Noviny

10 najlepších dostupných opaľovacích krémov

10 najlepších dostupných opaľovacích krémov

Máte dosť záleží na vaše pokožka ho zabezpečiť proti drsné lúče slnka? Nezabudnite, že aplikácia opaľovacieho krému je veľmi dôležité, najmä ak budete čeliť slnku pravidelne. Preexpozícia môže viesť k predčasnému starnutiu pokožky, spáleniny od slnka, rakovina kože, vrások a tiež melanómu. UVA žiarenie je známe, že spôsobujú predčasné starnutie a rakovine kože. UVB účinky sú najvyššie od 10 hodín do 4 hodín, a sú známe viesť k rakovine kože a vážne úpal. Je opaľovací krém, ktorý pomáha zaistiť intenzívnu ochranu pred oboma UVA a UVB žiarenia.

Najlepšiu ochranu proti slnečnému žiareniu Prášky v Indii

Tu je zoznam Top 10 opaľovací krém prášky k dispozícii v Indii.

1. Keya Sethove Aromaterapia Umbrella Krém Powder SPF 25:

Tento priesvitný sypký prášok sa dodáva v balení 50 gramov. Tento krém prášok chráni pokožku pred prebytočného vylučovanie potu z mazových žliaz. To poskytuje ochranu pred slnečnými popáleninami, slnko a prach alergie. Pomáha tiež pri uťahovaní otvorené póry. To je vaša pleť žiarivejšia a jasnejšie. Je k dispozícii pre Rs. 155.

load...

2. Lakmat Rose Powder s opaľovacím krémom:

Tento prášok je dodávaný s rose výťažkov, aby sa vaša pleť cítiť svieži. Obsahuje ochranu proti slnečnému žiareniu chrániť pokožku pred škodlivými lúčmi slnka. To tiež robí vaša pleť vyzerať bezchybné a žiarivé. Je k dispozícii v 40g poháre pre Rs. 130 na nykaa.com

3. Bee Sunny Organic Mineral Powder Opaľovacie Jar:

Táto minerálna prášok krém je ekologické a bezpečné pre použitie, a to aj na deti. Obsahuje oxid zinočnatý a oxid titaničitý ako aktívnych zložiek. Neobsahuje žiadne syntetické parfumy ani mastné prísady. Jeho suchá formula pomáha proti slnečnému žiareniu dlhšie vydrží na koži, a to nebude slabnúť, keď je vaša pleť vystavená slnku. Je k dispozícii na amazon.com za $ 12,44.

load...

4. Jane Iredale Powder ME SPF Dry Sunscreen SPF 30:

Tento priesvitný krém prášok je formulovaný s čistým hliny a oxidu titaničitého, ktoré sú bohaté na minerály. To pomáha vyživovať a upokojuje pokožku. Pomáha pri poskytovaní vynikajúcu ochranu na kožu z škody spôsobené UV žiarením. Prípad je vybavený zrkadlom a huba pre jednoduché použitie. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a typy pleti. Môže byť použitá ako na tvár a telo. Je k dispozícii za $ 33.03 na amazon.com.

5. Klinické SPF 20 Prášok Opaľovací krém - 05 Sun Medium:

Tento krém prášok je pokročilý tónované prášok, ktorý obsahuje miernej fyzickej UV blokátory. Obsahuje 25% oxidu titaničitého a 20% oxidu zinočnatého v nanotechnológii. To pomáha zaistiť dobrú ochranu pokožky pred škodlivými UVA / UVB lúčmi slnka. To tiež pomáha v boji proti kožné problémy, ako sú spáleniny od slnka, začervenanie kože a starnutiu kože. To pomáha udržať vaše pleť mladá a krásna. Je bez vône a tiež non comedogenic. Je k dispozícii za $ od 43,00 na amazon.com.

6. Colorescience Sunforgettable Minerálne Opaľovacie Brush SPF 50:

Toto self-dávkovanie Colorescience opaľovací krém prášok kefa poskytuje maximálnu ochranu pleti pred poškodením slnkom a starnutie kože spolu s mäkkým povrchom. Tento opaľovací krém sa ľahko aplikuje a znovu po celý deň, aby vaša pleť krásna v každom okamihu. Táto Sunforgettable SPF 50 obnovoval krém poskytuje nedráždivý a bezpečnú ochranu proti UVA a UVB žiarenia. To je formulované tak, aby trvalé pokrytie vodovzdornou vzorca 80 minút. Je k dispozícii pre 62 $ na webových stránkach Colorescience.

7. Elf Studio SPF 45 Opaľovací krém proti UVA / UVB Protection Loose Powder:

Tento opaľovací krém sypký prášok je v prenosnom plastovom puzdre. Túto ochranu proti slnečnému žiareniu možno nosiť samostatne alebo cez make-up pre ochranu kože pred slnkom. To chráni pokožku pred UVA / UVB žiarenia, bráni kožu pred poškodením slnkom a predčasné starnutie. Priesvitná prášok je mäkký, a je naplnený bohatými látkami, ako je napríklad extrakt z hroznových jadier, extrakt aloe vera, vitamíny A, C a E. Je tiež upokojuje a vyživuje pokožku. Je k dispozícii na amazon.com na Rs. 1186,45.

8. Brush On Block Duo BOBDUO Široké spektrum SPF 30 Mineral Powder Opaľovacie:

Tento minerál opaľovací krém je dodávaný v samostatnom výdaji ochranu proti slnečnému žiareniu prášku kefou, ktorý možno ľahko zmestí do vašej peňaženky. To má 15% oxidu titaničitého a 12% oxidu zinočnatého ako aktívnych zložiek a obsahuje neaktívne zložky, ako je extrakt zo zeleného čaju, oxidy železa, kvet harmančeka extrakt a ďalšie. Poskytuje neviditeľnú ochranu pred slnkom pre celú rodinu. Jeho potu a vode odolné zloženie pomáha udržiavať pleť nemastnú a zároveň nedráždi ani štípať kožu. To môže byť použitý nad alebo pod make-up pre každodenné nosenie. Je k dispozícii za $ 54,73 na amazon.com

9. Minerálne Fusion SPF 30 Brush-On Sun Defense:

Tento krém poskytuje okamžité a transparentnú ochranu proti slnku vo výhodnej kefy-on vzorca priebehu niekoľkých sekúnd. Je obohatený o bohatých rastlinných látok. Obsahuje antioxidanty, ako napríklad morské riasy a vitamín E. To poskytuje pokožke okamžitú ochranu pred slnečnými popáleninami. Funguje skvele na mužov, ženy a deti, a tiež na všetky typy pleti. Je to prostý parabénu, glutén, ftaláty, SLS, syntetické vône a umelých farbív. Nie je testovaný na zvieratách a je 100% vegetariánsky. Je hodvábna a nemastné na koži. Je k dispozícii za $ 19,99 na amazon.com.

10. Bare minerály SPF 30 Natural Krém na opaľovanie:

Tento opaľovací krém prášok chráni pokožku pred každodenným poškodením slnkom bez mastného a ťažkú ​​povrchovou úpravou. Je vyrobený s mikronizovaným oxidom titaničitým, ktorý pomáha chrániť pokožku pred škodlivými UVA / UVB žiarenia. Je zmesou veľmi dobre, a to buď pod alebo nad make-up. Slnečná clona prášok kefa opatrený opaľovací krém je vhodný pre celú rodinu. Dodáva sa v rôznych odtieňoch, aby zodpovedali svoj prirodzený tón pleti. Je k dispozícii za $ 48,89 na amazon.com.

Už ste vyskúšali niektorú z týchto opaľovacích prášky? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...