Noviny

Najlepšie 4 fitness centrá v Bangalore

Najlepšie 4 fitness centrá v Bangalore

"Fyzická zdatnosť je nielen jedným z najdôležitejších kľúčov k zdravom tele; to je základom dynamickej a tvorivej duševnej činnosti. "- John F. Kennedy

Niekdajší prezident Spojených štátov udrie klinec po hlavičke. On oprávnene konštatovať, že fyzická kondícia sa premieta do psychickej kondície a ostrosti. Je veľmi dôležité, aby sa fit, aby sa dosiahlo väčšej výšky v živote. Fitness centrá ponúkajú možnosť robiť viac na jednom mieste. Členstvo vo fitness centre vám poskytne prístup k vybavenie telocvične, kardio divadlo, výživového poradenstvo apod Tiež vám poskytuje saunu a parný kúpeľ, hmotnosť a športové ihriská, ako je squash a basketbal. Fitness centrum poskytuje spoločnosti rovnako zmýšľajúcich jedincov, a ako všetci hovoria, "bieda miluje spoločnosť". Tak, dostanete motivovaní, keď vidíte ostatné cvičiť!

Top 4 fitcentier v Bangalore:

Tu sú top 4 uchádzači z najlepších fitness centrách v Bangalore:

1. Zlato Gym:

Táto americká fitness reťazca urobil jeho prítomnosť je cítiť v Bangalore a tiež v Indii. To má mnoho centier na rôznych miestach. Indický kapitola Gold Gym sa začala v roku 2002, kedy vznikla prvá pobočka zriadená v Bombaji. Vyhlásený najlepším vybavením, to telocvični ponúka služby vysoko certifikovaných osobných trénerov poskytovať individuálny osobný tréning. Z toho vyplýva, svetovo preslávenou modul práce out s state-of-the-art infraštruktúry. Môžete výbuch tuku, tón a tauten svoje telo v tejto posilňovni

load...

Gold Gym poskytuje nasledujúce výhody:

  • Silový tréning - Má najnovšie stroje pre silový tréning a kruhový tréning. Dispozícia posilňovne je dobre premyslený, a stroje sú umiestnené v pútavé a prístupných miestach. Členmi cítiť pozitívna nálada, a pocit, že pracuje tu.
  • Voľne závažia Area -The voľné váhy Oblasť je dobre stanovený a príjemné pre telo stavitelia. Existuje mnoho strojov s doskami a činky habadej.
  • Ponúka aj bar s džúsy osviežiť pre osvieženie.
  • Osobný tréning - overil tréneri zástupcom členmi cez mieru fitness rutiny. Majú zabezpečiť, aby členovia dodržiavať ich programu. Školitelia sú neustále aktualizované na najnovšie techniky cez návštevu Gold posilňovni trénermi.
  • Obsahuje tiež spriadanie štúdio
  • Pre fitness nadšencov, telocvičňa tiež ponúka fitness a taekwondo tried.

Adresa: No: 136, 1. Cross, piaty blok, Koramangala, Bangalore, Karnataka, India

Telefón: +91 80 6500 0157

2. Bodycraft Spa & Salon:

Bodycraft Spa & Salon je jedným z najznámejších kúpeľných a kozmetických centrách od roku 1997. Poskytuje styling, starostlivosť o vlasy, starostlivosť o pleť a wellness služby. To má 40.000 klientov sa šíri cez päť zariadení. To má najmodernejšie vybavenie a viac ako 400 vyškolených profesionálov.

load...

Bodycraft ponúka rôzne služby, ako sú vlasy, pleť, osobnej starostlivosti, kúpele klinec a wellness služby.

Adresa: 32, ND Nath Armadale, v tesnej blízkosti Forum Value Mall, Whitefield Main Road, Bangalore - 560066

Telefón: T: (080) 41153234 / je 4234, M: 91 9663155655

3. Talwalkars:

Talwalkars Better Value Fitness Limited je jedným z najväčších zdravotníckych reťazcov po celej Indii. To má viac ako 145 pobočiek a viac ako 1, 50, 000 členov. Talwalkars poskytnúť personalizované školenia a nutričné ​​poradenstvo. Prvýkrát bol zriadený v roku 1992 v Bombaji. Ich služby zahŕňajú posilňovňu, kúpele, aerobik a zdravotné poradenstvo.

Adresa: Dollars Layout, JP Nagar, Bangalore, Karnataka, India

4. Snap Fitness:

Snap Fitness centrá v Bangalore sú nové plemená fitness kluby, ktoré sú otvorené pre dlhšie hodín, dokonca aj 24 hodín na niektorých miestach. Ide o predajne, ktoré poskytujú spínacie zariadenia a silový tréning vymoženosť. Existuje viac ako 36 klubov po celej Indii, a ich cieľom je rozšíriť na 300 v najbližších 5 rokoch. Poskytujú individualizované vzdelávanie a poradenstvo grafy pre kontrolu diéty. Je to zábavné miesto pre prácu von.

Adresa: 2nd Floor, Whitefield hlavnej cesty, Opposite Forum Value Mall, Bangalore - 560.066

Telefón: 7829018888, 7829028888

Jedná sa o najlepší fitness centrách v Bangalore. Vedeli ste výskum o najlepší fitness centra v Bangalore? Vyberte si skúšobnú prihrávku a ísť na ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

load...