Starostlivosť o vlasy

Každodenná starostlivosť o vlasy Rutina - 5 jednoduchých každodenných tipov na sledovanie

Každodenná starostlivosť o vlasy Rutina - 5 jednoduchých každodenných tipov na sledovanie

Rovnako ako všetky pracujúce ženy tam taky som mal rušný život; žonglovanie práce a domov. All cestovanie a stres pridal do svojho trápenia. S toľko deje v živote, ktorý má čas ísť na maškarný účesy? Zabudnite na fantázie, moje vlasy vyzerali ako neporiadok od chvíle, kedy som sa dostal až do rána, než som išiel do postele. Ísť ku kaderníkovi bol luxus som si nemohla dovoliť.

Zchátralého odraz, ktorý sa pozeral na mňa zo zrkadla kričal o pozornosť. Tak som urobil nejaký výskum a vytvorila každodennej starostlivosti o vlasy rutina, ktorá sa ukázala ako veľký úspech. Teraz sa cítim hrdý na svoje lesklé zámkov a netrávi toľko času sa snaží, aby moje vlasy vyzerať zdravo a reprezentatívne. V nadväznosti na toto rutina nie je žiadna veľká veda, a je super ľahké. Budem ťa nechať do svojho denného režimu starostlivosti o vlasy. Dúfajme, že to vám pomôže, rovnako ako to mi pomohlo.

Daily Hair Care Pravidelná - 5 jednoduchých tipov

1. Čistíte vlasy v dopoludňajších hodinách:

Zrejmým dôvodom pre kefovanie vlasov so zachovaním zamotania. Čo mnohí z vás možno neviete je, že kefovanie tiež pomáha distribuovať prírodné oleje rovnomerne do vlasov. To dáva vaše vlasy zdravý lesk. Použite jemný-kefou jemne kefovať vlasy. A nerobia zhone prácu! Hýčkať svoje vlasy. Ak nemáte dostatok času, kefy vaše vlasy pri sledovaní televízie, ale urobiť to ľahko. Energický kefovanie môže poškriabať pokožku hlavy a rozbiť vlasy. Tiež nepreháňajte kefovanie. Mierny.

load...

2. Hair Wash:

To je dilema pre mnoho. Ako často je potrebné umyť si vlasy závisí predovšetkým od typu vlasov máte. Typicky suché a hrubé vlasy vyžaduje omývanie každý druhý alebo tretí deň; jemné a mastné vlasy je potrebné umývať každý deň; a normálne vlasy by sa mali umývať každý druhý deň. Skúste experimentovať s plánom, ako vaše vlasy reaguje. Musím si umyť vlasy raz za 2 až 3 dni a ja sa držať tohto plánu bez ohľadu na to, čo sa deje.

Aj používajú malé kruhové pohyby masírovať môj skalp a stimuluje krvný obeh. Rovnako ako moje vlasy suché, ja používam hydratačný šampón. Jemné a mastné vlasy vyžaduje jasné šampóny, zatiaľ čo normálne vlasy môžu prispôsobiť sa takmer akýkoľvek druh šampónu. Ja tiež použiť hydratačný kondicionér a používať ju od korienkov ku končekom, aby zabezpečili moje vlasy vyzerajú mäkké a lesklé po umytí.

3. Vlasový styling produkty:

Použitie vlasových stylingových prípravkov závisí na vašej účes. Snažte sa obmedziť používanie týchto prípravkov, aby nedošlo k poškodeniu vlasov. Ak máte v úmysle vyfúkať vlasy na štýl, je nutné použiť tepelne ochranný. Snažte sa vyhnúť používaniu vlasy stylingové prípravky aspoň raz týždenne, aby vaše vlasy šancu na zotavenie zo stresu podrobujú všetkých týchto náročných výrobkov! Menej je viac, pokiaľ ide o vlasy, stylingových prípravkov.

load...

4. Styling vaše vlasy:

Či už dávate prednosť zložitý účes, alebo niečo jednoduchého, je nutné úpravu účesu každý deň. Snažte sa byť jemný Pri manipulácii s vlasmi a neťahajte ani ťahať zbytočne. Použite svoj kefka opatrne úpravu účesu a urobiť z neho reprezentatívne.

5. Denné Nočné Starostlivosť o vlasy Rutinné:

Predtým, než odísť do postele, stráviť pár minút v prednej časti zrkadla a kefy vaše vlasy jemne. Tým sa zbaviť uzlov a spleti, ktoré sa nahromadili v priebehu dňa. Po kefovanie, zviazať vlasy do voľného copu, aby sa zabránilo zamotania, kým spíte. Ak máte krátke vlasy, nemáte dôvod na obavy.

Považujem túto dennú prirodzené starostlivosť o vlasy rutinné jednoduchý a ľahko sledovať. Nechcem tráviť veľa času na moje vlasy. Predovšetkým nemám strácať ťažko zarobené peniaze na návštevu kaderníctvo. Teraz, keď viete, moje tajomstvo, aj vy si to vyskúšať a stať Cynosure všetkých očí so svojimi lesklými, zdravé a lesklé zámky. Moje vlasy sa stal mojím vrcholným sláva tejto rutiny. Dajte mi vedieť, či vás taky stane vašou koruna slávy.

load...