlhkosti a štruktúre vlasov. Odporúčam týchto 5 laky na vlasy, ktoré som použil, a profitovali najviac.

Sprej na vlasy pre ženy v Indii

1. TIGI Small Talk Hair Styler:

Tento lak na vlasy vám dáva strednej držanie. Jedná sa o prírodný lak na vlasy a je vhodný pre ženy aj mužov. Jej prírodné zložky, ako je jojobový olej, olej zo slnečnicových semien a panthenolu pomáha chrániť vaše vlasy a zaistiť lesk na ne. Má funkciu tepelnej ochrany, ktorý vám umožní vychutnať si vonkajšie dennú aktivitu bez poškodenia svoje vlasy. To vytvára dokonalú separáciu medzi vlasových prameňov, ktorá poskytuje ostrý pohľad na vaše vlasy. Tento sprej je naozaj dlhou životnosťou a poskytuje vám vzhľad, čo potrebujete po celý deň. Má čučoriedkový vôňu, ktorá je milovaný samotnými užívateľmi. To je najlepšie sprej na vlasy z Indie!

2. Oživiť Mousse - Ultra pridržanie:

Tento lak na vlasy by oživiť ako už názov napovedá, je ultra fixácia. Obsahuje amino provitamín B5, ktorý pomáha nahradiť stratené aminokyselina nachádzajúca sa vo vlasoch. Nejde len o dlhotrvajúci účes drží sprej, ale tiež posilňuje vlasy a pomáha pri udržanie ich zdravia. Tento lak je vhodný pre všetky typy vlasov.

load...

3. TRESemme Freeze fixácie:

TRESemme freeze drží lak na vlasy je jednou z najlepších na trhu k dispozícii laky na vlasy. Vyhýba sa dáva škaredý nahromadeniu a dáva veľkú drží na vlasy. Či už je to snehová búrka, víchrica alebo potenie slniečko, TRESemme zaisťuje dobré držanie na vlasy. Má veľmi ľahkú vôňu, ktorá je veľmi príjemná pre in-Hale. Tiež obsahuje aminomethylpropanol, ktorý pomáha pri neutralizácii pH rovnováhu vo vlasoch.

4. Garnier Fructis Style Thickening Anti Vlhkosť Spray:

Garnier Fructis pohybujú nielen obsahuje šampóny a kondicionéry, ale tiež jeden z najlepších sprejom na vlasy. Volumizing spray anti vlhkosť nie je funguje len ako sprostredkovateľ pre účesy, ale tiež poskytuje lesk a objem na vlasy. To tiež riadi krepovateniu & static, ktorý je zvyčajne spôsobený vo vlasoch po použití lak na vlasy. Nejedná sa o tuhý nastavovač je však flexibilný v prírode, ktorá dáva veľmi hladkú textúru vlasy. To môže byť tiež použitý ako vlasy lesk sprej spolu s volumizing sprejom.

load...

5. Beaver Professional Almighty Aktivácia Essence:

Povaha tohto laku na vlasy skutočne zodpovedá názvu. To poskytuje potrebné živiny a vodu na vlasy pravidelne. Má bylinné esencie a fialovej voňajúce. Tento lak na vlasy chráni vlasy pred poškodením slnkom a tiež poskytuje silu do vlasových prameňov od koreňa až ku špičke. Tento lak na vlasy je ideálny pre jemné vlny a kučery.

Aj keď som navrhnúť to 5 sú najlepšie laky na vlasy v Indii, je veľmi navrhol, že viete, typ vlasov, ktoré máte a typ laku na vlasy budete potrebovať.

Zostaňte Beautiful, Stay Blessed !!

load...