Noviny

10 Umelecké tetovanie tetovanie

10 Umelecké tetovanie tetovanie

My ľudia majú v priebehu rokov vyvinuli rôzne spôsoby komunikácie, aby sa náš pocit, cez na inú osobu. Jeden taký spôsob, ktorý vytvára najviac delikátna forma neverbálnej komunikácie je komunikácia cez kvety. Bohaté na symboliku, kvety sprostredkovať oveľa viac než len krásu. To je to, čo je to skvelý nápad tetovanie robí.

Tetovanie vzory Najlepšie Kvety

Niektoré návrhy na kvetinové tetovanie pre dievčatá, sú nasledujúce.

1. Rose tetovanie:

Ruže sú konečné symbolom lásky, priateľstva, mieru, jednoty a radosti. Objavujú sa v rôznych farbách a stali najbežnejšie kvety na svete. Sú to nielen veľké ako kvety, ale ako tetovanie nápady príliš.

load...

2. Daisies:

Sedmokrásky sú pôvabné a krásne nápady pre tetovanie a sú skvelé farebníky predmety. Mohli by byť napustené v čiernej a bielej alebo s farbou. Efekty ako 3D by mohla byť poskytnutá, aby sa tetovanie vyzerajú realisticky.

3. Orchidey:

Tetovanie by mali byť kreatívny a umelecké. Orchidea je už celkom kvetina tetovanie a tvorivé dotyky ako kmeňovými vzory môžu byť pridané, aby sa tetovanie vyzerať ohromujúci.

4. Narcisy:

William Wordsworth líči príjemná spomienka vo svojej básni, blúdil som osamelý ako mrak '. V tejto pamäti spomína poľa, ktorý bol naplnený radom, zlaté narcisy 'a tá končí báseň o tom, že zakaždým, keď je nízka, že spomienka na narcisy dvíha jeho náladu. Tieto jasne žlté kvety majú infekčné energiu, ktorá bude vyzerať skvele, keď nafarbený na absolútne nikomu.

load...

5. Hydrangea tetovanie:

Hortenzie rastie vo svetlých farebných klastrov, ktoré sa striedajú s listami. Tento rast vzor kvetov by mohlo byť vynikajúci tetovanie nápad. Zhluk modré alebo fialové hortenzie s niekoľkými zelenými listami trčia by úžasné tetovanie.

6. Lotus tetovanie:

Tieto kvety sú symbolom čistoty a spirituality a sú často spojené s budhizmom. Majú nádherný štruktúru, ktorá sprostredkuje pocit pokoja, keď je plne rozkvitol. Zaujímavý spôsob, ako zmeniť tetovanie by bolo atramentom, že vo vašom výbere farby, hovoria fialová a pridať motýľa dizajnu. Tento jeden z lotosového kvetu tetovanie dizajn je veľmi pútavý.

7. Púpava:

Púpavy sú jemné kvety, ktoré sú ľahko rozstrapatené vetrom. Majú čistú bielu farbu a môže atmosféra citlivý a jemný. Tieto vlastnosti, aby boli skvelé farebníky témy.

8. Marigold tetovanie:

Tieto tetovanie boli označované ako, bylina Slnko 'a mať jasný vzhľad. Tieto kvety rastú v hustej formáty sú obvykle oranžovej alebo žltej farby. Sú krásne tetovanie, aby si napustené na tele a vyzerajú naozaj skvele, keď napustené farbou.

9. Tulipán tetovanie:

Kým žlté tulipány sú veselí, biele tulipány symbolizuje odpustenie. Táto žiarovka v tvare kvetiny prichádzajú v rôznych farbách, z ktorých každý znamenať rôzne veci. Sú to naozaj perfektné kvety do tetovanie. Je to banda tulipánov bude vyzerať rovnako dobre ako jediný tulipánu a akákoľvek farba bude vyzerať fantasticky.

10. Sun flower tattoo:

Tieto nádherné kvety odvodzujú svoj názov od Slnka, čo je masívny guľa energie. Tak, tieto kvety tiež symbolizovať energiu a ohromujúci vášeň. Sú reprezentatívne šťastie, šťastie, teplo a príležitosť. S takými silnými významy, mohol slnečnica nikdy nemôže byť zlý tetovanie mať.

Takže, ktorý z týchto návrhov kvetina tetovanie miluješ najviac? Ste smeruje k ich získaniu Inked cez kožu? Do podeliť o svoje myšlienky s nami.

, Tetovanie pre všetkých 'má 300+ kvetinové vzory tetovanie! Stiahnite si aplikáciu a dať tvar, aby vaše tetovanie nápady.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...