Noviny

Top 25 najkrajších jasmínových kvetov

Top 25 najkrajších jasmínových kvetov

Jazmín kvet je rod kríkov a vínnej révy, ktoré patrí do čeľade Oleaceae. Tam je asi 200 druhov tejto kvetiny. Jasmine je pôvodom z Himalájí, a je považovaný za posvätný v Indii kvôli jeho silným duchovnom význame. To je považované za symbol božskej nádej v hindského náboženstva.

Jasmine je široko kultivovaný pre jeho lesklé listy a zhluky voňavé kvety. Jeho vôňa je príjemný účinok na mysli, ktorá činí jeden záznam a bez stresu. Jasmine symbolizuje lásku, skromnosť, zmyselnosť a prílohu. To je tiež národný kvetina Indonézie, Pakistanu a na Filipínach.

Najkrajšie Jasmine Flowers

Tu sú 25 najkrajšie jazmín kvet fotografie spolu s ich informácie:

1. Cestrum nocturnum Night kvitnúce:

Nočné kvitnúce Jasmine je členom baklažán rodiny. Je pôvodom z tropickej Ameriky a Západnej Indie. Ker nesúci kvet má jednoduché a oválne listy a zhluky malých zelenkavými bielymi kvetmi s krásne zelené listy, ktoré sa objavia každý rok od jari do jesene. Nočné kvitnúce jazmín rastie priaznivo v slnečnom svetle a dobre odvodnené pôde. Vôňa tejto kvetiny je veľmi silná a je zreteľne silný v noci. Jeho vôňa je dostatočne silný, aby vyrábať ťažkú ​​alergickú reakciu u niektorých jedincov. Má lesklé hladké listy okolo 4 až 8 palcov dlhý. To jazmín je pomerne nenáročná na údržbu, ale vyžaduje osobitnú pozornosť v chladnom podnebí.

load...

2. Gardenia jasminoides Cape Jasmine:

Cape jazmín je krásny, krovinatý, evergreen izbová rastlina, ktorá je veľmi populárny pre svoje krémové, voňavými kvetmi. Je pôvodom z Japonska, Číny a Indie. Jeho listy sú lesklé, kožovité a lesklé zelenej farby. Jeho kvety sú bielej farby, ktorá sa stáča žltá s vekom. Kvetina môže byť jedno, dvoj alebo polo double. Rovnako ako ostatné jazmínu, Cape jazmín má tiež silnú sladkú vôňu, ktorá môže robiť celá miestnosť voňavé. Tento kvet potrebuje jasné svetlo a mierne teploty správne rast.

3. Gardenia jasminoides Candle Light:

Sviečkach ponúka veľké, okázalé dvojité biele kvety s atraktívnym tmavo zelenými listami. Ker rastie s priemernou výškou 5 stôp a 4 nohy na šírku. V tomto veľkom voskové kvety kvitne od neskorej jari do skorý jeseň. To jazmín potrebuje dobrú cirkuláciu vzduchu odradiť listových chorôb.

4. Gardenia jasminoides Aimee Yoshida:

Aimee Yoshida je veľmi vonný odroda jazmínu, ktorý je k dispozícii nápadné biele farebné kvety s tmavo zelené listy. Tento kvet preferuje teplé podmienky s vysokou vlhkosťou a pôdy kyseliny bohaté. Pravidelné zalievanie a kŕmenie je nevyhnutné udržať zdravie. To jazmín funguje rovnako ako obaja rezané vnútorné kvetinou a ako záhradné kvety. Je pôvodom z Číny, Taiwanu a Japonska. Má opojnú vôňu a dochádza každoročne v neskorom lete alebo na jeseň.

load...

5. Gardenia jasminoides augusta krása:

August Krása je plodný kvitnúce s zamatovou bielymi okvetnými lístkami a lesklé listy. Tento stredne veľký vždyzelený ker pochádza z Číny, Japonska a Taiwanu. Tieto nádherne voňajúce kvety sú nesené na zaoblenú vždyzelený ker, ktorý je užitočný ako živý plot alebo zvýrazňujúce kvetom vchodmi. Kvety sú biele a zase krémová žltá s vekom. Tieto zdvojnásobil kvety majú veterník ako vzhľad a voskových okvetných lístkov. Budú kvitnú najlepšie v popoludňajších tieň, vlhké, odvodnené pôde a dobrou prirodzenou cirkuláciou vzduchu. Jej výkonný, sladká vôňa môže celá miestnosť voňavé. To priťahuje vizuálne pozornosť a je odolná voči suchu, chorobám, plesniam a tepla.

6. Gardenia jasminoides Belmont:

Belmont je najlepšie známy pre jeho bujnú zeleň a mimoriadne veľkými listami. Belmont je jedným z najlepších odrôd pre indoor pestovanie. Má návesy dvojité Slonoviny kvety, ktoré rovnako ako, ostatné jazmínových kvetov, žltnú s časom. Kvitne každoročne od neskorej jari do leta, a dokonca aj na jeseň.

7. Gardenia jasminoides skľučovadla Hayes:

Chick Hayes je silne voňajúce kvet, ktorý je prevýšený hustou, zdravé a lesklé tmavozelené listy, ktoré zostáva evergreen na svojom ker. Na rozdiel od iných jazmíny, ktoré kvitnú počas 3 týždňov, Chuck Hayes kvitne po dobu približne 4 týždňov neskorej jari do skorej jari. Tento dvojaký kvitnúce slonová kosť biela kvet začína roztiahne na začiatku leta, akonáhle teplé počasie príde. Čo sa týka údržby, Chuck Hayes vyžaduje pravidelné prerezávanie, aby sa odstránili odumreté listy a dať správny tvar rastliny.

8. Gardenia jasminoides Daisy:

Jasminoides Daisy je jediný, plochý biely kvet s malými a tuhými listami. Má nízku nakopeniu tvar s svieže zelené listy. Ker nesúci kvet rastie na priemernej výšky 3 až 4 stôp, v závislosti na okolitých podmienkach a vytvára jednotlivé biele voňavé kvety. Rastie najlepšie, keď zasadil v piesčité alebo ílovité pôdy na plnom slnku. Listy sa môže obrátiť svetlo zelenej na žltú, v prípade, že pôda je alkalický. Kvetina sa zmení na žltú v priebehu času. To jazmín môže byť užitočné v krajine a ďalších vonkajších obytných priestorov. To vytvára silnú vôňu, takže je ideálny pre záhradné pestovanie a ako rezané kvety k interiéru.

9. Gardenia jasminoides Mrazuvzdorné:

Mrazuvzdorná jazmín je najlepšie známy pre svoju otužilosť. Táto jazmín je príhodne pomenovaný mrazuvzdorný vďaka svojej vysokej odolávať schopnosťou neskoré jarné mrazy. Rastlina má pekný symetrický vzpriamenú formulár s peknou zeleň. Jedná sa o vzpriamený ker, ktorý podporuje lesklé, tmavo zelené listy s bielou 2 až 3 palce kvety. To sa otvorí vo dvojiciach na pobočkách a má veľmi príjemnú vôňu. Kvetina môže byť zachovaná aj pri 12 až 14 palcov výšky v hrnci a rastie asi 3 palce vonku.

10. Gardenia jasminoides 'Daruma':

Daruma je trpasličí forma Klie je Hardy jazmínu. Daruma nesie voskový, malý jediný kvet na lesklé tmavozelené listy. Má malé husté zaoblené listy, ktoré sú veľmi atraktívne. Ker dosahuje priemernou výškou 2,5 stôp.

11. Gardenia jasminoides, k¾úè je Hardy:

K¾úè je Hardy je malý vždyzelený ker, ktorý pochádza z Číny. Zdá sa, ojedinele až chladných dňoch jesene. Jej lesklé zeleň poskytuje dokonalú kulisou pre veľké, smotanové šesť petaled kvetmi. Vyzerá to skvele v kontajneroch, kvetinové záhony a v Farby popredí hraníc vo vašej záhrade. Táto hviezda v tvare kvetiny má intenzívnu vôňu, ktorá je jednoducho božský. To si vyžaduje tienisté miesto a dobre odvodnené pôde, ktorá je neutrálne pH.

12. Gardenia jasminoides Grif Select:

Grif je Vyberá je skvelý gardénie, ktorý je odolnejší ako väčšina ostatných jazmíny. Ponúka šesť petaled radiálne, slonová kosť kvety na jar av lete. Jeho listy sú lesklé, lesklé zelené a majú zamatovo zeleň. Kvetina kvitne až červenkastú oranžovou farbou, ktorá vyzerá veľmi atraktívne. Táto jazmín je dobre známy pre svoju výnimočnú zimnú otužilosť. To je najlepšie pestuje v organicky bohaté pôdy s riadnou vody a kŕmenia.

13. Gardenia jasminoides, Miami Supreme:

Miami Supreme gardénie je neodolateľná veľký biely vonný kvet, ktorý kvitne kŕčovito po celý rok. Má lesklé zelené listy a tmavo zeleň, ktorá vyzerá veľmi krásne na rozdiel od svojich Slonoviny kvetov.

14. Gardenia jasminoides Michael:

Michael je ďalší vytrvalý odroda jazmínu. Kvitne každoročne v polovici leta v alkalickom alebo ílovitú pôdou. Jej listy sú mramorované v smotanou a zelenú farbu a sú veľmi dlhé a štíhle. Je to nízke nároky na údržbu jazmín, ktorý vyžaduje pravidelnú zálievku. Rovnako ako ostatné jazmíny, tentoraz tiež vydáva príjemné a príjemnú vôňu

15. Gardenia jasminoides Glazerii:

Glazerii ponúka nápadné biele kvety s jasne zelenými listami. Jeho rastlina má lesklé smaragdovo listy a dorastá do výšky 8 stôp a 6 stôp na šírku. Glazerii je považovaný za jeden z najobľúbenejších rastlín používaných v kvetinových záhrad. To sa darí najlepšie vo vlhkej kyslej pôde s dobrým odvodnením a v čiastočnom tieni.

16. Gardenia jasminoides tajomstvo:

Mystery je veľký svetlý kvet. Základ kvet zostáva farebné červenej a žltej, a to aj potom, čo plátky klesnúť, čo vytvára príjemnú zrak počas jesene a zimy. Jeho lesklá, zelená kompaktné zeleň bude kvetina pútač v oboch záhrad a kontajnerov. Pravidelné mulčovanie je nutné chrániť ho pred molica. Pestovať túto kvetinu na vhodnom mieste, kde môže byť jej vôňa užil.

17. Gardenia jasminoides Shooting Star:

Shooting Star je jediný, 6 petaled Jasmínu s veľkými listami. Shooting Star je vzpriamenejší než u iných jednotlivých druhov jazmínu. To výrazne vonia kvety budú robiť vynikajúce vystúpenie vo vašej záhrade alebo kontajnera. Kvetina vyžaduje údržbu len v zimnom období.

18. Gardenia jasminoides Variegata:

Variegata je energický pestovanie vínnej révy, ktorý rastie každoročne od jari do leta. Má lesklý biely, svetlo žltej a tmavo zelené listy s výraznými bielymi dvojitými kvetu kvetmi. Jeho krémová a biela zeleň robí tento jazmín výtvor majstrovské dielo. Má pekný bohatú vôňu, ktorá vypĺňa celý miesto s jeho vôňou. Variegata je považovaný za najlepší obrábanej jazmínu kvôli jeho ráznosti a krásy. Jej slonovinovej kvety tiež vylučovať olej, ktorý sa používa v kúpeľoch a salónoch.

19. Gardenia jasminoides veitchii:

Veitchii je vysoko cenený pre svoje úžasné vzhľad a sladkou vôňou. Jeho ker nesie biele voňavé kvety s lesklými špicatými listami, ktoré zostávajú tmavo zelené v priebehu zimy. Táto jazmín je vynikajúca pre rezanie. Je to nízke nároky na údržbu ker, ktorý vyžaduje iba pravidelné prerezávanie, aby sa zabránilo znehodnoteniu. Pravidelne láka včely a motýle.

20. Gardenia jasminoides White Gem:

White Gem je nádherne voňajúce kvety trpasličieho vzrastu. Je to vynikajúci vždyzelený ker na teplom podnebí. Jeho ker produkuje veľa jednoduchých, biele, voskové kvety s šiestimi lupeňmi whorled že ťažko vzájomne dotýkať. V porovnaní s inými jazmíny, White Gem vyžaruje svetelný vôňu. Vyžaduje teplé podmienky, bohaté zásadité pôdy a pravidelnú zálievku.

21. Jasminum Mesnyi:

Mesnyi je pupalka jazmín, ktorý rastie vo veľkej mohyle. Je to čiastočne dvojitý, lievikovitý tvar žltý jazmín. Jeho stonky sú klenuté a kaskády ako fontána. Stonka je štvorcový v sekcii a stane Woody s vekom. Jeho podlhovasté tvarované listy sú sýto zelené farby a sú držané v skupinách špicatých letákov. To jazmín je veľmi citlivé na chlad. To môže trvať niekoľko stupňov mrazu, ale nemôže tolerovať predĺžiť bod tuhnutia. Kvetina je voňavé a kvetmi sporadicky po zvyšok roka.

22. Jasminum nudiflorum:

Ker nesúce tento jazmín rastie až 3 metre vysoký a široký sa prehla zelené výhonky. Jeho tmavo zelené listy sú rozdelené do 3 oválnych podlhovasté letákov, ktoré sú 3 cm dlhé. Ker vytvára početné osamelé žiarivo žlté, lievik v tvare kvetiny na pazuchách listov, ktoré sa objavujú ešte pred listami. Na rozdiel od iných jazmíny má veľmi jemnú vôňu. To sa najlepšie darí v bohaté, dobre odvodnené pôde a správne slnečné svetlo.

23. Jasminum X Stephanense:

Táto jedinečná ružový jazmín pochádza z juhozápadnej Číny a je hybrid medzi čínskych druhov J. Beesianum a J. Officinale. Jeho drevené viniča je pokrytá početnými malými, ružové rúrkovité kvety. Jeho dlhé, zelené stonky nesú oválne zelené a krém lístie, ktorý umožňuje pohľad na kvety ešte krajšie. Kvetina nie je ornamentálne významná a je ideálny ako rezané kvety. Tento kvet bola tiež odmenená udeľovanie RHS Garden zásluhy.

24. Plumeria Rubra:

Plumeria rubra pochádza pôvodom z Mexika, strednej Ameriky, Kolumbia a Venezuela. Jeho konáre sú hrubé a mäsité, ale inklinujú k zlomu v silnom vetre. Jeho listy sú veľké a kožený. Kvetina väčšinou sa objaví pred listami v lete až na jeseň. Je to lievikovitý tvar, veľký kvet s výstupkami, ako sú lístky sa navzájom prekrývajú. Jedná sa o voskový, príjemne voňajúce kvety so žltým stredom. Potrebuje dobre odvodnené bohaté pôdy a pravidelnú zálievku.

25. Jasminum Elongatum:

Elongatum je považovaný za vzácny jazmínu pre svoje krásne farby. Je to krásny snehovo biely sfarbený kvet s ružovými na spodnej strane okvetných lístkov. 6 až 9 úzke plátky sa vyskytujú na každom kvete aby to vyzeralo ako anjelskú hviezdy. To má ucho ako listy a lesklé listy. Je to prekvapivo bez pachu paleta jazmínu.

Dúfam, že sa vyššie uvedené jazmín kvet obrázky vám ohromil svojimi jasnými okázalé vystúpenie. Teraz je čas pre vás, aby zabezpečila jazmínový informácie kvet okolo seba a podeľte sa s nami prostredníctvom komentára.

load...