Noviny

Kareena Kapoor: Ikona štýlu

Kareena Kapoor: Ikona štýlu

Štýl Skontrolovať!

Bollywood je domovom mnohých krás. Krásy, ktoré nás ísť slabý v kolenách a krás, ktoré odovzdali svoje magické kúzlo na nás bez námahy! Ale či je tam jeden herečka v B-mesto, ktorý je bezpochyby považovaný za módne ikony priemyslu, potom by Kareena Kapoor nepochybne.

Áno, naše vlastné Bebo kariéra pomaly zrýchlil do najvyšší prevodový stupeň s ňou fascinujúcou predstavenie a podmanivej krásy. Dnes ona je ponúkaný ako jedna z najlepšie platených herečiek Bollywood. Jej dobrý vzhľad, obchodná značka Kapoors, spolu s ňou trend-nastavenie módu a štýl zmysel, aby jej skutočný diva ona.

load...

Kareena vyhral milióny sŕdc s ňou očarujúce vzhľad, a to ako v indickej a západnej oblečenie. S každým filmom, ona určuje trend, ktorý je nasledovaný národ znova. Tak tu je pri pohľade na niektoré jej trend-nastavenie vyzerá v rôznych filmoch.

Kareena Kapoor Style Sense Silver Screen:

Svoju kariéru začala hrať temperamentný postavy dievča-nasledujúcej-dvere v jej filmoch. Ale to nebolo dlho predtým, než sa stal ikonou štýlu obliekania nejaké naozaj sexy oblečenie v Kabhi Khushi Kabhi Gham. Tento film naozaj hovoril o svojom štýle zmysel a že ľudia posadiť a vziať do úvahy.

Potom prišiel Ashoka, film, ktorá robila Kareena je zmyselná postava objaviť ešte viac. Tetovanie na jej tele iba vyzerala sexi!

load...

Až nabudúce bolo Chamela. Potom, čo hral pravidelne rolí naše Bebo nás ohromil tým, že hrá titulnú úlohu zlaté srdcom prostitútkou v Chamela. Že hlasné make-up a tmavo sfarbené sarees urobil viac než spravodlivosť charakteru. Sme nikdy nenapadlo, že by sa tento znak sa zdajú tak skutočné napriek tomu nádherná. Dokonca farbil jej vlasmi svetlovlasý pre film, ktorý nebol rád veľa publikom. Ale cítime, že len robil charakter vyzerať reálnejšie. Iba ikona skutočný štýl vie, ako postava vyzerať reálne.

Po Chamela, Kareena nám dávala nikdy-k-byť-zabudnutý výkony v 'Jab sme sa stretli', 'Tashan', 'Kambakkht Ishq', '3 idioti', 'Bodyguard' a 'Kurbaan'. Doslova zanechala stopu v našich srdciach s každým charakterom stvárnila. Kareena bol chválený pre doslova vdýchnuť život týchto rolí so svojím temperamentom a talent. S každým z týchto filmov sa ukázal ako lepší herečka a oveľa lepším ikonou štýlu. Ona sported odlišné pohľady na všetky kritériá a fascinuje nás ešte zakaždým. Kareena Kapoor módny štýl jej každá postava vyzerať tak očarujúce.

Tie dlhé topy cez Patiala ktoré nosila v Jab sme sa stretli, vyrobený všetci padajú na ňu. Najmä mládež vzhliadol k nej pre každý módny trend. To je to, čo musel Kareena povedať o svojom pohľade na Jab sme sa stretli "To bolo viazané na štát zlosť len preto, že šaty boli tak pohodlné. Pre mňa pohodlie je najdôležitejšia vec v obliekaní. A odpalísk s patialas pracoval celkom dobre pre mňa. "

[Čítajte: Kareena Kapoor kozmetické poradenstvo]

Vo chvíli, keď sme si mysleli sme videli všetko, Bebo nás prekvapila jej veľkosť nula avatara v Tashan a Kambakkht Ishq. Ona sported sexy bikiny a krátkych dĺžok stehien šaty, ktoré len pridávajú k jej Oomph faktor. Zrazu sa celý národ chcel ísť veľkosť nula po tom.

Kto mal napriek tomu rovnaká dievčina, ktorá nosí bikiny a krátke šaty v jej posledných filmov sa objaví v takom indickom avatar v jej ďalší? Tieto tmavé Kohl obrúčkami dymové oči v Kurbaan boli najdokonalejšie dymové oči. Aké som kedy videl. Ona bola videná športové veľa šaty v štýle anarkali obleky vo filme. Film nás všetkých nútení ponáhľať na trh a investovať do jedného najskôr. Zaujímalo by nás, ako sa jej podarí urobiť to zakaždým, keď sa objaví na obrazovke.

Potom prišla geek, spect'acular pozrieť do 3 idioti. To bolo v čase, keď Kareena obrátil geek v pohode.

Po 3 Idioti, že nás opäť otriasla v jej jednoduchom nahé vzhľad v Bodyguard. Tieto jednoduché Patiala salwars a farebné dupattas (úplný opak jej ultra očarujúce rolí vo veľkosti nula) z nás s ňou znova milovať. Ona sa ukázala byť jedným z tých mála hercov, ktorí sa sluší aj pri najmenšom zo make-up.

[Čítať: make-up Kareena Kapoor Eye]

Kareena je aktuálny obľúbený zdajú byť šifón sarees. Vyzerá kráľovský a nádherný a iskrí na takmer všetky funkcie ocenenie v nich.

Kareena Kapoor štýl zmysel urobil každý jej A-zoznamu značiek na fotografov a zrenica oka. Všetky biggies chcem, aby podporili svoje značky a každý fotograf chce dátum strieľať s ňou. A to všetko len za to, ako sa prezentuje na obrazovke i mimo obrazovku!

Toto dievča určite vie, ako vystúpiť vo veľkom štýle. A je to tak správne, že si zaslúži stav ikonu Bollywood módne. Aký je váš obľúbený Kareena Kapoor móda a štýl? Povedzte nám, ako máte radi tento štýl diva a zanechať svoje pripomienky nižšie.

load...