Noviny

Top 10 domácich prostriedkov na odstránenie obuškov

Top 10 domácich prostriedkov na odstránenie obuškov

Ten úsmev na tvári po nákupy, hovorí za všetko! Vaše nohy vyzerajú celkom v týchto nových žabky a vy nemôžete dostať svoje oči z nich! Počiatočná šťastia a radosti, čoskoro zmizne, keď začnete rozvíjať topánky uhryznutie a výsledné pľuzgiere. Najčastejšie obuvi uhryznutie sú priamym dôsledkom opotrebenia chorý padnúce topánky, ktoré neumožňujú vaše nohy dýchať! Tesné a zle padnúce obuvi trieť povrchu pokožky a viesť k jazvy, pľuzgierov a bolesti. Zistíte, že je ťažké chodiť alebo nosiť tieto topánky. Aj keď sú vaše nohy môžu zvyknúť na topánky v priebehu času, alebo môžete ho nahradiť iným, je dôležité starať o jazvy a pľuzgiere vytvorené topánky.

Hlavné prostriedky pre obuvnícky Bite, ktoré fungujú ako zázrak:

Aj keď môžete samozrejme aplikovať antiseptický krém alebo mlieko na pľuzgierov a jaziev spôsobených topánky uhryznutie, budete mať tiež možnosť voľby ísť všetky prírodné a liečiť, že škaredé uhryznutie doma. Jednoducho povedané, sa uchyľujú k niektorej z nižšie osvedčené domáce opravné prostriedky sa postarať o známkach a bolesti, ktoré sú nevítané Banes chorého montáž topánky.

1. Ľadové kocky:

Najjednoduchšie domáce liek získať úľavu od topánka uhryznutie je pomocou kociek ľadu. Ponúkajú okamžitú úľavu pre nohy a bolesti spôsobenej zlou obuvou uhryznutie. Drop niekoľko kociek na čistú handričku a votrite ho na postihnuté miesta. To upokojuje nielen bolesť, ale tiež zníži akékoľvek opuchy, ktoré môžu byť spôsobené uhryznutím.

load...

2. Aloe Vera:

Aloe Vera, ktorý je známy svojimi početnými liečivé vlastnosti, môže byť len liek treba liečiť topánky uhryznutie a bolesť. Môžete použiť aloe vera gél na postihnutých miestach na chodidlách pre okamžitú úľavu od bolesti. Predĺžené používanie takisto pomôže znížiť akékoľvek jazvy, že uhryznutie zabudne.

3. Aspirín:

Úžasné, ako to môže znieť pre niektoré použitie aspirín môžu byť užitočné pre liečbu obuvi uhryznutie jazvy a pľuzgiere. To nemusí byť konzumované v tomto hoci. Jeho protizápalové vlastnosti môžu znížiť opuch a zápal spôsobený obuvi uhryznutie, v okamihu. Zmiešajte tablety aspirínu a vody a aplikovať ju na postihnutých miestach. Keď sa to stane suché, môžete umyť nohy vo vode.

4. Olív a mandľovým olejom:

Zmes olivového a mandľového oleja môže byť váš priateľ pri liečbe pľuzgierov spôsobených obuvi uhryznutie. Masírovanie nôh s touto zmesou môže priniesť okamžitú úľavu.

load...

5. Zubná pasta:

Zubná pasta z vášho drezu vrcholu môže robiť zázraky pri liečbe obuvi skus vyvolaná bolesť a jazvy. Pomáha liečiť pľuzgiere ako zubná pasta má zlúčeniny, ako je mentol, peroxidu vodíka a sódy. Aplikovať nejaký biely zubnú pastu na pľuzgiere a nechajte niekoľko hodín a umyť vodou. Steer z gélu na báze zubných pást jasný, pretože môžu zhoršiť stav.

6. Med:

Med sa používa na liečbu bezpočet kožné problémy a to môže byť účinná pri liečbe topánky uhryznutí spôsobil jazvy a škvrny. DAB postihnuté miesta so surovým a organického medu pre okamžitú úľavu.

7. Ryžová múka:

Ryžová múka je ďalšie bežné a efektívny spôsob, ako sa zbaviť bolesti a jazvy vyvolané topánky uhryznutie. Je to pekný exfoliačný drhnúť rovnako. Môžete použiť pastu vyrobenú z ryžovej múky a vody na pľuzgiere a nechajte vyschnúť. Umyte vlažnou vodou. Opakovať dvakrát denne na liečbu jaziev po sebe zanechal od topánok uhryznutie.

8. Kokosový olej a gáfor:

Panenský kokosový olej a gáfru je ďalší vynikajúci topánka uhryznutie liek vyskúšať. Make zmes niekoľkými kvapkami kokosového oleja a lyžicu gáfru. DAB ho na jazvu škvrny a pozrite sa na výsledok!

9. Neem a kurkuma:

Zmes neem a kurkuma pasty môže byť dobré pre liečbu topánky uhryznutie. Obe zložky majú antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti. Miešať niekoľko Neem listy v mixéri s kurkumou plátky a vody. Make hustú pastu a uistite sa, že nie je zrnitý. Potom naneste hladkú pastu na pľuzgiere a jazvy na nohách. Opustiť túto pastu na nejakú dobu a potom umyť vodou. To môže byť vykonané dvakrát denne.

10. Vazelína:

Zmäkčiť a upokojuje pokožku, ktorá je podráždená tým, obuvou uhryznutie, môžete použiť bežné vazelínu na ňom. Po premytí nohy, rub nejaké želé na topánky uhryznutie škvrny. Nechaj to cez noc a používať mäkké ponožky skôr, než dopadol na posteľ, aby sa zabránilo sfarbenie listov. Bude zmierniť bolesť a slabnúť spoty. Topánka uhryznutie môže nechať v neznesiteľnou bolesťou. Mnohí sa zhodujú, že vám môže poskytnúť v takej nepohodlie situácii, ktorú sotva môže chodiť. Pred nákupom sa vždy snaží o nové topánky. Ak ste ešte obeťou topánky uhryznutie, potom skúste tieto jednoduché domácnosti opravné prostriedky, ktoré boli použité pre let a pomohli niekoľko stoviek!

Máte ďalšie domáce opravné prostriedky, aby k tomu pripočítame? Podeľte sa o svoje domáce opravné prostriedky pre topánky uhryznutie v poznámke časti.

load...