Noviny

Top 10 návrhov tetovania ženských celebrít

Top 10 návrhov tetovania ženských celebrít

Tetovanie sú takmer synonymom s väčšinou celebrity z celého sveta. To robí najdrahší model majú tendenciu vytvárať svoje jedinečné príkazy štýl. Od Angelina Jolie na Jessica Alba, ktorý neurobil up tetovanie na vystatuje svoju jedinečnosť! Niet divu, že tetovanie, ktoré nosia stávajú múza pre ostatných, ktorí sledujú svoje výroky v štýle odvážne. Zatiaľ čo niektoré z nich radšej nosiť meno tetovanie, iní navrhli najmódnejšie vzory sprístupniť svoju vieru, lásku alebo vášeň.

Top 10 Celebrity Tetovanie

Aj keď môže byť v pláne pre to nový tetovanie vzor tento rok na jeseň, pozrite sa na tie najmódnejšie ženské celebrity tetovanie páčilo a aplikovať niektoré z popredných módnych ikon na svete. Nielenže vyzerajú cool, ale tiež vytvoriť odvážne štýl vyhlásenie pre toho, kto ju vystatuje. Tu sú niektoré top celebrity so svojimi jedinečnými tetovanie.

1. Angelina Jolie sa svojím jedinečným vzormi:

Angelina Jolie je jednou z najviac štýlových celebrít sme o kedy počula. Jej štýl sa vždy inšpirovala bezpočet žien na Zemi. Rozprávkové postoj a milosť jej osobnosti zvyšuje viac s unikátnymi tetovanie vzory sa používa na nosenie. Ona je ten, kto je naozajstný milovník tetovanie, a preto by ste našli rad tetovanie po celom tele. Od oslavuje narodenie svojho dieťaťa s tetovaním na paži, keď navrhol odvážne tetovanie na jej dolnej časti chrbta len postihnúť jej jedinečný charakter.

load...

2. Lindsay Lohan a jej Dragon Tattoo:

Lindsay Lohan môže byť v titulkoch na nesprávnych dôvodov často, ale jej štýl vyhlásenie je určite obdivovaný veľa. Drak tetovanie na jej pod pažou je určite nádherný a líči jej spurnú postavu dokonale. Jej, la belle vista 'tetovanie v dolnej časti chrbta je tiež veľmi obľúbený všetkými.

3. Nicole Richie a ruženec:

Nicole Richie sa zdvihol tento jednoduchý tetovanie, ruženec, a to napriek jej glam bábiky obrazu. Ako ona tvrdila, že priniesla ruženec opäť v móde, členok ruženec tetovanie právom líči svoj nárok.

load...

4. Penelope Cruz a '883':

Penelope Cruz je ten, kto prišiel z cesty a je určený na, 883 'tetovanie na členku. Aj keď tvrdí, že číslo nemá nič dočinenia s konkrétne telefónne číslo, predčíslie, alebo dokonca šťastné číslo, to vyzerá tajomný na ňu.

5. Cheryl Cole ruže:

Cheryl Cole sa vytvorila takmer pocit, takže sa dotyčný ďaleko tetovanie projektovanie. Obrovské ruže tetovanie, že zbožňuje chrbte má oslobodiť veľa rozdielny názor. Napriek tomu to vyzerá hot!

6. Jessica Alba a názov Tattoo:

Jessica Alba je ten, kto miluje nosiť jednoduché vzory cez jej deje života. Jej ľavá paža má obrovskú koláž z ruží, a ona má názov tetovanie taky pod jej pravej dlane.

7. Emma Watson Rameno tetovanie:

Slávny Emma Watson má vyjsť zo svojho Harry Potter obraz a bol zaneprázdnený chváliť jej chladný vzhľad v poslednej dobe. Skript tetovanie na pravej ruke je farebný skvele zodpovedajúce idol obraz.

8. Victoria Beckham výstrih Tetovanie:

David a Victoria Beckham sú obaja populárne pre vyťahovať najúžasnejšie vzory tetovanie všetci nad nimi. Pozrite sa na vyššie uvedené výstrih tetovanie. Nie je to pozerá dosť trendy?

9. Rihanna hviezda Tetovanie:

Rihanna, slávna popová hviezda je pravda, tetovanie milovník a nevadí má rad tetovanie na nej. Tieto hviezdy tetovanie na pravej strane jej hornej časti chrbta sú štýlové zhoda s jej obrazom.

10. Lady Gaga a stehná Tetovanie:

Lady Gaga má tetovanie sú tak pestrý ako jej osobnosť. Okrem tetovanie na jej spodnej časti chrbta, ten, ktorý zbožňuje jej stehná je elegantný dosť vystatuje svoju punkovú image.

Tieto špičkové 10 ženské celebrity tetovanie sú báječné, nie? Teraz sa musíte rozhodnúť, ktoré ženské celebrity tetovanie chcete chváliť. Len nezabudnite, aby nám, ktorý z nich chcete.

Nájsť tisíce tetovanie nápadov pre ženy na tetovanie pre všetky aplikácie pre Android.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...