Noviny

Top 10 dizajn tetovanie Joker

Top 10 dizajn tetovanie Joker

Tetovanie sú najviac vynikajúce a výslovné formu zdobenie tela. Neexistuje žiadny lepší spôsob, ako sa vyťahovať a zvýraznenie, sám sebe ', než predvádzanie mnoho tetovanie, ktoré zdobia kožu. Tieto tetovanie sa môže pohybovať od známych citátov na svoje obľúbené filmové hviezdy až značiek a dokonca aj fotografie svojich blízkych! Sú vytvorené vstrekovaním bio atramentu v epidermis vrstve kože, a to atrament je trvalé. Odstránenie je to vykonané chirurgicky a zvyčajne bolestivé.

Top 10 Joker Tetovanie:

1. Joker s Batman tetovanie Design:

To je stále ešte z filmu Batman hrať Joker ako Bat darebák. Tetovanie ukazuje tvár Jack Nicholson ako Joker a nad ňou, je tvárou Batman. Joker je v oranžovej košeli s modrou hodvábnou motýlikom. Nad ním, nosia fialové pin-prúžkovaný oblek a na hlave spočíva klobúk. Jeho tvár je namaľovaná biela a jeho vlasy sú zelené.

2. "Niektorí sa nikdy žiť, ale Crazy Never Die" tetovanie design:

"Niektorí sa nikdy žiť, ale blázon nikdy zomrieť" je slávny citát Joker. Toto tetovanie ukazuje citát v čiernym atramentom, cez červenú nočnej oblohe. Obklopujúce citát, na oblohe, sú početné netopiere, ktoré boli vyleptané na čiernym atramentom. Atrament a krvné striekance sú navrhnuté pod cenovú ponuku.

load...

 [Čítať: Tattoo vzory pre zápästie]

3. Evil Joker s Jester Hat tetovanie Design:

Tento žolík tetovanie je v čiernej a bielej farbe. Ukazuje tvár Joker s úsmevom. Má na typickom klobúku dvorného šaša či klauna, s guľou na konci. Existuje čiary na koncoch jeho očí a on je videný byť nesúci zuby škodlivým spokojnosť. V skutočnosti, on je zlo Joker.

4. "Why so serious" do Joker Face Outline tetovanie Design:

Toto tetovanie je veľmi pestré. Keď Heath Ledger hrá Joker v The Dark Knight, jeho podpis linka bola: "Prečo tak vážne?" To získal kultový pokračovanie. Toto tetovanie ukazuje citát superpozícii vo forme šprýmař tváre. , Prečo 'je Green Hair; , Tak 'je čela; , Vážne 'tvorí prostrednú časť tváre a ústa je otvorená v širokom úsmeve, kde, Ha Ha Ha' tvorí zuby.

load...

5. Evil Joker Grin Fade design Tetovanie:

Toto tetovanie má veľa fluorescenčných odtieňov. Obočie a vlasy Joker fluoreskujú zelene zvýraznená inými odtieňmi zelenej. Jeho oči sú oranžové a krv kvapká z jeho oranžovej pery. V hornej časti hlave má prázdne riadky, ktoré sa zdajú, aby zmizol tvár.

 [Čítať: Taurus tetovanie vzory]

6. Joker Laugh Outline tetovanie Design:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej farbe. Je veľmi minimalistická, s čistými líniami. Ukazuje dva kruhy, ktoré sú geometrické a označujú jeho zlé oči. Jeho mop vlasov je vyrytý na čiernym atramentom a jeho úsmev a čeľuste linky sú zvýraznené tučnými čiernymi čiarami.

7. "? Why so serious" Eye tetovanie Design:

Tento žolík tetovanie je napoly vo farbe a pol čiernym atramentom. Ukazuje oči Joker čiernym atramentom, s rozmazaný make-up, ktorý je typický pre Joker. Pod ním, písaný v čiernej farbe, je jeho podpis quote- "Prečo tak vážne?". Táto citácia je zvýraznený červenou farbou.

8. Joker s kard Zobrazenie Batman tetovanie Design:

Toto tetovanie je v tmavých farbách. Ukazuje destilačných Joker Heath Ledger z Temný rytier povstal. Tetovanie na vrchole ukazuje šprýmař tvár, zdvihol kartu. Karta má Batman vypracovaný na to. Pod ním je kompletný profil Joker.

9. Cartoon Joker tetovanie Design:

Toto tetovanie je karikatúra stvárnenie klasickej Joker figúrku z Batman. Karikatúra má okrúhle oči, zelené vlasy a krvavý úsmev. Ten sa nachádza v zelenej smokingu s fialovou kravatu.

10. Bloody Grin Joker tetovanie:

Toto tetovanie je v čiernej farbe a je zvýraznená zelenou farbou. Ukazuje tvár Joker. Pery sú kvapká krv, ktorá je farbená zeleným atramentom.

Dúfam, že ste mali dobrý pohľad na tieto žolík tetovanie. Takže, aký druh tetovania žolík chcete športu na svojom tele. Podeľte sa o svoje myšlienky s nami!

load...