Noviny

Top 10 tetovanie vzory Gun

Top 10 tetovanie vzory Gun

Zbrane, aj keď často synonymom násilia a ničenia, sú tiež symbolom mužnosti, dobrodružstvo a bezpečnosť. Tetovanie umelci po celom svete už predstavila svoj vnímanie týchto smrtiacich zbraní cez tetovanie, mení spôsob tieto objekty sú všeobecne vnímané.

Tieto prvej desiatke pištole tetovanie sú estetické umelecké vyobrazenia pištolí cez pohybovala inštancií tetovanie. Sú to často morbídne, podivné a jedinečné, ale vo väčšine prípadov, a to aj neuveriteľne krásne.

Top Ten Gun Tetovanie:

1. Hip Gun tetovanie:

Tento cowboy inšpirovaný tetovanie je perfektný nález pre silné nezávislé dievčatá. Toto umelecké dielo je brilantná ukážkou modernej tetovanie. Pozrite sa, ako pištoľ vyčnieva z pása týchto džínsové šortky. Toto tetovanie je stelesnením módne tetovanie.

load...

2. Gun Finger Tetovanie:

Toto tetovanie určite skóre Brownie bodov za inovatívne pojmov. Každý prst sa používa na vytvorenie úplného pušku. Nie tak celkom veľký prepracované umelecké dielo, to tetovanie je jemné, ale napriek tomu trendy.

3. Gun s Bow Tetovanie:

Tradične pištole tetovanie sú zamerané na mužské zákazníkov. Avšak, táto zbraň tetovanie, s ružovou mašľou, je symbolom sily dievča. Majú to napísané na vašej pokožke sa vyťahovať svoje ženské pôvaby, ktoré rozhodne nemôžu byť zamenené za slabosť. Toto tetovanie je ideálny abstraktné reprezentácie ženskej sily.

load...

4. Multi farebné Gun Tetovanie:

Žuvačka ružové a modré neón, táto zbraň tetovanie má všetko. Je to úplne úžasné, ako to tetovanie používa šokujúce paletu farieb vytvoriť umelecké dielo, ktorý je jedinečný, a zároveň, nepredvídateľný. Táto zbraň tetovanie je určite prilákať pozornosť, nech ste kdekoľvek.

5. Kostra a pištoľou tetovanie:

Morbídne a komplikované, to tetovanie má perfektné ingrediencie, ktoré tvoria unikátne tetovanie. Aj keď to môže byť trochu príliš násilné pre niektoré, to nespadá krátky čistého brilanciou a génia.

6. Miniatúrny Gun Tetovanie:

Ak hľadáte pre zbrane tetovanie, ktoré je jemné, ale napriek tomu atraktívny, táto miniatúrne zbraň tetovanie je ideálny pre vás nájsť. Majú skúsený tatér replikovať to na koži. Je to najlepšie sa držať konceptu, ako je znázornené tu získať čo najlepší výsledok.

7. Lebka, zbrane a ruže tetovanie:

Toto tetovanie má všetky klišé tetovanie, a to lebky, pištolí a ruže, vedľa seba spolu tvoriť jedinečné umelecké dielo. Pozrite sa, ako šarlátovočervené ruže v rozpore s väčšinou šedej delá a lebky pre ohromujúci kontrast farieb. Estetické a prepracované, to tetovanie je definitívny pozornosť Grabber.

8. Floral Gun Tetovanie:

Ešte ďalšiu zbraň tetovanie sa zjavnou ženskou tematikou. Toto umelecké dielo sa skladá z kvetín, ktoré tvoria zbraň. Apt zobrazenie sily a feminizmu, tento kvetinový zbraň tetovanie účinne podporuje dievčenské silu.

9. Tribal Art inšpirovaný Gun tetovanie:

Pre tých, ktorí s afinitou k domorodé umenie, táto zbraň tetovanie je perfektný nález. Zložitý a ohromujúci, toto kmeňové umenie inšpirovalo pištole tetovanie je na vysokej estetickej hodnoty. Jeden odtieň najtmavšiu čiernu vrcholov toto umelecké dielo.

10. Broken Heart and Gun Tetovanie:

Zlomené srdce tetovanie sú celkom klišé, ale keď sa im spárovať až so zbraňami, ako je znázornené tu budete mať jedinečný a moderný tetovanie. Toto tetovanie je určite vás získať pozornosť a obdiv priateľmi a kolegami.

S tetovaním stáva veľmi časté v týchto dňoch, športové jeden z týchto, iných ', elegantné a umelecké tetovanie si istí, že vás chytiť nejaké buľvy a komplimenty.

Tetovanie môže byť ľahko vplyv, aby vaše tetovanie nápad dostatok času, než to opraviť na ňom.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...